Lielveikali.

Cerīte
Cerīte 7. oktobris 2013 14:41

Pece mani uzvedināja uz domām par to kurus un kāpēc lielveikalus izvēlamies ikdienā.Mana shēma ir tāda-ikdienas preces-Maxima,mazgājamie līdzekļi un delikateses-Sky,kosmētika utt-Biotēka,virtuves lietas un dāvanas-Prisma.

Kāpēc-man totāli veicies ar Ulmaņa gatves Maximu-plaša ērta ,milzu piedāvājums.Citi spļaudās bet man patīk,cenas ar priecē.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Mis-slepenā 14. oktobris 2013 23:48

Iepērkos reti,jo sapērk vīrs pēc darba. Parasti ja iepērkos,tad lūkojos akciju lapās(ko parasti iemet pastkastē) iepriekšējā vakarā uztaisu sarakstiņu un tad nākamā dienā sturēju pa veikaliem:).

Madame 8. oktobris 2013 21:26

Delikateses - Sky, "parastās" pārtikas preces Rimi, dārzeņi un gaļa tirgū, ja esmu centrā, ļoti labprāt dažādus pārtikas produktus un mājas lietas pērku Stockmann. Kosmētika galvenokāt no Douglas un Stockmann, sadzīves ķīmiju gan nepērku, to saņemu no Anglijas.

Vispār, vislabāk man patīk aizbraukt uz lielu tirdzniecības centru - Alfu vai Spici - un tur nopirkt visu, ko sirds kāro.

Ilzho 8. oktobris 2013 20:16

Matīsa Rimi ikdienā, jo pa ceļam. Brīvdienās Azur Rimi, jo plašāka izvēle un auto vienmēr atradīsies vieta. Dārzeņus cenšos vest no laukiem. Gaļu brīvdienās iepērkam Centrāltirgū, bet vasarā tur tik smacīgs, ka pāris reizes gandrīz paģību :D. Kosmētiku īpaši nelietoju, sejas krēmu nopērku Drogās, tušu ceļojot taxfree vai vīramāte atved no UK.

pece 7. oktobris 2013 22:39 Spotorno

Mēs toz izmantojām, lai iegūtu skābu kāpostu zupu un sautētus kāpostus - ja pielika ķimenes, burkānus un izsautēja bija labiiiiiiii! Tādās konservu kārbās lielās bij, bet tas bij diktam sen.... dikti sen kād krietni padsmit gadu atpakaļ.

vecsprofils 7. oktobris 2013 22:37 pece

Ieitriģēji, nākamreiz iešu uz veikalu papētīšu ;)

pece 7. oktobris 2013 22:25 Spotorno

Hemshopā joprojām tirgo itāļu kāpostus vīnā?

Kerstyna 7. oktobris 2013 21:33

Mani favorīti Rīgā - Alfa un Stokmanis, bet manā tuvākajā civilizācijā Maxima xx un Saule.

vecsprofils 7. oktobris 2013 21:19

Zviedrijā arī tuvākie - Hemköp un Ica.

Vḗrtējot kopumā atšķirība sortimentā minimāla. Visos iespējams atrast gan delikateses, gan ikdienas preces mājai. Bet kaut kādas special preces man nepieciešamas ļoti reti, lai baigi pārdzīvotu, ka tās nav pieejamas minētos veikalos.

vecsprofils 7. oktobris 2013 21:15

Rīgā tie ir tuvākie mājām - Ikki, hyper Maxima un Rimi, Prisma.
Sky nekad nebiju, jo vispār ne pa tēmai tālu atrodas, Stockmann produktos tikai tad, ja centrā.

pece 7. oktobris 2013 20:52

Kopš manu piemājas RIMI pārtaisīja par sūdiņRIMI ar ļoti ierobežotu preču sortimentu, tad šo apmeklēju ļooooti reti, ja nu akurāt man vajag Talsu skābo krējumu....

Maizi, sviestu, pienu, kangaru un mārupes kūpinājumi - superneto, rubeņu kūpinājumi, svaiga gaļa - Elvi, aptrūkusies nauda - Maxima X lūkot pēc atlaižu precēm. Šie visi iepriekšējie atrodas apmēram vienādā attālumā no mājas.

PRISMA, ja gribas ABBAs zivju produkciju, īsto sidru, šo to x-tras sērijas produktiem, apģērbi/apavi sīčiem. Beta - uzkraiņu/krievu garšvielas. -

Orange/sky - ļoti reti, jo nav pa ceļam. Patīk TOP gaļas piedāvājums, bet kaut kā nav ierūmējies manā maršrutā bieži.

Linduchy 7. oktobris 2013 17:53

Fiksie pirkumi mājas tuvumā - IKI, Mego. Ja sakārojas nēģi vai citas zivtiņas, arī tās ir dabonamas šeit atsevišķās tirgotavās.
Sestdienās tiek iepirkti dažādi lauku labumi mūsu pilsētiņas tirdziņā.
Kad esmu Rīgā, iepirkšanās centrāltirgū (ja ir īstais laiks - apt. līdz pl.15.00), Rimi un Stockmann.
Skaistumkopšanas, tīrīšanas lietas - daļa Biotēkā un līdzīgēs eko bodēs, daļa Drogās.
Drēbes, apavi utt. - nav viens lielveikals kā favorīts, parasti ''izskrienu'' vairākus - Alfu, Origo, Domina, Gallerija Centrs, Galleria Riga...retāk aizkuļos līdz Spicei :D

Noelle 7. oktobris 2013 16:10

Ikdienas pārtikas iepirkšanās - Rimi vai Stockmann. Bet pa retam tā pati Prisma vai Maxima - tas gan pie nosacījuma, ja ir pa ceļam un negribās vēl atsevišķi uz Rimi braukt. Tomēr, ja sanāk, iepērkamies arī tirgū vai mazajos veikaliņos - tas ļoti atkarīgs no tā, kas tobrīd nepieciešams. "Lielā iepirkšanās" pārsvarā Rimi.

Emmy 7. oktobris 2013 15:36

Nav liela izvēle mums...ikdienā,ja ko minimāli vajag, Top...ja tāda lielāka ieporkšanās tad Maxima vai Rimi..retāk Iki...ja vairāk laika,izskrienu visus veikalus,jo katrā ir kaut kas lētāks neka citā vai plašāka izvēle. Gaļu cenšos pirkt svaigu nevis jau safasetu.

Ivetta 7. oktobris 2013 15:32

Savā mazpilsētā mēs izvēlamies dažādus mazos veikaliņus un Maxima x. Retāk Top! Jo Top ir dārgāks, lai gan atkarīgs kādas preces pērkam. Mums savi veikaliņi, kuros iepērkam Kuldīgas maizi, Elpas skābo krējumu... Tagad arī parādījušies vienā, mazā veikaliņā Lāča maizes atgriezumi. Pat ļoti lēti.
Mājdzīvniekiem pērkam graudiņus pārsvarā vetaptiekā... Pienu, biezpienu iegādājamies tirgū.