Lūdzu palīdziet ar padomu, ja variet!

mairitam 10. jūnijs 2010 14:32

Esmu neziņā, kā lai palīdz, jo vīrietis vienkārši jūk prātā.Lieta tāda, ka bijušo vīru aizvilināja sieviete ar maģijas palīdzību, nodzīvoja ar viņu četrus gadus,tad pameta un aizgāja pie cita, bet laikam nebija laba partija un tagad atkal grib atpakaļ, terorizē visādos veidos, viņš negrib ar viņu dzīvot, bet neko sev nevar padarīt,jo velk visu laiku pie viņas, nevar gulēt, ēst, neko lāgā padarīt, vienkārši ar veselo saprātu nespēj pretoties.varbūt var kāds dot padomu, pie kā lai vēršas un dabuj to visu nost????

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
linda32 7. aprīlis 2013 21:02

Ar maģijas palīdzbu var darīt tik daudz ko,ka pat sapņos nav rādījies.. arī man bija problēmas ģimenes(mīlas lietās) bet nu viss ir atrisinājies,un vīrietis atkal normāli reaģē un ir pilnīgi adekvāts,pozitīvi domājoš,dzīves priecīgs utt,.. sākumā es tāpat kā daudzi te noliedzu maģiju un visus kas ar to nodarbojas,bet kad saskāros ar ļoti līdzīgu lietu kā te aprakstīts,es arī ķēros pie Maga meklēšanas,un man izdevās atrast tiešām tādu kurs nemelo un saka visu kā ir,un tiešām spēja man palīdzēt,protams pirms tam izgāju cauri veselai šarlatānu rindai bet tas tā... galenais ko gribēju teikt Rudacei ir pilnīga taisnība un ar maģijas palīdzību var pavekt ļoti daudz un likt cilvēkam darboties pilnīgi PRETĒJI viņa gribai un vēlmēm..

andrals131 5. aprīlis 2013 18:51

Uzraksti savu problēmu uz andrals131@gmail.com ,vi;na Tev palīdzēs ....Mairitan !!!

agme 20. februāris 2013 12:09

Varu ieteikt šamani Teo (Rīga mob.27143545)
Var jau teikt par to visu daudz ko, bet kad izjūtu to visu uz savas ādas, sāc domāt citādi. Jā, daudz kas ir saistīts ar paša domām. Man bija "pielikts" fantoms. Gandrīz sajuku prātā, vampirēju uz savu dzīvesbiedru, raudāju pilnīgi bez iemesla, biju ārprātīgi greizsirdīga uz... NEKO, uz visu, turklāt ar veselo saprātu sapratu, ka NAV iemesla.

19. februāris 2013 12:56

rudacei ir pilnīga taisnība,ar maģijas palīdzību var likt cilvēkam darīt lieas PRET viņa paša gribu..man bija ļoti līdzīgs stāsts,bet es arī griezos pēc palīdzības pie maga,kurš man to visu pateica,kā arī pateica perfekti visu par manu pagātni un visu citu,un palīdzēja atgriezt man atpakaļ vīru..kā arī iedeva līdzi aizsardzības amuletu,lai neviens un nekas vairs nespētu neko izjaukt un sagraut mūsu kopdzīvē,kā arī neūtu nekādu nelaimju,slimību utt..
kopš pati ar to esmu saskārusies es tagad ticu daudz kam un pati savām acīm esmu redzējusi un piedzīvojusi to ko pirms tam likās,tikai stulbās filmās var rādīt,teikt un darīt...
lai vai kā tagad viss ir garām un esam laimīgi:)

rudace 6. oktobris 2010 13:41

maģijai ir milzu spēks, un tā var likt darboties pretēji cilvēka skaidrajam saprātam. Tas ir baisi. Daži nespēj to izturēt un izdara pašnāvību.
Un tāpēc tas ir viens no iemesliem, kāpēc atturēties no pieburšanas vai citām maģijas izpausmēm.
Brr :(

