mana problema

sancis192
sancis192 25. aprīlis 2010 09:08

čau.Man ir divas jaukas meitiņas,dvinites.Bet man ir tada problēma ka manam vīram patik dzert un tad mēs paliekam vienas..viņam mekas neintrese,tikai viņu draugi...un pudele...kad esam kopa tad vis ir normali ..domāju ka lai viņam palidz tikt vaļa no alhahola....

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sigy 19. maijs 2010 13:41

es aizietu un nelautu ciest berniem,nostaditu fakta prieksa veci vai pudele,vai es un berni!!!!tas nav virietis,bet gan lupata.....tu jauna un atradisi savu laimi,dzivo ari savu dzivi,----tev tak ir sapni,merki,kaut bernu del!!

magone 18. maijs 2010 17:56

Ja ir iespeeja, atrodi tuvaako ALANON. Taa ir paliidziiba liidzatkariigajiem. Kad manaa gimenee bij shii probleema,loti paliidzeeja saprast kas notiek,un kaa man ar to tikt galaa.
Tikai straadaajot ar sevi,ir iespeejams paliidzeet otram.

talysia 18. maijs 2010 17:28

nu mans berna tevs ari dzera loti dzera tusejas vis bija pohuj! paliku stavokli ari vis vienalga! pat tad kad man sakas spontanais vins ar draugiem pipeja zaliti! par laimi mazo izglaba!piedzima veceligs puika! un kad vins redzeja cik man gruti izmainijas gimenes del! mazaj bij 3 nedelinas un vis vins parstaja dzert uz visiem laikiem un tuset ar draugiem. vins saka ka mes vinam esot vis!un bez mums neiet pat pie miesigas gimenes uz svetkiem! ta ka tur ir jadoma vai tu vispar ko vinam nozime. bet tas tik manas domas!

irita84 18. maijs 2010 13:53

man arī vīrs bieži vien dzer,par mani un musu divām meitiņām viņam nošpļauties,tikai ar vārdiem saka ka viņam ir ģimene,es,divas meitas,bet kad jāpērk kaut kas man vai meitām,tad to daru tikai es un viņš aizbildinās ka nav naudas,bet cigaretēm un alhoholam vienmēr ir,es katru santīmu gatava ziedot ģimenes labā un viņš nē,sanāk ka mēs katrs pats par sevi,tas nekas ka kopā dzīvojam!mēs ar meitiņām iepērkamies sev drēbes humpalās bet viņš veikalā jaunas,nu pasakiet vai es es neesu muļķe kas visu šito pacieš,grūti arī viņu pamest,jo šajos laikos nezinu kā dzīvot vienai ar bērniem!?!attiecības ar mums diezgan saspilētas,bieži strīdamies,apsaukajamies,zinu ka man taisnība,bet viņš tāpat neatvainojas nekad un nemainās!

18. maijs 2010 12:41

spilgtu piemeeru uzrakstiija burviite...esmu daudz ar to saskaarusies, ar shaada veida probleemaam, bet taisniiba ir tikai un vieniigi tajaa, ka tad kad cilveeks kaut ko zaudee vai kardinaali mainaas dziive, tikai tad tas cilveeks apzinaas ko ir izdariijis, diemzeel vienmeer shajaa gadijumaa jaanotiek kam kardinaalam, lai kaut kas mainiitos, tas ir fakts!! savaadaak tikai notrieksi laiku. ja cilveeks redz, ka nekas nemainaas, kameer vinsh dzer, situaacija nemainiisies. silti iesaku tev kaut ko kardinaali mainiit savaa un meitinju dziivees.

pece 18. maijs 2010 11:49
lina 18. maijs 2010 11:32

Kā jau didzis minēja - nevienu ne uz ko ar varu nevar piespiest. Mainīt var tikai pats sevi, ne citus.
Otrs cilvēks ir jāpieņem tāds kāds viņš ir, vai arī jādodas no viņa prom - take it or leave it, tā teikt.

burviite 25. aprīlis 2010 11:16

uuu kur pazīstams stāsts,es arī ar diviem bērniem biju gandrīz viena un 12gdus auklēju vīru.Kāda es biju muļķe ka tik ilgi likās ka viņu mīlu un cietu.Viņš nemainījās.
Bērnu dēļ?Nu izauga tie bērni līdz 12 gadu vecumam un ko dzirdu tagad!Ka neko labu no savas bērnības viņas neatceras.Nebija vērts ne sevi mocīt ne bērnus.Un CIK ŽĒL ka 12 gadi no mans dzīves ir pagājušas pa tukšo.Tagad gan bez viņa mēs visas esam laimīgas.Mums ir cita ģimene
p.s viņš mainījās tikai tad kad zaudēja mūs,un tagad mums ar viņu ir draudzīgas attiecības un meitas viņu patiešam novērtē kā tēvu.

didzis 25. aprīlis 2010 11:16

Palīdzēt tikt vaļā no alkohola var tikai tam, kurš pats to vēlas. Ja tādas vēlmes nav, tad diemžēl nav iespējams neko darīt.
Tātad gudri būtu Tavā gadījumā neuzkrītoši uztaisīt tā, lai viņš pats sagribētu tikt vaļā no dzeršanas. Tas gan viegli nebūs, jo ja viņš sajutīs, ka Tu to dari, tad viss nojuks.
Tev jādara viss tā, lai viņš domātu, ka pats to ir izdomājis un pats to vēlas. Tad viss izdosies :)

bucis 25. aprīlis 2010 11:03

redz pirmais- tu saki"man " nevis "mums" ir dvīnītes.tas vien jau par kau ko liecina.ieklausies pati.un nevis tev ir problēma bet tavam vīram ta ir.un tas ka paliekat vienas manā izpratnē ir briesmīgi.es tevi ļoti labi saprotu jo mana bernība pagāja tieši tā pat.lai es teiktu vairak mīlestības sapratnes - pēc manām domām tam nav jēgas, ja viņš to lieto regulāri un aizmirst par gimeni.ja cilvekam ir darbs ko mīl, ģimene par ko rūpēties un viņš priecājas par dzīvi un kartu mirkli un sevi mīl, viņam alkohols nav vajadzīgs, arī par to esmu savadzīvē nu beidzot pārliecinājusies....

sancis192 25. aprīlis 2010 09:08

čau.Man ir divas jaukas meitiņas,dvinites.Bet man ir tada problēma ka manam vīram patik dzert un tad mēs paliekam vienas..viņam mekas neintrese,tikai viņu draugi...un pudele...kad esam kopa tad vis ir normali ..domāju ka lai viņam palidz tikt vaļa no alhahola....

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā