Latvijas Biznesa koledžu izvēlas krutākās!

Zive
Zive 9. septembris 2013 22:18

Čau, meitenes! Aktīvi veidoju draudzeņu un paziņu komandu, kas ar mani kopā šogad stātos LBKoledžā!

Dzirdēju ka LBK mācās slaveni sportisi - mūsu hokejisti! kurš ar mani? stīpas varot aŗī sarunāt, vajag tikai sagaidīt kkādu baigo testu.

un vai tur ir ērti stāties arī ziemā? tādā aukstumā negribēsies līst no gultas pat ārā :D  bet nu feini esot!!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LilitLilit 10. septembris 2013 12:20 pece

kas tev nepatīk? artūrs kulda esot pabeidzis tieši tālmācības skolu, jo viņam nebija laika citādi to nokārtot. katram sava galva un talanti :P

Zive 10. septembris 2013 12:02 LilitLilit

paldies, būšu pateicīga ja draugi arī atrakstīs :)

Zive 10. septembris 2013 12:00 pece

man tas ir tikai tāds prikols. gribēju iesākt tēmu tā lai kāda arī atsaucas. redz, izdevās tavā gadījumā :P
gribu stāties koledžā, jo ir izdevīgi noteikumi. vēl es laikam arī neesmu no tiem, kas gaida, ka mācības būs bez maksas un kāds arī par to visu maksās. gribētos vnk dzirdēt kā tur ar pasniedzējiem un jā - stāties ziemā kad ir visvairāk hokejistu ari ir laba ideja, vai tad ne? :D:D:D

LilitLilit 10. septembris 2013 11:54

Haha, šis ir ļoti oriģināls iemesls, lai tur studētu :D
bet vispār jau man daži draugi kā reiz šogad pabeigs un saka ka ir ok. pat ļoti.
gandrīz vienmēr viņi ir saņēmuši nelielus stipendiju (lielāku vnk nepietika galvas nopelnīt, bet tas ir iespējams šajā drūmajā kapitālistiskajā valstī :DD). tad vēl daudzi studē budžetā.
ir nelielas problemas ar infocentru, tur pieņemot pavisam jaunas meitenes, kas pašas tur arī mācās, tāpēc visādi gadās. dažus pasniedzejus pat esot vērts izvirzīt nobeļa prēmijai ekonomikā, ja tāda būtu :D
nu vairāk gan neko nepateikšu. varbūt kāds no maniem draugiem arī atzīmēsies šajā forumā (ja gadīisies ieiet šādā sieviešu forumā).

pece 10. septembris 2013 07:36

Un augskolas galvenais kritērijs ir tas, ka tur studē slaveni sportisti? :D