agnibe 6. oktobris 2010 13:03

Pilnībā piekrītu "smukaa" teiktajam.... es ticu, ka ir enerģijas utt, buršana utt., bet vai tad šim vīrietim nav PRĀTA? Pats saka, ka ngribu ar to otru dzīvot, bet raujas pie viņas.... nu tad lai iet un dzīvo laimīgi.... kur problēma! Man jau izklausās, ka tas "čalīc" tevi čakarē un stāsta pasaciņas! Patīk viņam ar viņu drazties- nav tādu ikdienišķu problēmu ar to otru- viss ir vieglāk kā ar Tevi, nu tad atradis legālu veidu, kā laist pa kreisi! Un kur ir Tava pašcieņa.... fui.... nu laid Tu apkārt un saki, ka maģija liek- diez vai viņš ticēs....... fui....

rudace 5. oktobris 2010 19:40

pieburšana ir reāla padarīšana
bet nodarboties ar to gan nevajag

andasan 5. oktobris 2010 17:45

Maģija ir darbs ar enerģijām, kuru laikā cilvēks vai cilvēku grupas veic rituālu konkrētu mērķu sasniegšanai, šajā gadījumā - kaitējumam. Maģijas enerģija ir diezgan plaši izplatīta enerģija, lai gan daudzi to cenšas noliegt. Maģisko darbību sekas var izbeigt, laužot un transformējot šos enerģētiskos mezglus.
Par to neesamību :)
Ārstam ir jāoperē cilvēks. Konkrēti šī cilvēka smadzenes. Ārsts atvēra cilvēka galvaskausu un ko viņš redz - smadzenes! Bet vai ārsts redz prātu? Neredz. Tātad šim cilvēkam nav prāta? Ir tak.
Tici vai netici, bet šī pasaule ir enerģija, jo sastāv no atomiem, un enerģijas darbojas.

more 12. jūnijs 2010 22:30

Pilnībā piekrītu tam, ko raksta Smukaa!!!

smukaa 12. jūnijs 2010 15:55

Miiljaas,viss ir tikai pasha cilveeka galvaa!!!
ja domaasi,ka neiet,jo laasts uzlikts,tad arii neies!tak tik daudz graamatu par to sarakstiits!

lauvene15 11. jūnijs 2010 17:03

Jā,traki,bet ta ir kā ir,viņam jāiet pie dziednieces obligāti!!Nekas cits nepalīdzēs!!:(

mairitam 11. jūnijs 2010 16:09

sigy-tieši tā arī ir kā Jūs sakat!

sigy 11. jūnijs 2010 15:38

keituci--nepiekritusu tavam teiktajam....,jo kad vina gribeja so virieti vina piebura un kad nav vajadzigs,bet lasts palika un vireitis nevar bez vinas un juk prata....

keitucis 11. jūnijs 2010 14:04

mairitam - "nez vai to var izdomāt?" zini, diemžēl, ir pasaulē tādi cilvēki, kuriem rādās visādi briesmoņi, viņi sadomājas, ka visi ir pret viņiem sazvērējušies, grib nogalināt utt. un es nerunāju te par brīdi, kad cilvēks salietojas narkotikas. Tu arī gribēsi apgalvot, ka briesmoņus un citus nesaprotamus notikumus, kas rādās tiem cilvēkiem, arī nevar izdomāt?
Tu teiksi, ka viņš nav traks. Protams, ka nav. bet iedomājies neesošas lietas gan. Kāpēc burvei vajag to vīrieti? ja jau viņa ir burve, var taču dabūt ko vien vēlas (nenoliedzot viņa īpašības). Varbūt pat uzburt sev sapņu princi?

