Make-up ikdienā

vecsprofils 14. oktobris 2013 17:29

Interesanti uzzināt, vai jūs krāsojaties ikdienā un cik daudz? Ko lietojat? Vai jums savs izskats labāk patīk ar kosmētiku, daļēji uzkliktu vai pilnībā bez?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
balletboy 11. decembris 2013 11:13

tikai lūpu spīdums, higiēniskā lūpu krāsa

Kerstyna 17. oktobris 2013 10:37

Krāsojos reti, bet tā manā arsenālā ir tikai skropstu tuša, ēnas, lūpuspīdums :)

mazaa raganina 15. oktobris 2013 15:56

Es nevaru iedomāties savu ikdienu bez kaut minimālas kosmētikas devas. Ikdienā Madaras tonējošais fluīds, retāk vaigu sārtums, uzacu ietonēšana, skropstas, acu ēnas un neitrāla lūpu krāsa.

vecsprofils 15. oktobris 2013 13:28

Personīgi lietoju kosmētiku regulāri. Nelietoju mājās un iziešanai uz tuvāko veikalu. Regulārais make-up sastāv no bb krēma, acu zīmuļa (tiek notušēts), uzacu ēnas, skropstu tušas un lūpu krāsas (šajā prof.bildē izskatās spilgtāk nekā ikdienā krāsu kontrastu un zibspuldzes dēļ).
Savu seju gan pieņemu tikai ar minimumu (no kāda pūdera vai bb neatsakos gan), bet, protams, labāk patīk uzkrāsota, domāju, ka iemesli ir pašsaprotami - vēlme izskatīties sapucētai un iekārojamai, kosmētika to ideāli papildina, izceļ skaisto un spēlē savu lomu pie galējā koptēla - imidža veidošanas. Un pieradums.

Madame 15. oktobris 2013 13:03

Ikdienā lietoju kosmētiku. Mans mērķis ir izskatīties dabiski, tāpēc nekādas biezas kontūras ap acīm, splgti rozā vaigu vai zaļas acu ēnas nemēdzu lietot.
Man ir problemātiska āda un ikdienā jānoslēpj mazos izsitumus un rētiņas, tāpēc izmantoju CC krēmu, mazliet bronzeri, ietonēju uzacis, nedaudz bēšīgas acu ēnas vai pelēks zīmulis gar augšējo skropstu līniju un tuša. Uz saviesīgiem pasākumiem un iziešanām lietoju laineri un krāsoju sarkanu lūpu krāsu.

VIT@ 15. oktobris 2013 09:36

Nekrāsojos gandrīz nemaz, ja jāiet satikties, tad gan protams acu zīmulis un tuša, lūpu spīdums, bet ikdienā ir tikai sejas kopjošā kosmētika. No vienas puses tas ir slikti, jo es vairs neprotu skaisti uzkrāsoties, man ir jāiet pie make up ārtista, ja jādodas uz lieliem svētkiem, vai foto sesijām.

Noelle 15. oktobris 2013 09:25

Kopš vasaras sākuma esmu pārtraukusi lietot tonālo, šobrīd mans ikdienas dekoratīvās kosmētikas arsenāls aprobežojas ar uzacu zīmuli un skropstu tušu. :) Ļoti reti ietonēju vaigus. Bet tiešām ļoti reti :) Pašai šīs izmaiņas patīk, jo šķiet, ka āda tomēr jūtas labāk bez tās kosmētikas kārtas, lai vai cik kvalitatīva arī tā nebūtu. Tā vietā labāk parūpējos par pienācīgu ādas kopšanu, attīrīšanu, mitrināšanu u.t.t. :)

Rebeka 14. oktobris 2013 22:47

Vasarā uzkrāsoju tikai uzacis un skropstas, kad kaut kur eju...

Ziemā jau savādāk, tad lietoju gan tonālos krēmus, gan pūderi, gan krāsoju skropstas, iezīmēju acu kontūras ar zīmuli utt... Kaut kā pašai ir sajūta, ka tas make -ups mani aizsargā no aukstuma :D

Mājās kosmētiku īpaši daudz nelietoju, jo regulāri krāsoju skropstas un uzacis ar krāsu. :)

Mis-slepenā 14. oktobris 2013 21:11

Nekrāsojos,jo nevaru tam atrast laiku. Pa 4gadiem kādas 2reizes esmu uzkrāsojusies.
Bet uzkrāsojos,kad man ir liela luste,krāsoju(pūderi,tušu,acu zīmuli,un acu ēnas)