Man gribas kliegt, bet vai tu spēsi sadzirdēt

chika
chika 4. jūlijs 2017 19:25

Viss sākās, kad es apjautu, kas ar mani notiek - nu nebija saprašanas kāpēc ar mani un kas notiek! Sapratu, ka man vajag palīdzību - un devos pie ģim.doka. Ar to arī tas viss sākās. 

Depresija. Kurš gan no mums par to domā. Vārds briesmīgs, bet briesmīgāk ir saprast, ka viens netiec galā un vajag atbalstu. Tās negulētās naktis, tās domu domas, kas visu laiku pa galvu jaucas, nekas uz priekšu neiet, viena 4 sienās un tā raudāšana par nesanesto malku, ka vienai tas jādara, liekas, ka tas bij ļoti, ļoti sen, bet nē - tas viss tikai pirms 7 mēnešiem tika apjausts. Šodien ir labi, bet vajag, lai ir vēl labāk.

Šodien pēc 7 mēnešu zāļu kūres ir daudz labāk - var teikt nervi vietā, bet miegs vēl nav uzradies! Bet arī īsti negribas komunicēt sabiedrībā caur netu, vispatīkamāk ir doties ciemos pie kādas un tur pavadīt visu dienu, tas dod lielu sparu nākamā dienā veicamajiem darbiem. Bet tavas 4 sienas, liekas, ka izsūc no tevis visu. 

Esmu nolēmusi padalīties ar savu bēdu 1x nedēļā, var būt kādai noder! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 16. jūlijs 2017 21:05 chika

Malace! Tā tik turpini - solīti pa solītim, tālāk prom no depresijas :)

chika 16. jūlijs 2017 20:51

Vēl viena nedēļa ir aizvadīta - joprojām ir grūti no rītiem celties ar modinātāju, vienmēr gribas pagulēt ilgāk un nospiežu un guļu ar. Bet joprojām pieklibo atmiņa no rītiem iedzert zāles - ar to cenšos tikt galā. Šonedēļa tik ātri paskrēja, ka knapi paspēju nosvinēt jubileju - vot šogad dīvaina bija - apsveica mani daudz sen, sen neredzētu cilvēku, bet no pašiem tuvākiem tikai daži. Interesanti! Paspēju savārīt zemeņu zapti, šogad pirmo gadu pirku zemenes no lauka, iepriekš iztiku ar poļu. Tik pavikts viens liels darbs - doma bija to darīt rudenī, bet uznāca iedvesma un ķēros klāt - izmainīju celiņa vietu no pagalma līdz mājai, tā vietā tapa ilggadīgo puķu dobe. Tā nu nedēļa aizvadīta!

chika 11. jūlijs 2017 19:57

Šodien viens liels "sirds darbs" izdarīts! Iztīrīju skapi no - nav ko vilkt mugurā - sanāca pilns lielais 100l misenes maiss. Skapis tagad var uzelpot! Šim pasākumam briedu ļoti, ļoti ilgi.
Pie reizes atklāju, ka man ir kādi 9 svārki, ko neviens nevelk, tad nu noliku tos pašā priekšā, lai neaizmirstas uzvilkt!

Linduchy 11. jūlijs 2017 10:10 chika

Jauki, ka esi atradusi prieku dārzā caur jaunām puķēm :) (Y) (F)

chika 10. jūlijs 2017 12:42

Sveikas!
Ir aizvadīta atkal viena nedēļa - galveno kārt pa dārzu un māju. Lēnām papildinu savus puķu krājumus - tiku pie 3 jaunām dienziedēm un rudbekijām. Esmu arī iestādījusi papardes, tik redzēs vai augs. Tiku pie vienas "reanimējamas" rozes un izskatās, ka manās rokās tā izdzīvos. Cenšos uzturēties sabiedrībā cik vien varu, biju arī kāzās, bet nu nevisai man tāds saviesīgs pasākums.

Kerstyna 7. jūlijs 2017 14:35

Turies :) Tev ir daudz iemeslu būt :)

Linduchy 5. jūlijs 2017 17:22 chika

Galvenais, ka tu esi atradusi ceļu, lai pārvarētu slimību :) (Y)

chika 5. jūlijs 2017 17:00 Linduchy

Ar spēku neko nepanāks, drīzāk būs vēl sliktāk. Es izvēlos brīvdienās doties pie kādas no draudzenēm - tagad to baigi praktizēju, tas palīdz izrauties no ikdienas un pabūt citā vietā un svešos cilvēkos. Pavadu prom no mājas visu dienu - man tas palīdz.

Linduchy 5. jūlijs 2017 12:24 chika

Drūmas dienas katram gadās ik pa laikam, galvenais, lai tas drūmuma plīvurs neaptin un nenožņaudz. Ir ļoti svarīgi, lai apkārt būtu cilvēki - ne tikai parastā masa, kurai nospļauties, bet kāds, kas patiešām var uzklausīt, kaut vai plecu sniegt, uz kura izraudāties. Raudāšana ir labs līdzeklis organisma un dvēseles attīrīšanai, taču to arī noteikti ir jākombinē ar smieklu terapiju - ja nav par ko pasmaidīt, ir jāpiespiež sevi ar spēku pasmaidīt

chika 5. jūlijs 2017 11:39 thezeezee

Grūti ir, jo dzīve tik ļoti lēnām iet uz augšu. Vienmēr jau gribas visu un uzreiz lai notiek, bet te garš process. Pa laikam uznāk, arī kāda drūma diena.

chika 5. jūlijs 2017 11:38 VIT@

Esmu pie psihiatra, doks nosūtīja.

thezeezee 5. jūlijs 2017 09:30

Tev ir liela drosme publiski uzrakstīt savu sāpi, jo ir viegli dalīties ar emocijām, kad tauriņi dejo vēdērā un smaids nepamet. Man ir prieks, ka laikus saprati - nebūs labi - un vērsies pēc palīdzības! Lai izdodas un uz priekšu dzīve iet tikai uz augšu :)

Ciao 5. jūlijs 2017 08:56

Ģimenes ārsts noteica diagnozi depresija? Vai Tevi sūtīja pie psihoterapeita?

Linduchy 4. jūlijs 2017 20:55

Labi, ka esi tikusi pāri drūmākajam brīdim. Cīnies, nepadodies un dzen depresiju ratā!

1 2