sigy 10. jūnijs 2010 23:11

diemzel malvine nepalidz...es no ta gala!!!cilveki,ka sgriezusies visi ir nomirusi,,,mana tante aizveda meitinu,jo slikti nakti guleja,neka....nezinu ko ta tantina ir iedomajusies...tas ta...iesaku iet uz krievu baznicu,nolikt svecites pie tris galvenajiem altariem,,pateiks tur...un jadoma viss un jaludz piedosana un palidziba---ja sak vins raudat ,tad ir uzklausits......jaatbrivo sevi no bildem,drebem,visma zar tadam lietam,kas bija ar vinu saistits....ja bus vinu iebarojusi ar savam menesreizem,diez vai baznica glabs.....vins sakaltis un nomirs......ticiet man ..man ir pieredze,esmu redzejusi...

miamore8 10. jūnijs 2010 20:31

Mairitam varu ieteikt Intu no Jelgava viņa var palīdzēt -jo man arī palīdzēja šādā jautājumā,viņa ir astrologs ,parapsihologs..Mē ar draudzenem esam stāva sajusmā no viņas.Viņa arī zīlē ar taro kartīm un saka visu 100% ka ir..ja kas varu iedot telefonu nr. gitanna@tvnet.lv raksti ,ja kas

rasas 10. jūnijs 2010 18:34

...un, kas tas par "zemes ārstu", pie kura vērsās Tavs paziņa, ja nav noslēpums..? ;)

atnas 10. jūnijs 2010 18:01

domaju ka vaidzetu pie kada zemes arsta aizbraukt...kas nonems launo energiju un cilveks vares dzivot talak normali,man pazina aizbrauca,jo lasts bija uzlikts lai dzive neveicas un vins slikto energiju parverta labaja un nu cilvekam ir i darbs i viss parejais.attiecibas un dzivesprieks

otina 10. jūnijs 2010 16:07

Domāju, ka burvestību var tik ar burvestību lauzt, neesmu šai jomā speciāliste bet kas notiktu, ja arī viņu pieburtu? Vai tas cilvēks dubultnelaimīgs paliktu???

lcte 10. jūnijs 2010 15:21

Aizejiet uz Baznīcu!

mairitam 10. jūnijs 2010 15:19

Viņš to saprot un saka pats, jo no stāstītā ,sajūtas ir vienkārši drausmīgas, nezinu gan vai to var izdomāt.

keitucis 10. jūnijs 2010 15:04

mairitam - kā Tu zini, ka aizvilināja ar maģijas palīdzību?
Problēma ir tāda, ka cilvēks pārāk tic, ka tur ir iesaistīta maģija, līdz ar to pieņem to kā patiesību. Te ir vairāk iesaistītas bailes un iedomu pasaule. es teiktu tā: kamēr tu tam ticēsi, būsi pakļauts ietekmei. līdz ko sapratīsi, ka viņa vienkārši tevi grib, jo esi, piem., simpātisks vai labi situēts, bailes pazudīs un varēsi dzīvot mierīgi tālāk. un tam par to simpātiskumu vai situētību nevajag būt arī patiesībai :) galvenais, lai viņš sev notic un iestāsta to sev :).

duduce 10. jūnijs 2010 14:59

Vakardien lasīju rakstu par vārdotāju Malvīni no Tilžas. Atradu internetā. Viņa tieši pieminēja to, kā jāmokās vīriem, kururs ir piebūruši. Sameklē, palasi, varbūt der!

mairitam 10. jūnijs 2010 14:56

Viņš jau bija, bet tas cilvēks nevarēja palīdzēt, jo tas izdarīts vairākas reizes, droši vien ļoti spēcīgi.

zajciks 10. jūnijs 2010 14:50

Labdien Mairitam! Jā,šī ir ļoti kutelīga lieta un ar to visu jācīnās ir apdomīgi,jo tas viss var slikti beigties! Es sākumā iesaku doties uz baznīcu,jo tur aura ir savādāka,mēģīnāt pieņemt sakramentu,nodot grēkus un cīnīties ar pāri darītāju, ir vēl viena iespēja aizbraukt pie kādas tantītes,kas tiešām var apstiprināt,ka ar maģijas palīdzību cilvēku vilina pie sievietes! Un mēģināt uzlikt aizsargu,lai bloķē tik vieglu pieeju tam vīrietim.Lai Veicās! Turaties!

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā