man sap

anzela19 20. aprīlis 2010 22:51

sveikas!mans dzives stasts nav no jaukajiem! saksim ar to ka macijos ar puisi viena skokla un viena klase,iznaca ta ka mes 9 klases beigas sakam satikties un tad gadu velak piedzima delins bijam laimigi ka mums ir dots berns. esam kopa jau 4 gadus ,bet kadu laiku atpakal ierodoties majs ar bernu ieraugu tadu skatu mans virietis gul ar citu musu gulta!!tas pretigi!nearvienu citu nevaru par to runat nav nevienas draudzenes,mamma mani toreiz atbalstija jo nebij neviena ar ko padalities! es aizgaju no vina bet kadu laiku jau atkal esam kopa!it ka esmu vinam piedevusi bet ir viens liels bet,es nevaru ar vinu atrsties gulta ka agrak!un tas mani nomac jo milu vinu! nezinu ko lai dara ja kada var ieskiet varbu ir pieredze tadas lietas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lina 1. jūnijs 2010 15:02

Pilnīgi pareizi meitenes saka - paliec kopā ar šo cilvēku, ja tiešām no sirds esi spējīga viņam nodarīto piedot un ja nekad to neizmantosi kā argumentu strīdos.
Un vēl - no tās gultas gan labāk tikt vaļā, slikta enerģija tomēr!

pece 1. jūnijs 2010 10:11

Tev ir jāizvērtē vai tu esi gatava visu piedot un aizmirst uz visiem laikiem un dzīvot rītdienai, nepiesaucot bijušo pie ķīviņiem un nesaskaņām, dzīvot neko nepārmetot otram un mīlēt līdz galam, vai tomēr ne.

Protams, apaugs notikums ar sūnām, bet ar laiku.

Ja nespēj dzīvot kopā uz pilnu klapi arī sexā, tad varbūt mīlestība tomēr nav tik liela un nevajag atsākt attiecības, ja šis notikums dzīvo starp jums abiem.

31. maijs 2010 16:55

tā notiek, kad bērni grib spēlēt pieaugušo spēlītes. 16-17 gados pašam protams liekas, ka esi liels un varens, visa pasaule pie kājām, bet patiesībā tik daudz vēl jāmācās no dzīves par savstarpējām attiecībām, ģimenes veidošanu, bērnu audzināšanu.
tā ir tikai frāze, kuru gadu no gada folklorizē- es varu piedot, bet aizmirst nē!!! patiesībā viens otru nevar izslēgt. ja tu esi tik cēlsirdīga un piedevusi, tad sadzīvo ar to un centies aizmirst!

medija88 31. maijs 2010 16:32

Es nespētu piedot!!! Ja es pieķertu savu puisi mūsu gultā vai arī viņš vispār mani krāptu, nepiedotu, lai arī viņu ļoti mīlu, bet pārāk esmu vīlusies vīriešos, lai kādam vēl piiedotu neuzticību..

rigonda 30. maijs 2010 12:43

Mans vīriets,kad atradu netīrus palagus,man nevainīgi pajautāja-"Nu un,kas tas tāds briesmīgs ir noticis???Aizgāju no viņa.

zajciks 21. aprīlis 2010 14:10

Sveika! Nekad nepiedot, jo ir lietas,ko var piedot un ir lietas,kas vienkārši ir notikušas un ar to ir jāsamierinās! Pārtrauc attiecības un sāc dzīvi no jauna! Ja viņs ko tādu ir izdarījis,tad darīs vēl un vēl!
Lai Tev veicās! Sāc Jaunu dzivi!

lakrica83 21. aprīlis 2010 14:09

tieši tā neite jau runa par krāpšanu "netīšām" ........saucās tā gadās.
Bet viņam pietika nekaunības ievilkt to citu jūsu gultā. Tā jau ir klaja necieņa.....
Pilnīga un galīga.
Saņemies un aizej ar paceltu gultu. Tādus vīriešu mēdz dēvēt par lupatām. Zini viss reiz nāks atpakaļ. Zinu pēc savas pieredzes.

sigy 21. aprīlis 2010 13:59

ja es ieraudzitu,ka manav gulta valajas vini--man butu zel viriesa--vins paliktu bez mantibas:) ko berns nodomaja sava prata-ka tetis ar citu!!!sausmas...vinam nav kauna un neciena tevi ne bernu,ka ta var rikoties....un vel sava maja--bezkauniba 100%..ej projam ar visu bernu,sac juanu dzivi...dievs tev dos cilveku,tici man...

smukaa 21. aprīlis 2010 12:53

pareizi rakstiija sigy - TRIEC VINU RATAA!!!!

sigy 21. aprīlis 2010 12:15

bubuzy----ka kulaks uz acs tavi vardi!!!pilnigi piekritu!!!:)

lakrica83 21. aprīlis 2010 11:10

bubbuzy : oi ku Tu smuki uzraxtīji....ui ui ui .....labi vārdi...viedi vārdi! :)

lakrica83 21. aprīlis 2010 11:06

Nevar gan aizmirst, tad ir jāpārstāda smadzenes.....Ar laiku tas apaug ar sūnām, bet atmiņā vienalga paliek. Arī mans vīrietis man ir darījis pāri. Esam visu izrunājuši, man svīrietis tagad ir par 180 grādiem mainījies un mūs ar meitiņu visādos veidos lutina un nežēlo mīļus vārdus. Taču, lai kā cenšos ik pa laikam atkal tas viss uzpeld. Un tad vienatnē izraudos, noslauku asariņas un eju tālāk. Sirds nav no akmens . Tādas lietas vienkārši nevar aizmirst var vienkārši censties par tām nedomāt.

