Lieliska iespēja ikvienai māmiņai

navita
navita 9. februāris 2011 09:43

Bieži dzīvojoties pa māju ar mazajiem (manā gadījumā diviem puikām) radās daudz radošu domu sakarā ar manu hobiju, bet nu ne vienmēr izdodas visu realizēt, galvenokārt jau finanšu trūkuma dēļ. Un te pēkšņi uzdūros uz lielisku iespēju par ko gribēju arī padalīties - projektu konkurss Labie darbi (www.labiedarbi.lv). Uzraksti projektu, tiec 2.kārtā un tad jau atliek vien apzināt draugus un paziņas, kas izrāda atbalstu (balsu veidā - kur balsošana ir bez maksas) un lieta darīta. Iesaku ikvienai, kam ir ideja par kaut ko paveicamu, nenobīties un pamēģināt ;) Es pamēģināju un nenožēloju :) Varu padalīties ar info par savu projektu: Esmu dvīņu puiku māmiņa, kas nu jau 10 gadu visu savu brīvo laiku veltu līnijdeju kluba "Jautrie zābaciņi" vadīšanai! Prieks skatīties, ka mani abi dvīņu puikas, kuriem nu ir 2,5 labprāt pievienojas deju nodarbībās un ietusē ar mūsu jauko kolektīvu. Tā nu mana ideja projektu konkursam bija šāda - lai atzīmētu mūsu 10 gadu jubileju, uzorganizēt koncerttūri pa Latviju. Un neticēsiet, bet šobrīd jau sarunāti vairāk kā 10 koncerti (tie visi būs bez maksas). Lai tiktu uz koncertiem, pieteicos projektu konkursā "Labie darbi" un man par lielu pārsteigumu, bet tikām otrajā kārtā. Tā kā tas bija tik viegli, tad patiešām iesaku izmantot šo iespēju ikvienam, kam ir kāds projektiņš padomā! Tagad viss atkarīgs no tā, cik atbalstītāju iegūsim. Visu februāri par mums var nobalsot šajā portālā www.labiedarbi.lv (un arī portālā www.draugiem.lv) Kad būs balsošana beigusies, tad padalīšos ar iespaidiem. Bet galvenā doma - tā ir lieliska iespēja ikvienam, kam nav slinkums uzlikt uz papīra savu vēlmi! Lai man un jums izdodas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandija 9. februāris 2011 10:30

Par šo uzraksti blogu www.maminuklubs.lv

navita 9. februāris 2011 09:43

Bieži dzīvojoties pa māju ar mazajiem (manā gadījumā diviem puikām) radās daudz radošu domu sakarā ar manu hobiju, bet nu ne vienmēr izdodas visu realizēt, galvenokārt jau finanšu trūkuma dēļ. Un te pēkšņi uzdūros uz lielisku iespēju par ko gribēju arī padalīties - projektu konkurss Labie darbi (www.labiedarbi.lv). Uzraksti projektu, tiec 2.kārtā un tad jau atliek vien apzināt draugus un paziņas, kas izrāda atbalstu (balsu veidā - kur balsošana ir bez maksas) un lieta darīta. Iesaku ikvienai, kam ir ideja par kaut ko paveicamu, nenobīties un pamēģināt ;) Es pamēģināju un nenožēloju :)
Varu padalīties ar info par savu projektu:
Esmu dvīņu puiku māmiņa, kas nu jau 10 gadu visu savu brīvo laiku veltu līnijdeju kluba "Jautrie zābaciņi" vadīšanai! Prieks skatīties, ka mani abi dvīņu puikas, kuriem nu ir 2,5 labprāt pievienojas deju nodarbībās un ietusē ar mūsu jauko kolektīvu. Tā nu mana ideja projektu konkursam bija šāda - lai atzīmētu mūsu 10 gadu jubileju, uzorganizēt koncerttūri pa Latviju. Un neticēsiet, bet šobrīd jau sarunāti vairāk kā 10 koncerti (tie visi būs bez maksas). Lai tiktu uz koncertiem, pieteicos projektu konkursā "Labie darbi" un man par lielu pārsteigumu, bet tikām otrajā kārtā. Tā kā tas bija tik viegli, tad patiešām iesaku izmantot šo iespēju ikvienam, kam ir kāds projektiņš padomā! Tagad viss atkarīgs no tā, cik atbalstītāju iegūsim. Visu februāri par mums var nobalsot šajā portālā www.labiedarbi.lv (un arī portālā www.draugiem.lv)
Kad būs balsošana beigusies, tad padalīšos ar iespaidiem. Bet galvenā doma - tā ir lieliska iespēja ikvienam, kam nav slinkums uzlikt uz papīra savu vēlmi!
Lai man un jums izdodas!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā