Man gribas kliegt, bet vai tu spēsi sadzirdēt

chika
chika 4. jūlijs 2017 19:25

Viss sākās, kad es apjautu, kas ar mani notiek - nu nebija saprašanas kāpēc ar mani un kas notiek! Sapratu, ka man vajag palīdzību - un devos pie ģim.doka. Ar to arī tas viss sākās. 

Depresija. Kurš gan no mums par to domā. Vārds briesmīgs, bet briesmīgāk ir saprast, ka viens netiec galā un vajag atbalstu. Tās negulētās naktis, tās domu domas, kas visu laiku pa galvu jaucas, nekas uz priekšu neiet, viena 4 sienās un tā raudāšana par nesanesto malku, ka vienai tas jādara, liekas, ka tas bij ļoti, ļoti sen, bet nē - tas viss tikai pirms 7 mēnešiem tika apjausts. Šodien ir labi, bet vajag, lai ir vēl labāk.

Šodien pēc 7 mēnešu zāļu kūres ir daudz labāk - var teikt nervi vietā, bet miegs vēl nav uzradies! Bet arī īsti negribas komunicēt sabiedrībā caur netu, vispatīkamāk ir doties ciemos pie kādas un tur pavadīt visu dienu, tas dod lielu sparu nākamā dienā veicamajiem darbiem. Bet tavas 4 sienas, liekas, ka izsūc no tevis visu. 

Esmu nolēmusi padalīties ar savu bēdu 1x nedēļā, var būt kādai noder! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 14. decembris 2017 10:59 chika

Ir labi, ka ir cilvēks, ar kuru var gan paraudāt uz pleca, gan parunāt, gan pasmieties :) Lai izdodas aizdzīt prom to, kas atkal ir uzglūnējusi no stūra ;)

chika 14. decembris 2017 10:25

Izrādās nekas nekur nav pazudis - tik sēž stūrīti un gaida, kad varēs uzdzīvot!
Tā kā uzradās atpakaļ visas iepriekšējās sajūtas - tad nācās strādāt vairāk ar sevi un atrast veidu kā ar to cīnīties! Šā brīža sevis ārstēšana ir vienkārša pagaidām - mūzika vismaz 2h dienās un dejas - palīdz labi. Plus vēl it kā netīšam, bet var būt tīšām atrasts "bezmaksas psihologa kungs" - cilvēks ar ko var parunāt jebkurā dienas laikā un pasmieties par dzīvi.

chika 27. oktobris 2017 19:36

Jau gan drīz mēnesi nelietoju zāles - un nu jau varu darīt ikdienas lietas bez piespiešanās. Bij pat brīdis, ka varēju visu dienu gulēt un neko negribas darīt. Tas bij briesmīgi. Ir grūti atgūt savu dzīvi. Tas mans novērojums, laikam jāstiprina vairāk raksturs. :D un labi daudz "vazāšānāš" pa āru. Tas, kad tieku kaut uz pāris stundām dienā prom no mājas dod baigo tonusu. Var būt sākt dzīvot pie kaimiņiem! :D

chika 30. septembris 2017 17:17

Hello!
Laiks skrien tik ātri, jau aiz durvīm oktobris un ziema. :)
Dienas cita pēc citas nu jau ir vienādas -bērni pa skolu, dārziņā. Brivdienās pa māju, jo visiem gribas atpūsties no nedēļas skrējuma, tikai ne man. Man tieši brīvdienās, kad visi mājās, gribas prom, cilvēkos, parunāties. Tik ģimene to līdz galam vēl nesaprot. Biju dikti, dikti priecīga, ka pagājušo 7dienu visu dienu nodzīvojos par Rīgu, biju sev svarīgā pasākumā un guvu ļoti daudz enerģijas savai pašiedvesmai.
Nu jau zāles praktiski vairs nelietoju, tik liekas dīvaini, ka nav vairs tā kā bija ar zālēm, bet nekas jāpierod pie normālas dzīves. Nu pat esmu sākusi vairāk dusmoties, kad lietoju zāles, tad viss bija mierīgi, mani nekas nevarēja izvest, tagad viss atgriežas vecajās sliedēs. Cenšos sevi saprast un ātri pārvarēt dusmas, jo bieži tām nav pamata, vnk esmu ko par asu uztvērusi. Šobrīd vairāk uzmanības veltu sev - cenšos sevi mīlēt vēl vairāk un veltīt sev daudz, daudz vairāk laika nekā agrāk.

chika 6. septembris 2017 11:22

(hi)
Juhuuu... pēdējais mēnesi uz zālēm - lai tiktu pie labas veselības vajadzēja 9 mēnešus. Tas ir daudz, bet laiks ātri pagāja! Protams, lielās problēmas nav zudušas nekur, bet lēnam, nu ļoti lēnām risinās, bet ceru, ka kādreiz tām pienāks gals. Bet gan jau tad uzradīsies jaunas, jo kurš tad ļaus man mierīgi dzīvot! :D

chika 21. augusts 2017 09:05

Sveiki! Cik es esmu priecīga būt mājās! Arī veselību atgriezusies. Šādas brīvdienas nav priekš manis, to taga zinu. 3 dienas bija ok, pārējās 4 dienas biju slima un ļoti slikti jutos. Šodien jau esmu "dzīvs" cilvēks!
Secinājums viens - vajadzēja ņemt līdzi vīru, tad nebūtu tik garlaicīgi!

chika 13. augusts 2017 09:46

Mans atveļinājums ir sācies! Vakar kad aizbrauca manējie mājās bija tāda dīvaina sajūta, vai izturēšu viena nedēļu bez bērniem.
Dīvainākais ir tas, ka aizmirsu mājās savas tabletes, redzēs kā būs. Šodien iešu iekarot Ogri. Laiks ārā labs - nav karsts.

