Latvijā ražoti ārstniecības augu toniki!

graenn
graenn 9. oktobris 2012 15:12

GRAENN augu hidrolāti ir ražoti Latvijā no Vidzemes mežos un pļavās vāktiem ārstniecības augiem. Tie satur visas agiem piemītošās vērtīgās vielas, kā ēteriskās eļļas, vitamīnus, minerālvietas un organiskās skābes. Hidrolāti izmantojami sejas ādas un matu tonizēšanai pēc mazgāšanas, kā arī acu kompresēm un vīriešiem pēc skūšanās. Hidrolāti ir piemēroti ādas mitrināšanai un atsvaidzināšanai dienas gaitā, atrodoties telpās kur ir sauss gaiss, īpaši birojos strādājot pie datora. Ir iespēja izvēlēties no trīs hidrolātu veidiem - meža aveņu, pelašķu un nātru. Piedāvājumā ir divi iepakojumu veidi - 100 ml pudelīte ar izsmidzinātāju (ērtai lietošanai paņemot to sev līdz jubkur) un 250 ml pudelīte ar skrūvējamu korķīti. IEPAZĪSTI LATVIJAS DABAS SVAIGUMU ARĪ UZ SAVAS ĀDAS! www.graenn.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
graenn 9. oktobris 2012 15:12

GRAENN augu hidrolāti ir ražoti Latvijā no Vidzemes mežos un pļavās vāktiem ārstniecības augiem. Tie satur visas agiem piemītošās vērtīgās vielas, kā ēteriskās eļļas, vitamīnus, minerālvietas un organiskās skābes.
Hidrolāti izmantojami sejas ādas un matu tonizēšanai pēc mazgāšanas, kā arī acu kompresēm un vīriešiem pēc skūšanās.
Hidrolāti ir piemēroti ādas mitrināšanai un atsvaidzināšanai dienas gaitā, atrodoties telpās kur ir sauss gaiss, īpaši birojos strādājot pie datora.

Ir iespēja izvēlēties no trīs hidrolātu veidiem - meža aveņu, pelašķu un nātru.

Piedāvājumā ir divi iepakojumu veidi - 100 ml pudelīte ar izsmidzinātāju (ērtai lietošanai paņemot to sev līdz jubkur) un 250 ml pudelīte ar skrūvējamu korķīti.

IEPAZĪSTI LATVIJAS DABAS SVAIGUMU ARĪ UZ SAVAS ĀDAS!
www.graenn.lv

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā