Māja kurā nomiris cilvēks.

kristy26
kristy26 7. janvāris 2013 13:55

Sveicinātas! Mums ar vīru ir iespēja iegādāties īpašumā māju. Šodien bijām aizbraukuši apskatīties. Sākotnēji man viss it kā likās pieņemami,jo zinu jau ko tur gribu mainīt un kā izskatīsies kad paši dzīvosim šajā mājā. Bet tad mājas īpašnieks paver vienas istabas durvis un saka,un lūk šajā istabā nomira man tēvs,man vnk nelabi palika. Acīs asaras saskrēja,un nodomāju,ka nevarētu vairs tur dzīvot,nezinu kapēc...bet ir kkadas neizskaidrojamas bailes. Bet vīrs to māju grib un viss!!! esmu jau domājusi, ka būs jāatsauc viena zināma sieviete lai atīra to māju no enerģijām. vrb jums kādai ir pieredze šajā jautājuma - ar māju ur ir bijis kāds aizgājējs?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kristy26 19. janvāris 2013 19:34

Musu gadijuma,maciitaju laikam gan ielaidisim,jo vins mus piecus menesus atpakal salaulaja,un vispar ir sirdscilveks. Taka apsveram vismaz sadu domu,lai macitajs izstaiga un izsveta,pa launu laikam nenaks.

delfiins 11. janvāris 2013 14:38

Visnotaļ labs veids kā pārdot māju.Zinot,ka cilvēki ir ar dažādām nervu sistēmām,labāk vispār noklusēt.
Ticu ka ir daudz mājas un dzīvokļi pārdoti noklusējot šādus faktus un nevienam nekas nekaiš.
Viss ir cilvēka galvā.Ja zini,ka kas tāds ir noticis uzreiz mainās attieksme un lieki stresi pašam.

nosiguldas 10. janvāris 2013 13:38

Mēs arī nopirkām māju, kur nomira gan vīrs, gan sieva es noteikti neredzu te nekādu problēmu. Es zinu ka mūsu mājā ir mājas gariņš, kas ļoti sargā savu māju, tam man ir daudz piemēru. Bija brīdis, kad kāpu pa trepēm un pēkšņi manī radās pārliecība, ka saimnieks ir mani pieņēmis kā jauno mājas saimnieci. Mācītāju es savā mājā nelaistu kaut vai tapēc, ka es nezinu, kas viņš ir par cilvēku un ko nes līdz. Lūgšanas var būt arī tikai tukši vārdi, bet sekas tādam nācienam var būt visdažādākās.

austria 8. janvāris 2013 19:49

Zini,KRISTY26,ja ta nepatika Tev iekšā sēž,nekāda attīrīšana nelīdzēs,vienalga,tā doma pa galvu maisīsies.Nekas cits jau nē,vienkārši TĀ DOMA nemitīgi atgādinās.Vismaz man tā bija.Mājās nomira mammīte.Tajā istabā negribējās pēc tam uzturēties,kaut ar prātu sapratu-nu nekā tak nav,viss normāli.Vienalga nepatika tur un viss! Nu,nezinu,varbūt man tā bija tapēc,ka mānā acu priekšā viss notika.Un smagi notika.Tu jau pati sevi pazīsti vislabāk.Iespējams katram savādāk. :-)

janika 8. janvāris 2013 12:24

noteikti vajag attīrīt mājas enerģētiku , bet ne jau vedot sazin kādas būrējas utt. labāk tiešām katoļu mācītājs palīdz .

lone 7. janvāris 2013 21:48

Kad mira mana vīra māte, mēs nejauši sapazināmies ar katoļu mācītāju ( esam luterāņi). Mēs ar vīru nospriedām, ka tas nav nejauši un uzaicinājām katoļu mācītāju uz mājām pie vīramātes. Ziniet - pēc dabas absolūti neticu nepierādāmām lietām un pēc izglītības ārste - reanimatoloģe, bet pēc viņa vizītes vīramāte, kuru bija pilnīgi neadekvāta, pēkšņi nomierinājās un miegā mierīgi nomira. Katoļu mācītājs toreiz arī iesvētīja mūsu māju. Mēs protams izremontējām to istabu. Tagad mums tā ir mīļākā istaba, kurā ir patīkami uzturēties. Mans stāsts ir par to, ka, ja Tev radās doma, ka vajag - tad dari tā!

kristy26 7. janvāris 2013 19:57

Kam tas liekas murgs,kam ne,bet ir ta ka ir. Daudzkas ir dzirdets,un apkart cilvekiem piedzivots.
Vins gan nomira dabiga nave,un cilveks vins bija labs. Bet noteikti ja iegadasimies so maju,bus kas japaludz lai "attira".

ilzepavasare 7. janvāris 2013 17:34

Manuprāt droši - priekš sava sirdsmiera - var palūgt māju "iztīrīt". Kādēļ ne?

Rebeka 7. janvāris 2013 16:52

Kaut kāds murgs... mazāk vajag skatīties supernatural seriālu utt....

7. janvāris 2013 15:53

ja tā bija dabīga, bez īpašām mokām nāve nav no kā baidīties. cita lieta ja bij mocoša nāve vai pašnāvība, tad ir jāpadomā desmit reizes, vai gribas šo māju.

bet ja vispār mājā jūties labi, tad gan jau nu būs labi. ja nē – parunā ar vīru un varbūt ir jēga pameklēt ko citu. gan jau ne vienīga forša māja visā LV :)

kristy26 7. janvāris 2013 13:55

Sveicinātas!

Mums ar vīru ir iespēja iegādāties īpašumā māju. Šodien bijām aizbraukuši apskatīties. Sākotnēji man viss it kā likās pieņemami,jo zinu jau ko tur gribu mainīt un kā izskatīsies kad paši dzīvosim šajā mājā.
Bet tad mājas īpašnieks paver vienas istabas durvis un saka,un lūk šajā istabā nomira man tēvs,man vnk nelabi palika. Acīs asaras saskrēja,un nodomāju,ka nevarētu vairs tur dzīvot,nezinu kapēc...bet ir kkadas neizskaidrojamas bailes. Bet vīrs to māju grib un viss!!! esmu jau domājusi, ka būs jāatsauc viena zināma sieviete lai atīra to māju no enerģijām. vrb jums kādai ir pieredze šajā jautājuma - ar māju ur ir bijis kāds aizgājējs?