Linduchy 9. augusts 2017 12:39 chika

Nu pamazām dari, organismam jāļauj pierast :)

chika 9. augusts 2017 11:22

Šodien pamēģināju vingrot sākt - secinājums viens - veca un iestīvējusi esmu, šausmas, ka vienkāršus vingrinājumus nevaru vairs izpildīt, kā agrāk!!! ;)

Linduchy 5. augusts 2017 19:14 chika

Jukt prātā nevajag...arī no laimes ne :D

chika 5. augusts 2017 18:51 Linduchy

Man vispār tāds nav bijis, kopš ir bērni, kad es no viņiem būšu prom nedēļu. Bail sajukt prātā no laimes!!! :D

Linduchy 2. augusts 2017 18:06 chika

Atvaļinājums ir laba lieta :) (Y)

chika 2. augusts 2017 15:53

Laiks iet vēja spārniem. Pagājušo nedēļ bij liels pārbaudījums nerviem - mammu ielika slimnīcā ar nezināmu diagnozi. Bet noturējos pat ļoti labi.Raudājusi neesmu, bet aizmirsta iedzert zāles, bet tas laikam tāpēc, ka nu jau jūtos tiešām labi un liekas, ka var bez viņām, bet redzēs ko šo mēness daktere teiks. Es labprāt iztiktu bez viņām - atradu labus vitamīnus priekš nerviem. To stiprināšanai ik dienā, padārgi gan 20 Eur uz mēnesi, bet tas ir tā vērts, jo atsauksmes nāk no pazīstama cilvēka. Ceru, ka šomēness varēšu jau pamēģināt. Un gaidu savu atveļinājumu no ģimenes - 1 nedēļu būšu bez mīļajiem citā pilsētā pavisam.

ofelija 25. jūlijs 2017 15:37 pece

Man liekaas,ka tie cilveeki nemainaas,bet mees vinus redzam citaadi.

Linduchy 25. jūlijs 2017 09:49 chika

Tā tak ir laba ziņa :) Nepadodies! :) (F)

chika 25. jūlijs 2017 09:38

Pagaidām viss mainās uz labu - vismaz man tā izskatās!! ;)

pece 24. jūlijs 2017 14:06

Mainoties pašai, lēnām mainās vistuvāk esošie līdzcilvēki, gribot negribot.

ofelija 23. jūlijs 2017 06:28 chika

Skatos,ka tu tiesaam maini savu dziivi!Tas noziimee-viss notiekaas uz labo pusi.

chika 22. jūlijs 2017 20:13

Atkal nedēļa pagājusi - savedu sevi kārtībā tehnikso pie ginekologa izgāju un ir labi. Pēc tam nācās sevi iepriecināt ar jaunām botām, kura nebij manā garderobē kādi gadi 8 redzētas. Tagad ir. Šodien viens liels darbs izdarīts - viss NEKO VILKT MUGURĀ tika nodots sarkanajam krustam, māja drusku tukšāka un veļas mašīnai ar vieglāk!! ;)

ofelija 18. jūlijs 2017 16:57 Linduchy

Loti labs padoms!

chika 18. jūlijs 2017 15:51 Linduchy

A tu zini, kas tiem tarakāniem visvairāk ir vajadzīgs - izrādās miers, tad viņi smuki visi kaktiņā zīmē un dzīve ir skaista!!! Tā kā mīļās dāmas izguļaties cik nu vien varat, jo zārkā nesanāks pagulēt tik labi kā gribās. ;)

Linduchy 18. jūlijs 2017 12:41 chika

Kāda tev daļa gar citiem. Domā par sevi. Sakārto sevi, savu iekšējo pasauli. Citi lai paši tiek galā ar saviem tarakāniem

chika 18. jūlijs 2017 11:59 Linduchy

Pacietību jau esmu izaudzinājusi, bet šķiet citiem ar to tā švakāk iet!

Linduchy 17. jūlijs 2017 11:46 chika

Pacietību, mieru, pozitīvas emocijas un dabīgos vitamīnus - "varavīksnes ēdienkarti" :)

chika 17. jūlijs 2017 11:01 Linduchy

Nekur jau es no viņas prom netikšu - vnk vajag pacietību, tad ar laiku viss būs labi. Jo tā nav slimība ko vienā dienā ārstē, bet gan ilgstoši.

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā