Līgo, Līgo - Jāņi, Jāņi!

vecsprofils 17. jūnijs 2014 17:03

Tuvojas līksmie svētki, tad nu parunāsim kā kurš taisās svinēt Līgo/Jāņus vai vasarsvētkus ;) Kur plānojat svinēt, ko galdā likt, ko ģērbt un cik lielā kompānijā svinēt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 21. jūnijs 2014 19:22 Shalako

ā,beidzot arī sapratu,ka tās taču ir olas!!:D:D:D:D:D
mmm,jāņu siers...

vecsprofils 21. jūnijs 2014 11:31 Catwoman

Man gan jebkuri svētki ir arī ēšanas svētki :D Eh, siekala sāk tecēt aiz domām par jāņu sieru ar ķimenēm, mednieku desiņām uz uguns, speķa pīrādziņiem....

vecsprofils 21. jūnijs 2014 11:30 hiperkeri

Haha, nu tā arī bija, ka uzcēla "fallu" un dejoja apkārt :D

Linduchy 20. jūnijs 2014 18:30

Svinības plānos ir, bet pagaidām vēl īsti nav skaidrs viesu sastāvs...kā jau katru gadu viss top skaidrs pēdējā dienā (emo) Mani gan nedaudz biedē laikapstākļi, ehz, izskatās, ka atkal būs jāsagaida Jāņu rīts gumijniekos un siltā jakā.
Kur - piemājas dārzā, ja ļoti sagribēsies ko ''tautiskāku''- pagasta parkā būs zaļumballe :D
Ko galdā likt - šašliks, dažas uzkodas, pīrāgi, siers, alus un viesu groziņi. Un vispār, mazāk jāēd, tie tak nav izēšanās svētki, bet gan papardes meklēšanas pasākums :D
Ko ģērbt - stilam šoreiz mazāk nozīmes, ka tik sauss un silts :D Ļooooooti ceru, ka nelīs lietus, jo tas visus plānus var izjaukt pašā saknē (emo)

hiperkeri 20. jūnijs 2014 17:36

shalako- parasti jau fallus ceļ augšā,jūsējie tur dzemdes reklamē??:D:D:D

hiperkeri 20. jūnijs 2014 17:35

mums jau3.gadu pēc kārtas ir pie mana puiša vecā klasesbiedra draugu un ģimeņu saiets,kur viss notiek no a līdz z- pagājšgad pat bija pirmais paparžu starpgadījums svaigi precētajiem:D:D
Šogad arī neko nelaidīsim garām, no sagatavošanās procesa visiem kopā, bērnu spēlēm(ar katru gadu tie tikai nāk arvien vairāk klāt), pīrāgu cepšanām,plātsmaizām, puišu futbola maču, ugunskura lēcieniem, nakts pliko skrējieni, pirtiņa, un kopīgā rīta sagaidīšana pie kārtīgi klātiem galdiem āra teltī. nākošajā rītā vienmēr ir volejbols, peldes(ceru,ka tikai laiks pieturēsies siltāks) un draugu kompānijas izbaudīšana:)

vecsprofils 17. jūnijs 2014 20:13

Zviedrijā svin vasaras svētkus (midsommar) 20.jūnijā, vēl turpina 21., datumi katru gadu var nedaudz mainīties, jo piesaistīti tieši darbadienu nogalei.
Domājam ar vīru aiziet uz mūsu pilsētas parku, kur notiks koncerts un tradicionālais svētku rituāls - uzcels augšā lūk šādu mietu (jā, forma divdomīga un tā tas arī ir domāts ;) un tad visi ap to dejo :D

Bet Līgo/Jāņus man sanāks pavadīt Gēteborgā, kur būšu trīs vai četras dienas ;) Nezinu, vai kaut ko speciāli svinēsim, jo vīram konferences un tad futboli, tā ka iespējams šīs dienas pavadīšu vairāk tūrismā.

Kerstyna 17. jūnijs 2014 20:01

Neko diži - kādu gunskuriņu bērniem par prieku, kādu desiņu uzceps, pagājušā gada blēņas nokurināsim, vairāk jau neko.

Emmy 17. jūnijs 2014 18:59

Netaisos svinēt...es es dzeru, ne es ēdu...kas es par līgotāju :D