Marinētājas,palīdziet!

hiperkeri
hiperkeri 23. jūlijs 2014 10:05

nu re- ir daudz dilles,kuras vienā dienā māgā patiešām ielīst nevar. Variet lūdzu man palīdzēt ar recepti ,kā tās dilles sasālīja sālsūdenī?

Man oma tā taisīja,diemžēl tagad vairs nav,kam paprasīt,un internets ir pilns ar nepareizajām receptēm.

Variet palīdzēt konservētājam-iesācējam??

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 11. augusts 2014 14:23

Dilles samala un lika kārtām dilles-sāls-dilles- noslēdz ar sāls kārtu, piestampā, lai veidojas sula, kas visu nosedz.
Briesmīgi pretīgi sālīts pasākums, brrrrrrrrrrrrrrrr. Labāk saldētas!

VesmaSk 9. augusts 2014 09:34

Fūj, sālītas dilles.:X Un kur liek tādas sālsūdenī sastāvējušās un garšu mainījušas? Esmu taisījusi garšvielu maisījumu - sarīvē burkānu, sakapā pētersīļus, dilles, lociņus, visu liek palielā bļodā, pieber pāris ēdamkarotes sāls un samaisa, ļauj atsuloties un tad liek burkās, pieblīvējit un tā, lai šķidrums ir pāri. Tādu maisījumu var izmantot sautējumiem un zupām, bet jāatceras, ka tad zupai sāli neliek vai, ja liek, tad tikai pēc šī maisījuma.

hiperkeri 23. jūlijs 2014 15:06

man saldētas dilles īsti tā negaršo,kā tas burciņu variants. Kestyna-jā,biju pārliecināta,ka jāsabāž burkā un jāgāž sālsūdens virsū. bet varbūt tas bija ar āboliem..un cukuru:D

chika 23. jūlijs 2014 14:53

Es dilles tik sagriežu un visu saldēju, ar to sāli tur var gadīties tā, ka ir kas nepareizi izdarīts un viņas nestāv - sapelē un viss, tāpēc lieku tik saldētavā, ja nu nav gadienā tās saldētavas tad var kaltēt ar.

Kerstyna 23. jūlijs 2014 11:55

Sālsūdenī? Mēs esam tikai sausas tīras dilles griezuši un ar sāli burciņā blīvējuši. Kārta diļļu, kārta sāls, kārtīgi noblīvē, un glabā ledusskapī. Vēlāk ziemā pie zupām un citiem stiprajiem ēdieniem.