Mākslīgs draudziņš... ;)

dekstroze
dekstroze 5. jūlijs 2013 22:18

Esmu nonākusi pie secinājuma ka laikam tāds būtu jāiegādājas. Protams katrai savs vibratora veids palīdzēs sasniegt augstāko baudas līmeni, bet kāds ir Jums? Ar kādu vajadzētu iesākt? viennkār''sāku? - vai tas ir mazsvarīgi? Kā ir ar cenu? - šajā jomā summa lai kāda arī būtu attaisno vērtību?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 21. jūlijs 2013 18:24

Intīmpreču veikalos ir astronomiskas summas par tām mantiņām... iesaku izvēlēties varbūt klātienē, bet pirkumu veikt internetā, jo var dabūt uz pusi lētāk.

martinns 21. jūlijs 2013 00:33

Atvainojos ,esmu te nejauši ietrāpijies ka neka jabut pa tēvu un māti bernam ienācu ar domu ja kādu reizi vajadzēs palidzību kādā padomā.Ja godīgi man nau bijusi doma ka sievietei pietrūktu kautkas seksuālajā dzīvē ,jo ir tik daudz vīrieši kas varētu tajā lietā palīdzēt.protams ka ir vēl variants ka vīrs prom un sievai jatiek pašai galā ar velmēm kamēr vīrs atpakaļ .tādā gadījumā super sieva .

Linduchy 5. jūlijs 2013 22:29

Interneta ieteikumi neko nedos...aizej uz intīmpreču veikalu, tur tev parādīs un ļaus pataustīt dažādus vibratoru veidus ;) Varēsi mierīgi izvēlēties sev tīkamāko.
Ar kādu vajadzētu iesākt? Nu varbūt ne ar XXL izmēru ;) Cenas - dažādas, viss atkarīgs no materiāla, režīmiem utt ;)

dekstroze 5. jūlijs 2013 22:18

Esmu nonākusi pie secinājuma ka laikam tāds būtu jāiegādājas.
Protams katrai savs vibratora veids palīdzēs sasniegt augstāko baudas līmeni, bet kāds ir Jums?
Ar kādu vajadzētu iesākt? viennkār''sāku? - vai tas ir mazsvarīgi?
Kā ir ar cenu? - šajā jomā summa lai kāda arī būtu attaisno vērtību?