Lūgums pēc palīdzības!

jippi
jippi 23. maijs 2013 19:19

Sava maģistra darba ietvaros, kurā izstrādāju reitinga modeli, kas ļautu klientiem savstarpēji salīdzināt Latvijas komercbankas, kvalitatīvo faktoru novērtēšanai nepieciešama Jūsu palīdzība! Tas būs ātri un nesāpīgi! Aptaujas aizpildīšana par Jūsu izmantoto komercbanku un tās pakalpojumiem Jums neaizņems ilgāk par minūti. Īpaši novērtēšu to palīdzību, kuri izmanto kādu mazpazīstamu banku (GE Money, Trasta komercbanka, Expobank,utt),jo iegūt novērtējumus par šīm bankām ir īpaši sarežģīti. Novērtēšu arī Jūsu palīdzību, ja padalīsieties ar šo linku ar kādu citu! Aptauju varat aizpildīt vairākas reizes, ja izmantojat vairāku komercbanku pakalpojumus. http://webanketa.com/forms/6gwkjcsq5xhpce316dk3ccr/ Jau iepriekš pateicos atsaucīgajiem

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jippi 24. maijs 2013 22:02

varbūt vēl kāda var palīdzēt!
Paldies visām, kas bija aktīvas un atbildēja!

jippi 23. maijs 2013 19:19

Sava maģistra darba ietvaros, kurā izstrādāju reitinga modeli, kas ļautu klientiem savstarpēji salīdzināt Latvijas komercbankas, kvalitatīvo faktoru novērtēšanai nepieciešama Jūsu palīdzība!

Tas būs ātri un nesāpīgi! Aptaujas aizpildīšana par Jūsu izmantoto komercbanku un tās pakalpojumiem Jums neaizņems ilgāk par minūti. Īpaši novērtēšu to palīdzību, kuri izmanto kādu mazpazīstamu banku (GE Money, Trasta komercbanka, Expobank,utt),jo iegūt novērtējumus par šīm bankām ir īpaši sarežģīti. Novērtēšu arī Jūsu palīdzību, ja padalīsieties ar šo linku ar kādu citu!
Aptauju varat aizpildīt vairākas reizes, ja izmantojat vairāku komercbanku pakalpojumus.

http://webanketa.com/forms/6gwkjcsq5xhpce316dk3ccr/

Jau iepriekš pateicos atsaucīgajiem