Ļoti meklēju šuvēju Rīgā

lusila
lusila 24. marts 2013 17:52

Sveikas meitenes, jau kādu laiciņu meklēju labu, modernu šuvēju Rīgā, vēlams Juglā, Mežciemā, Purvciemā vai Teikā. Vai kāda lūdzu varētu ko ieteikt?! Mīļš paldies jau iepriekš! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lusila 26. marts 2013 21:21

Paldies, Rebeka. Apskatījos viņas darbus, fantastiski, cilvekam ir izteikts talants, noteikti mēģināšu ar viņu sazināties. Kaut gan pati krāsās un fasonos esmu vairāk "pie zemes", bet kādai "rozīnītei" un kaut kam tādam, kas nebūs citam, noteikti nepaiešu garām :)
Un ļoti gaidīšu vēl kādu kontaktu! :)

Rebeka 26. marts 2013 14:12

noelle

Tie gatavie jā, bet domāju varbūt var ar viņu pēc pasūtījuma sarunāt kaut ko... viņai vienkaŗsi ir tā modernā domāšana ko autore gribēja... ;)

Noelle 26. marts 2013 14:02

Madmouse-el... mjā, it kā koši, it kā interesanti, bet... mērķauditorija, manuprāt, ir diezgan izteikti pusaudzes/jaunietes. pie tam ar uzsvaru uz ļoti slaidu augumu (lasīt - modeles tipa meitenes). Varu iztēloties, cik baisi uz maniem izteiktajiem gurniem izskatītos tās fifīgās džinsas ar paplatināto gurnu/dibena daļu...oioioi :D :D :D

Rebeka 26. marts 2013 13:18

Sekoju FB šai https://www.facebook.com/madmouse.el?fref=ts

Nezinu vai viņa šuj pēc pasūtījuma, bet pati šuj modernus apģērbus un tirgo itkā kā dizainere... cik saprotu...

Man patīk viņas stiliņš, ja gribētu ko šūt mēģinātu sarunāt ar viņu, kaut ko...

lusila 26. marts 2013 13:02

Ar vārdu moderna domāju- tāda, kas orientējas mūsdienu dizainos, fasonos. Ja parādīšu apģērba bildi no žurnāla, tad sapratīs ko vēlos :)
Šobrīd gaidu bērniņu un vēlētos uzšūt kādu interesantu kleitu un pavasara mētelīti. Ideju man ir daudz tikai vajadzīga kāda meistarīte, kas uzšūtu! :)

inguce 25. marts 2013 21:05

kā izpaužas- moderna? :)

lusila 24. marts 2013 17:52

Sveikas meitenes,
jau kādu laiciņu meklēju labu, modernu šuvēju Rīgā, vēlams Juglā, Mežciemā, Purvciemā vai Teikā. Vai kāda lūdzu varētu ko ieteikt?! Mīļš paldies jau iepriekš! :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā