Madaras akcija

mazaa raganina
mazaa raganina 7. novembris 2011 12:56

KAD: otrdien, 8.novembrī CIKOS: 00:00 – 24:00 ( starp mums runājot - mazliet mazliet ilgāk, ja nepaspēsi;) ) KAS: -40% VISIEM MÁDARA PRODUKTIEM UN JAUNUMAM – ZIEMASSVĒTKU KOMPLEKTAM, kas pārdošanā nonāks tikai kopš šīs diennakts. Izpārdošanas laikā svētku komplektu skaits ierobežots! DĀVANAS: JEBKURU PRODUKTU PIRKUMAM VIRS 30 LVL - MAZAIS KOMPLEKTS MATU KOPŠANAI KUR: tikai MÁDARA e-veikalā www.madaracosmetics.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
8. novembris 2011 15:40

Es arī jau pasūtīju šampūnu un balzamu, jau ilgi par to domāju, bet tagad akcijā cena ļoti adekvāta! Pirms tam no Madaras neko neesmu lietojusi, gribas izmēģināt, jo visi jau slavē :)

elinite 8. novembris 2011 13:18

Diemžēl Madaras lapa uzkārās brīdī , kad izvēlējos produktus :( :( :(
Gribu izmēģināt, atsauksmes jau labas.

Signela 8. novembris 2011 13:12

Man arī patīk Madaras produkti. Tieši iepriekšējā reizē, kad viņiem bija šāda akcija, nopirku acu krēmu. Ir labs.

hiperkeri 8. novembris 2011 13:00

bāc! forši,ka Sieviešu Klubā šādas ziņas nonāk pirmās!:)

ant 8. novembris 2011 12:36

Man cieņā ir mazgāšanas putas un nakts atjaunojošais krēms.
Esat mēģinājušas acu krēmu?

madmozele 8. novembris 2011 11:19

Jā,skatos un nevaru izlemt,ko iegādāties,dikti gribas atkal tonējošo fluīdu,ļoti patika,iet uz beigām iepriekšējais.

mazaa raganina 8. novembris 2011 10:35

Šobrīd akcija notiek pilnā sparā.

madmozele 7. novembris 2011 18:15

Tas ir šonakt vai rītdienas naktī?

mazaa raganina 7. novembris 2011 12:56

KAD: otrdien, 8.novembrī
CIKOS: 00:00 – 24:00 ( starp mums runājot - mazliet mazliet ilgāk, ja nepaspēsi;) )
KAS: -40% VISIEM MÁDARA PRODUKTIEM UN JAUNUMAM – ZIEMASSVĒTKU KOMPLEKTAM, kas pārdošanā nonāks tikai kopš šīs diennakts. Izpārdošanas laikā svētku komplektu skaits ierobežots!
DĀVANAS: JEBKURU PRODUKTU PIRKUMAM VIRS 30 LVL - MAZAIS KOMPLEKTS MATU KOPŠANAI
KUR: tikai MÁDARA e-veikalā www.madaracosmetics.lv