bu 21. aprīlis 2010 10:39

man gan nebija šāds stāsts, bet posms vienu brīdi smags bija dzīvē, un man kāda laba draudzene ieteica Valērija Siņeļņikova grāmatas palasīt, iesaku, man ļoti palīdzēja.
Krievu valodā viņas ir lētāk, bet LV arī ir visas izlaistas, un var nopirkt Jāņa Rozes grāmatnīcā!!!

bu 21. aprīlis 2010 10:37

man draudzenēm dažādi arī ir gājis, daudz ko itkā piedevušas un pieļāvušas no čaļu puses, bet pašas sev dzīvi (visu jaunību izčakarējušas) ir nelaimīgas, aukstas, necenšas dzīvē neko labu sasniegt, jo netic vairs tam. Vai Tev tas vajadzīgs. kad saprot, ko pieļāvušas, ka nav ļāvušās dzīvot, domājot, ka tieši tas pāri darītājs ir tas ko mīl, bet tas bijis tīri pieradums pie cilvēka, kopīgas atmiņas. Saglabā atmiņās labo, kas ir bijis ar šo cilvēku, jums ir arī kopējs bērniņš, bet neliedz sev dzīvi un laimi. Es tavā vietā liktu tam punktu un sāktu jaunu skaistu dzīvi, un zini, lai man kādreiz kaut kādās situācijas ir bijis grūti, un es domāju par ko man tas, es katru reizi atskāršu pēc kāda laika, bāc, kāpēc tas ar mani nenotika ātrāk, tagad tak ir tik daudz labāk. Nenožēlo neko, bet dzīvo sev. Man jau liekas, ka pa īstam no sirds viņam piedevusi neesi, ja nevari ar viņu gulēt. Tā kā nepazaudē savu jaunību, skaistumu, un ticību labajam, iekšā raujot uz pusēm savu pasauli...

Dzīvo un priecājies par dzīvi!

21. aprīlis 2010 10:37

nepiekriitu, ka nevar aizmirst.....katrs staasts ir ljoti individuaals, pat ljoti.....man daudz kas bijis manaas attieciibaas, teiksim attieciibas ir spilgtas un piesaatinaatas ar visu ko :D bet beigaas esam 5 gadus kopaa, censhamies nedomaat par vecaam kljuudaam un dziivot tagad viens otram, jo par visu notikusho esam ljoti daudz runaajushi un noveerteejushi/ paarveerteejushi viens otru....ka esam tomeer svariigi viens otram un nevaram buut shkirti....kad cilveeki zaudee viens otru, pie tam vairaakas reizes, kaa tas bija muusu gadiijumaa, cilveeki paarveertee otru un pieshkir daudz lielaaku veertiibu. Bet veelreiz saku, ka tas ir individuaals gadiijums...katram savs staasts.

irinapurina 21. aprīlis 2010 09:48

To piedot var,bet ne aizmirst,tas vienmēr stāves jūsu attiecībām pa vidu un tā isti laimīgi kopā nebūsiet!

sigy 21. aprīlis 2010 09:23

da suti vinu rata--v ins tevi neciena...,ka gul vel jusu gulta,vela.....ko vins nejiet projam,jo pieradis tiros palagos gulet....pretigi,tur nav ko piedot..zinu,ka es ne piedotu,ne man piedotu..

hiperkeri 21. aprīlis 2010 08:52

es savaa rakstaa blogaa rakstiiju par taadaam attieciibaam. nepiedod nekad-tas nav taa veerts. man toreiz izgaaja daudz trakaak-ar abortu. un labi,ka taa,citaadi tas cilveeks buutu ar mani saistiits visu muuzju. tagad saapiigi,protams,atcereeties,jo arii ljoti stipri miileeju,bet to vajag beigt. ja viirietis vienreiz taa dariijis,nepiedod. tu esi pashpietiekama sieviete ar burviigu beernu,radinieki tevi atbalstiis,ja iesi prom. nevajag turpinaat ieksheeju sevis mociishanu

liiga 21. aprīlis 2010 00:03

Ja esi paņēmusi viņu atpakaļ.tad jāsāk no baltas lapas,aizmirstot visus pāridarījumus.
Ja nē-tad labāk izbeigt šīs attiecības,jo tā Tu dari pāri sev.

20. aprīlis 2010 23:39

Tu nespēj ar viņu gulēt, vai atrasties tajā gultā?

anzela19 20. aprīlis 2010 22:51

sveikas!mans dzives stasts nav no jaukajiem!
saksim ar to ka macijos ar puisi viena skokla un viena klase,iznaca ta ka mes 9 klases beigas sakam satikties un tad gadu velak piedzima delins bijam laimigi ka mums ir dots berns.
esam kopa jau 4 gadus ,bet kadu laiku atpakal ierodoties majs ar bernu ieraugu tadu skatu mans virietis gul ar citu musu gulta!!tas pretigi!nearvienu citu nevaru par to runat nav nevienas draudzenes,mamma mani toreiz atbalstija jo nebij neviena ar ko padalities!
es aizgaju no vina bet kadu laiku jau atkal esam kopa!it ka esmu vinam piedevusi bet ir viens liels bet,es nevaru ar vinu atrsties gulta ka agrak!un tas mani nomac jo milu vinu!
nezinu ko lai dara ja kada var ieskiet varbu ir pieredze tadas lietas!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā