Lillā graudiņi - vai istabas puķēm pret visām kaitēm?

sus
sus 13. aprīlis 2011 08:32

...baigais krenķis: Kalanhoja izskatās saķērusi miltrasu. Un daiļajai Acālijai - laikam pārlaistījusi (no puķu podiņa nāk vāja puvuma smaka)... Vai lillā graudiņu šķīdums līdzētu pret miltrasu Kalanhojai, vai varbūt vajag ko citu? Un par Acāliju - iedomājos, ka tagad augošā mēnesī varētu pārstādīt (zinu - risks tomēr ir liels, jo liela daļa acāliju ir pietiekami kaprīzas, lai mazākās kļūdas dēļ tās aizlaistu postā, bet no lēmu riskēt - ja saknēs puve, tāpat iznīks, bet, ja pirms pārstādīšanas likvidēšu bojātās saknes un apskalošu lillā graudiņos un vēl pabarošu ar Previcur (kas it kā augiem palīdz pārciest pārstādīšanas stresu) - varbūt izdotos izglābt?). Draugs ieteica Acālijas plastmasas podiņā saurbt caurumiņus (nebojājot sakņu sistēmu) - bet puve jau paliks... Varbūt kādai no Jums ir pieredze un/vai zināšanas šajos jautājumos - es te tāds entuziasts-iesācējs...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 14. aprīlis 2011 15:32

miltrasai nebūs līdzēts ar zilajiem graudiņiem, paskaties google, ko labāk lietot ir gan ķīmija, gan dabiskie līdzekļi
pārlieto puķi es gan tagad netraumētu noliec vietā kur viņa var ātrāk apžūt, uz palodzes, vai tuvāk siltam avotam, tad ja viss būs kārtībā pārstādīsi, podiņā caurumus izurbt nebūs slikti, tas palīdzēs vēdināties un ātrāk žūt saknēm

sus 13. aprīlis 2011 08:32

...baigais krenķis: Kalanhoja izskatās saķērusi miltrasu. Un daiļajai Acālijai - laikam pārlaistījusi (no puķu podiņa nāk vāja puvuma smaka)... Vai lillā graudiņu šķīdums līdzētu pret miltrasu Kalanhojai, vai varbūt vajag ko citu? Un par Acāliju - iedomājos, ka tagad augošā mēnesī varētu pārstādīt (zinu - risks tomēr ir liels, jo liela daļa acāliju ir pietiekami kaprīzas, lai mazākās kļūdas dēļ tās aizlaistu postā, bet no lēmu riskēt - ja saknēs puve, tāpat iznīks, bet, ja pirms pārstādīšanas likvidēšu bojātās saknes un apskalošu lillā graudiņos un vēl pabarošu ar Previcur (kas it kā augiem palīdz pārciest pārstādīšanas stresu) - varbūt izdotos izglābt?). Draugs ieteica Acālijas plastmasas podiņā saurbt caurumiņus (nebojājot sakņu sistēmu) - bet puve jau paliks...

Varbūt kādai no Jums ir pieredze un/vai zināšanas šajos jautājumos - es te tāds entuziasts-iesācējs...