Mana diēta vs. mans vītietis

kimbra
kimbra 9. marts 2012 10:15

Kā jums izdodas to apvienot??? Mans dārgais ēd diezgan neveselīgi un līdz ar viņu arī es pamanos saēsties viskautko, īpaši vakaros pie filmas. Es saprotu, ka galvenais ir motivācija un apņemšanās, bet kad sēž viens tāds blakus, kraukšķina čipsus, riekstiņus u.t.t. un arī man piedāvā, tad kaut kā sanāk arī man pieknakstīties.... Parasti sākas ar pāris čipsien, liekas - ai, nu kas tur pāris čipsi, pāris riekstiņi, pāris cepumiņi, bet beigās kā sāc, tā nevar apstāties :D

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 9. marts 2012 18:28

Mūsu mājās visi ēd vienādi un vakaros našķi ir vai nu sauso augļu,riekstu maisījums vai āboli/vēl aizvien savējie/ vai bumbieri utt.

wildflower 9. marts 2012 14:45

Man ari tiesi tas pats,virietis vienmer ed cipsus,kukas dzer kolas utt,vins tievs un vinam tas neskade un par veseligu dzivesveidu i dzirdet negrib:(un tad vel 2 mazie majas kuri ari mil saldumus,bet es TUROS!!!Lai jau vini ed es ne!:)

Noelle 9. marts 2012 11:58

Man laikam paveicies ar vīrieti, jo esam ēšanas ziņā uz viena viļņa - abiem šobrīd ir pārliecība, ka jāēd veselīgāk, lai sakārtotu to, kas ziemas laikā mazliet "pabojājies" :) Tieši tādēļ ipšu plauktiem ejam ar līkumu. :)

Varbūt arī tev jāpārliecina savs vīrietis, ka arī viņam nenāktu par ļaunu kādu laiciņu pieturēties pie veselīgākiem našķiem, lai uz pavasari nodzītu "ziemas riepiņu" :)

esmeita 9. marts 2012 11:43

Našķu sagādi uzliec par savu pienākumu - burkāni, kāposti, kāļu, gurķi - lieliska graužamviela.
Viņam vari piedāvāt kādu gardu sātīgu mērcīti pie dārzeņiem, vai ko marinētu - sēnes, olīvas - veselīgi un gardi.
Ja tas neder, tad iesaku tev pirkt izlobītas saules puķu sēkliņas, izlobītas ķirbju sēkliņas.
Būs ko grauzt, ja jau tik ļoti prasās.

pikadilija 9. marts 2012 10:37

man ar tas pats ar to virishkji.....
vinjsh arii parasti grauzh un ta man ar gribās, esmu teikusi lai nestiepj majas uz ko parasti saka - kapec vinjam jaciesh no visam manam padarishanam un turpina stiept....
eh ka lai to raksturu izaudzina nestados priekshaa... :(

9. marts 2012 10:29

variants: veikalā iet gar čipšu plauktu ar aizvērtām acīm :D :D :D

pece 9. marts 2012 10:24

Ir varianti:

* audzināt savu raksturu un neknakstīties;
* sagādāt sev citus našķus;
* sagādāt veselīgākus našķus visiem.

kimbra 9. marts 2012 10:23

Tāpat daudz kaloriju tajos žāvētajos augļos. Man jānomet pāris ziemas uzēsto kg (kādi 2-3), vnk laikam jāsaņemas un jāmācās ignorēt visas tās graužamlietas :D Savādāk nekā, tieši no tā jau man tie kg ir- no uzkodām pēc vakariņām!!!

9. marts 2012 10:18

nopērc rozīnes, žāvētas aprikozes, kas nav neveselīgas :)

kimbra 9. marts 2012 10:15

Kā jums izdodas to apvienot??? Mans dārgais ēd diezgan neveselīgi un līdz ar viņu arī es pamanos saēsties viskautko, īpaši vakaros pie filmas. Es saprotu, ka galvenais ir motivācija un apņemšanās, bet kad sēž viens tāds blakus, kraukšķina čipsus, riekstiņus u.t.t. un arī man piedāvā, tad kaut kā sanāk arī man pieknakstīties.... Parasti sākas ar pāris čipsien, liekas - ai, nu kas tur pāris čipsi, pāris riekstiņi, pāris cepumiņi, bet beigās kā sāc, tā nevar apstāties :D