Lielveikala zīmolu preces

pece
pece 9. februāris 2014 17:21

Pasaulē plaši izpaltītas ir lielveikalu zimolu preces pārtikas veikalos. Lēnām tādas ienāk arī mūsu lielveikalos. Par to, vai tas ir labi vai slikti, domas dalās, vieni saka, ka tie palielina konkurenci, citi, ka tāpēc vietējiem ražotājiem ir grūtāk savus produktus realizēt (jo pašizmaksa lielāka, jo jāpieskaita mārketinga izdevumi).

Arī manās mājās ienāk lielveikalu zīmolu produkti, ko esmu atzinusi par labu esam - RIMI piens - putojas vienkārši ideāli un vienmēr, šis un tas no RIMI gaļas produktu klāsta (baumo, ka tos ražo Nākotne), RIMI zivju konservi - nekad nav pārstaigumu ar to, kas atrodas iekšā, nekā samačkāta un nenosakāmas konsistences, RIMI sāļās standziņas. Supernetto nopērkamais Alpenrose skābais krējums - tiešām krējums, nekad nav nācies vilties (toties riebjas celofāna iepakojums). TOP sviests. Savā laikā MAXIMA pamperi (vairs nav aktuāli). Ar mazu neuzticību skatos uz Optima līmijas produktiem pagaidām.

Ko par to domājat Jūs? Un ko esat atzinušas par labu esam, vai tieši pretēji, par nelietojamiem?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ad2014 11. februāris 2014 04:28

Great topics for an ebook

http://www.cheapebooksonline.org/

Emmy 10. februāris 2014 21:54

Rimi produkcija, manuprāt, ir laba, nav nācies vilties. Cento un Optima līnijas produkciju gan neņemu, it īpaši gaļa manī rada šaubas...
tip top arī nav gluži mans favorīts, ja neskaita sausās brokastu pārslas un biezpienu, kuru dodu sunim... bet skatos, ka daudzi pērk tip top aliņu (devil):^) Vēl dzīvi...:)

Linduchy 10. februāris 2014 17:17

Nav ne vainas lielveikalu zīmola produktiem :) (Y)

miranda 10. februāris 2014 16:00

Es atkal izvairos pirkt šos produktus, jo stereotips, ka tiem zema kvalitāte. Būs jāmēģina mainīt savu uzskatu. :)

Noelle 10. februāris 2014 10:29 pece

Rasas siers man vispār negaršo (īpaši tas, kas ar tomātu piedevu - man tā sarža vienkārši izraisa nelabumu:( ), klasiskajam šķiet, ka ir tāda kā neliela rūgtuma piegarša. Rimi krēmsieram ir tā maigā, nedaudz kā karsētā piena piegarša, kas ir arī filadelfijas sieram, vienīgi konsistences ziņā Rimi krēmsiers ir nedaudz "šķidrāks".

pece 10. februāris 2014 10:15 Noelle

Saki, ka rimi krēmsiers ir vistuvākais philadelfijai? Būs jāpamēģina. Līdz šim no mēģinātajiem šķiet Rasas krēmsiers ir vislīdzīgākais.

Noelle 10. februāris 2014 09:12

Ņemot vērā, ka pārsvarā sanāk iepirkties Rimi, esmu ievērojusi un daudz ko arī pērku no Rimi produktiem - gan no vienkārši "Rimi" sērijas, gan "Selection by Rimi". Manā iepirkumu grozā vairāk vai mazāk regulāri nonāk:
*Rimi krēmsiers (kas pēc garšas no visiem mēģinātajiem krēmsieriem ir vistuvākais klasiskajam Philadelphia sieram);
*Dažādi rīsi un makaroni - arī garšo ļoti labi (nesenais atklājums - fidellini olu makaroni);
*Selection by Rimi: - vītinātās gaļas (īpaši Prosciutto Crudo), zaļais pesto ir viens no garšīgākais, kādu vispār esmu pirkusi, arborio rīsi - sanāk perfekts risotto, Olīveļļa ar citroniem...
Kvalitāte ir salīdzinoši laba šiem produktiem un nereti tie pārspēj līdzīgas cenu kategorijas vai pat dārgākus produktus garšas un kvalitātes ziņā. :) Esmu par :)

KRX 10. februāris 2014 08:40

Rimim bija OldFarmer, šķiet, kas vairāk SuperNetto veikalos gan atrodams.

Kerstyna 9. februāris 2014 23:44

Mego ekspansija :) Mūsu pusē nav neviena Mego.... tagad Valmierā būs - kāda laime....:D, nieka 100km...

Rebeka 9. februāris 2014 23:30 pece

Aaa Nu tad dīvaini sanāks, jo viens Mego netālu no tagadējā IKI ir :

pece 9. februāris 2014 23:03

IKI no mūsu tirgus aiziet, jeb citiem vārdiem to pārpirka Mego.

Rebeka 9. februāris 2014 22:02

Es bieži vien izvēlos šīs zīmolu preces, jo zinu, ka tās ir kvalitatīvākās par lētāku naudu. Katrā gadījumā ja stāv divi produkti vienādā cenā, tad noteikti ņemšu šo zīmolu produktu.

Pievērsiet uzmanību vairums veikalu ir 2 savi zīmoli viens nosacīti dārgāks(kvalitatīvāks) viens lētāks, piemērak IKI ir savs IKI zīmols un cento, Maximai ir Favorit produkti un optima. Rimi man šķiet arī bija 2, bet neatceros.

KRX 9. februāris 2014 21:25

Neesmu īpaši pievērsusi uzmanību. Pirmais noteicošais būs cena - akcija vai nē. Pēc tam skatos uz ražotāju - lielākoties cenšos izvēlēties LV. Taču pašlaik Rimi lielais piens par ļoti labu cenu - tas ir manā ledusskapī :)

pece 9. februāris 2014 19:32

Jā, aizmirsu pieminēt rainbow, man garšo viņu siļķes, ja sakārojas gremdēties atmiņās par sinepjsiļķi ;)

mazaa raganina 9. februāris 2014 19:08

Es nepērku pilnīgi neko no šiem produktiem, neesmu iesākusi un paradumus mainīt nemaz nav tik viegli. Turklāt man te nav ne Rimi, ne citi lielveikali, varbūt tāpēc.

Kerstyna 9. februāris 2014 18:44

Man ir šausmīgi eklektiski ieradumi iepērkoties. Neko daudz uz izradītājfirmu neskatos. Nu Maximā no Favorītlīnijas kaut ko iepērku. Rimi - no Rimi.
Kad esmu Norvēģijā, tad esmu ievērojusi, ka produkti un preces no līnijas Extra, ko pārdod Coop veikalos, ir ļoti labi.

vecsprofils 9. februāris 2014 18:40

Zviedrijas veikalos arī tā ir :) Ļoti izplatīta ir zviedru veikala ICA pašražojumi (starpcitu, mamma teica, ka Rimi veikalos pieejami daži produkti un preces no ICA), man ļoti patīk viņu krēmsiers ar ķiploku un zaļumiem, tik garšīgs, vienmēr pērku, lai gan skatos, ka cena tam ir paaugstinājusies. Vēl pērku šī veikala cepumus, šokolādi.

Man šķiet tā ir pozitīva tendence, jo, ja esi pārsvarā viena veikala klients, tad bieži vien viņu pašu ražotie produkti ir nedaudz lētāki.

Cerīte 9. februāris 2014 18:29

Rimi sāļās standziņas unzemeņu jogerta saldējums.Prismā-Rainbow līnija-gan mazgājamie līdzekļi ,gan vēl šis tas.Maximā -Meistara markas tortes un kūkas.