Lietussargi

vecsprofils 5. novembris 2014 21:02

Pienāca slapjais un drēgnais rudens laiks. Dalāmies kā kura no mums slēpjas no lietus. Vai izmantojat lietussargus, kapuces, vabūt vispār neko. Ja izmantojat lietussargus, kādiem dodat priekšroku?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 12. novembris 2014 09:57

Man lietussargi visi ir garie un izlikti ''pa punktiem''-darbāmājās un mašīnā.Neuztveru tos kā aksesuāru,vairāk kā bēdīgu nepieciešamību un ja ir iespēja labāk lietoju kapuci.

Moda74 11. novembris 2014 18:29

Man patiik lielie. Staipiishana ir neerta,bet toties nesaliistu. Bet ,ja izejot no maaajas neliist un neesmu paarliecinaata vai liis,tad panjemu mazo saliekamo. (F)

vecsprofils 7. novembris 2014 15:33 hiperkeri

Par Drogu garajiem lietussargiem piekrītu, Rīgā joprojām viens stāv, gadi 6 nu jau būs un neko, turās, turklāt Drogās tie gadās ļoti smuki, ne vienkārši vientonīgi vai banāli rūtaini/ģeometriski, bet tādi fifīgāki, ar smukām maliņām utt. :)

hiperkeri 7. novembris 2014 10:58

mana lieta ir lietussargi. tikai. viena problēma.lai kādu arī es nopirktu,es tos vienmēr pazaudēju vai aizmirstu.un tos kāds paņem. jo man ir sasodīti skaisti lietussargi.
tagad esmu samierinājusies ar vienas konkrētas firmas lietussargiem no Drogas- ar D sākās firma. tie ir ļoti labi,ap 8 līdz 16 eiro maksā. kopš es aizmirsu vilcienā savu visskaistāko(un dārgāko) lietussargu,es vairs neņemos pirkt dārgus. Jāsaka,ka Drogās ir gan saliekamie,gan ar spieķiem, abi ir izturīgi- mani nav pievīluši lietus un vēja apstākļos.

Ciao 7. novembris 2014 10:00

Dalītas izjūtas pret aksesuāru, ir bijuši dažādi. Realitātē lietoju arī ne vienmēr , tad ja ir pasākumi un centrs, bet par cik man sanāk biežāk pastaigas lietu ar suni, tad tomēr izvēlos lietus mēteli! :)

Rebeka 7. novembris 2014 00:14

Man nav lietussargs... nu viens dežūrējošasi mājās stāv, bet izmantoju to īpaši reti, es nevaru ciest lietussargus, man nepatīk vazāt līdz viņus :)

rītausma 6. novembris 2014 14:04

Parasti izvēlos garos lietussargus, jo mazie man nepatīk un es tos māku vien salauzt.
Ar lietussargiem man veicas, jo parasti tos laimēju. Šobrīd man ir tumši zils Chopard lietussargs, kurš ir pārcietis pāris stiprākus vējus un joprojām kalpo godam. Vasarā, ja esmu devusies pastaigā bez svarīga galamērķa, nemūku no lietus- man patīk lietus pieskārieni (inlove)

Noelle 6. novembris 2014 09:55

Kādreiz man pārsvarā bija salokāmie lietussargi - visādās krāsās ir bijuši, jo bija periods, kad, līdzīgi kā Kerstyna, lietussargus pirku "vienai reizei".
Šobrīd mazā, salokāmā man nav neviena, bet ir vairāki garie, kas man patīk labāk - izskatās elegantāk :) Mīļākais lietussargs man ir melns ar mežģīņu virskārtu (tieši šāds - http://www.thehenpartystore.co.uk/wedding-accessories/bride-s-accessories/victorian-black-lace-umbrella.html), ko saņēmu dāvanā. To arī visbiežāk lietoju, ja nepieciešams. Bet bez tā man ir viens smilškrāsas, viens melns un viens zaļi raibs - visi trīs ir reklāmas lietussargi, ar logo, līdz ar to tos lietoju reti un vīram ir liels, melns, ļoti klasisks vīriešu lietussargas, kuru ņemam līdzi, ja ejam kaut kur kopā lietainā laikā, jo zem tā varam paslēpties abi :)

Emmy 6. novembris 2014 08:59

Nesen nopirku vienu,bet tā,iztieku bez,lietus mani nebiedē,pat patīk salīt un pēc tam sausumā,ar tējas krūzi sildīties. Lietussargi man ātri saplīst,pazūd... Nav mums ilgnoturīgas attiecības,drīzāk gadījuma sakari

Kerstyna 6. novembris 2014 01:16

Es un lietussargi - šie attiecību stāsti ir daudz sarežģītāki par - es un vīrieši :D.
1. Lietussargi man ilgi neturās, vienmēr kaut kur "iestādu"
2. Sekojoši man nav dārga un laba, stilam pieskaņota lietussarga .
Kad sāk līt, es ieeju veikalā un par dažiem eiro nopērku "vienreizējo lietussargu", jo vairāk maksāt nav vērts, jo es tāpat to širmi pazaudēšu. Atkāpei - Manai vecomammai bija itāļu , saliekamais lietussargs, kurš viņai nokalpoja 26 ! gadus... Pilnīgi neiespējamā misija man.
BET es gribētu lielu, romantiski puķainu lietussargu.

vecsprofils 5. novembris 2014 23:42

Tad nu sākšu, lietussargs gandrīz vienmēr līdzi. Priekšroku dodu garajiem lietussargiem, tie, manuprāt, gan sievišķīgāki, gan izturīgāki, tiesa gan, ne tik parocīgi. Izmantoju vēl mazo saliekamo. Garais man ir tumšbrūnā krāsā, mazais sarkanā. Agrāk bija caurspīdīgs ar skaistu malu. Noteikti lietussargu uztveru arī kā aksesuāru, tāpēc ieraugot kaut ko skaistāku, nepārprotami, aizvietošu :)