Masāža. Notievēšana.

jokerks
jokerks 19. marts 2014 15:57

 

Pārmērīgas aptaukošanās iemesli:

1) Ķermenis sevī no pieredzes ka agrāk bij resns, saglabā šo informāciju, un to izmanto kā likumu ,ka tagad vēl aizvien ir jābūt resnam.

2) Personai kāds ir teicis ka viņš ir tāds pats, kā N, persona tam notic un pārņem visas šī cilvēka/N īpašības, tai skaitā resnumu.

3) Persona neapzinās lēmumu, ko kādreiz pieņēma , ka viņš ir resns, līdz ar to turpina organismu neapzināti virzīt uz resnumu.

4) Nomirst kāds resns tuvenieks, vai cits ar kuru bij liela līdzjūtība, tad persona vēloties lai tuvenieks nav aizgājis, neapzināti var pārņemt šī tuvenieka īpašības.

5) Nesabalensēts uzturs.

6) Nekvalitatīvas pārtikas ēšana.

7) Nepietiekošas fiziskas aktivitātes.

8) Lieliem sportistiem, kuri ilgstoši sportojoši ,lielas fiziskas slodzes mazināšana.

8) Alkohola vai tabakas lietošana.

 

Pirmais ir jāapzinās cēlonis. Pēc tam šis cēlonis ir jāizmaina.

 

Nelietot pārtikā gāzētās limonādes. Un fiziski nodarbināt visas muskuļu grupas. Tas kas nodarbina visas muskuļu grupas ir skriešana, un plašs vingrojumu komplekss. Maz lietot saldumus, to vietā labāk pāriet uz vitamīniem, kuri dod lielu enerģiju, bet tikpatkā nesatur kolorijas.

 

Nelietojiet lūdzu notievēšanas tabletes, tās var sabojāt veselību, un izveidot tendenci ka iepriekšējam resnuma stāvoklim ir jāatgriežas. Rezūltātā būs gan resnums, gan pasliktināta veselība, netíráks organisms. Ir variants gan ka notievēsiet uz visiem laikiem ar notievēšanas tablešu palīdzbu, bet tas ir bīstami lietot šīs tabletes. Jo, netīrāks organisms kļūst,péc to lietošanas, jo grūtāk tajā ir darboties prātam. Jo, grūtak darbojas prāts, jo grūtāk ir būt laimīgam.

 

Tas ko dara masāža, attīra organismu un aktivizē vielmaiņas procesus, tai skaitā enerģijas ražošanas daudzumu, ātrumu ķermenim. Tādā veidā ar masāžu iespējams uzlabot veselību, dzīvesprieku un ātrāk notievēt.Īpaši ja veic speciálu masāžu/terapiju lai notievētu, tad tās efekts ir ļoti jūtams.
Masieris-terapēts Kaspars Stirna T. 29680575 larvika@inbox.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 8. aprīlis 2014 16:55 Noelle

Tagad zināšu un ņemšu vērā....ja kādam būs pretenzijas, sūtīšu pie tevis uz skaidrošanos :D

Noelle 8. aprīlis 2014 16:51 Catwoman

Var, var - var jau rakstīt arī glōbuss, silikōns, kūlba u.t.t :D Nezināji? :D

Linduchy 8. aprīlis 2014 11:56 jokerks

Kas par muļķībām? :D Latviešu valodas pareizrakstību vēl neviens nav atcēlis, nav tāda Latviešu valodas pamatlikuma, kurš pieļautu rakstīt kā pašam tīk :D
Par reklāmrakstu - varētu piekrist gandrīz visam, bet noteikti ne šim apgalvojumam - ''Maz lietot saldumus, to vietā labāk pāriet uz vitamīniem, kuri dod lielu enerģiju, bet tikpatkā nesatur kolorijas.'' Sintētiskās ripiņas nav nemaz tik labas kā visi iedomājas, vitamīnus un minerālvielas iespējami maksimāli ir jāuzņem no dabīgiem produktiem ;)

melita 8. aprīlis 2014 11:19

Cik maksā Jūsu pakalpojumi?Un kur vai Rīgā?

jokerks 19. marts 2014 17:55 Nikte

Paldies, par norādijumu uz rakstu zīmju kļūdu. Latviešu valodas pamatlikums,- raksta latviski tápat ká runá. Attiecīgi var rakstīt "terapēts". Terapeits- ārsts, slimību specialists.

Nikte 19. marts 2014 16:15

Kas ir terapēts? :D