laparoskopija cistai

rasas
rasas 20. maijs 2015 14:57

Sveikas! Vēlējos painteresēties, vai kādai ar šo ir bijusi kādreiz darīšana? Man būtu jāveic šāda operācija, bet nav ne mazākās jausmas, ar ko sākt.. Apzvanīt slimnīcas par iespējam veikt, apjautāties par rindām un vispār kādas izmaksas? Būšu pateicīga, ja padalīsieties ar informāciju.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 29. jūnijs 2015 09:59 diegabiksis

Nē, es pati vēl neesmu bijusi. Velku garumā :( jo īsti nevaru atrast piedāvājumu par saprātīgu cenas un kvalitātes attiecību. It kā ir daudz ārstu, bet, kad palasi atsauksmes :(.. bet jāsaņemās!

norbeta 27. jūnijs 2015 16:45

Sveika!
Man šādu operāciju veica pirms 2.5 gadiem.Jāmaksā bija tikai par 2 dienām par palātu un viss.Šo operāciju apmaksāja valsts-bijā rindā uz šo operāciju!Nezinu kā ir tagad?
Es jau arī biju sanervozējusies!Bet man ieteica iepriekšējā dienā pirms operācijas iedzert ko nomierinošu un nedrīkstēja ēst pēc 6 vakarā.Tā nu nākošajā rītā ar tukšu dūšu devos uz nodaļu.Tur laipni uzņēma,ievietoja palātā,lika pārģerbties un iedeva vēl nomierinošas zālēs,lai nav satraukums.Gaidīju kad nāks pēc manis.Tā kā nomierinošās zāles iedarbojās,man jau bija vienalga ko ar mani dara :D
Tā kā es labi panesu narkozi,man pēc operācijas nebija ne slikta dūšā,ne reiba galva.Tikai pēc opērācijas vēders bija kā bumba jo viņi laiž kaut kādu gāzi iekšā,lai operējot neskartu citus orgānus.Bija 3 rētas, viena nabā un katrā pusē vēdera lejas daļā.Nu jau rētas tik pat kā neredz.
Toreiz samaksāju 11 latus laikam un viss!Ja ka interesē,var droši jautāt!:)

Linduchy 26. jūnijs 2015 08:27 diegabiksis

Es to tā globāli biju domājusi...man arī bija gadījums, ka sākumā minēja ciparu 300 (oficiāla cenrāža nebija), kad visa procedūra bija galā, kasē samaksāju 30...ej nu saproti, kas un kā, kāpēc tā cena tā mainās :^)

diegabiksis 26. jūnijs 2015 08:17

nez. varbūt tas atkarīgs arī no nosūtījuma vai kā cita. mana operācija sākumā arī izskatījās būs sarežģītāka, jo man jau bija viena liela rēta no ķeizargrieziena operācijas, kas šajā gadījumā varēja radīt grūtības, bet beigās skāde nebija tik liela, kā varēja domāt. varbūt tāpēc cena mainījās.
nē, starpība gan nebija domāta kā pateicība.
šis ārsts pateicības neprasa.

lai vai kā, gribēju padalīties ar pieredzi un nomierināt, ka nav tik traki un nav jābaidās.

Linduchy 26. jūnijs 2015 07:52 diegabiksis

Mani vēl aizvien mulsina cenrādis, pareizāk sakot - oficiāla cenrāža neesamība. Kā var pēkšņi cena mainīties no 900 uz 350? Ja vien starpību dakteris nebija domājis kā "pateicību" :S
Lai nu kā, bet 21.gs. tik elementāru lietu kā oficiālu cenrādi mājaslapā ielikt nevar, tad ej un zīlē, cik būs jāmaksā, stulbi :S

diegabiksis 26. jūnijs 2015 07:27

rasas, Tu uz laparoskopiju jau biji?

man šī operācija bija vakar pie daktera Miteļdžana Ādažu slimnīcā. ap 10:00 operēja un 15:00 jau varēja braukt mājās. par personālu un izvēlēto vietu tikai labākās atsauksmes.

vispirms maija vidū pieteicos pie vizītē pie izvēlētā speciālista. bija rindā jāgaida mēnesis. varbūt, ja zvana dakteriem pa tiešo uz mob., var sarunāt ātrāk. vizītē pateica, ka valsts kovotas jāgaida ilgi, bet par maksu piedāvāja vien 2 datumus : 25.06. un 13.08. paņēmu ātrāko, jo gribēju ātrāk visu nodarīt, lai ir vasara bez liekiem stresiem.

operācija vispārējā narkozē, ilga varbūt augstākais stundu. pēc operācijas mazliet bija durstoša sajūta, bet ne tā ka sāpētu. izņemto cistu aizsūtīja uz histoloģiju pārbaudei. rezultāti pēc 10 dienām. 3 dienas miera režīms pa māju. 4 nedēļas necelt smagumus, nedzīvot dzimumdzīvi.
mājās pretsāpenes nedzēru, nejūtu vajadzību.
samaksāju EUR 350 (sākuma cenu gan nosauca 900, nezinu, kāpēc pēkšņi cenrādis mainījās). slimības lapa uz 10 dienām.

Kerstyna 23. maijs 2015 10:55

Manu māsu doks jau saoperēja , teica - gribi bēbīti iespējami drīz - tad operēsim, negribi bēbīti tagad - ārstēsim ar tabletēm. Māsa grib bēbīti iespējami drīz, tāpēc tika operēta. Tā cista bija par daudz hormonāli aktīva, vajadzēja piecepināt.

diegabiksis 20. maijs 2015 20:02

sveika!

esmu stipri līdzīgā situācijā. 3 dokas pateica, ka manu cistu jāoperē. atklāja martā. no sākuma bija cerība, ka tā ir funkcionālā cista un pazudīs pati no sevis, bet tā nenotika.
man jau nosūtījums uz rokas. šodien pieteicu konsultāciju pie speciālista, pie kura varētu operēties.
pece, kā darīji Tu? pierakstījies kaut kādā operāciju rindā vai arī gāji vispirms pie izvēlētā speciālista un tad speciālists pateica, kad jānāk uz operāciju?

rasas 20. maijs 2015 18:39 pece

A tā drīkst, ja? :)

pece 20. maijs 2015 16:52

Es izvēlētos nevis iestādi, bet doku. Pārējais jau pakārtoti. Vītols linezerā, Lietuviete Gaiļezerā, Lesiņa Stradiņos, Melka Jūras medicīnas centrā.

Betvarbūt sāc otrādi - vispirms bērnu un tad...?

rasas 20. maijs 2015 15:42 Catwoman

Paldies, neesmu gan dzirdējusi šādu viedokli, ka atkal izaug, bet, ka var rasties no jauna, tas gan.. Par to, kāpēc rodas, man nemācēja atbildēt, tik, ka labāk tikt vaļā pirms grūtniecības plānošanas..

rasas 20. maijs 2015 15:41

Nu re, ginekoloģe teica, ka, protams, iedos nosūtīju, tikai pašai jāizlemj, kura slimnīca tā būs un attiecīgi, kurš speciālists un par kādu naudu. Respektīvi, pašai viss jānoskaidro. Tāpēc arī jautājums - ar ko sākt? :)
Pece - tieši Daiga Baranovska arī ieteica šo operāciju (cik saprotu, tad pati vairs neoperē). Un man ir tā, kura pati nepazūd, diemžēl..

pece 20. maijs 2015 15:28

Kā ar ko sākt - elementāri - ar savu ginekoloģi --> nosūtījums no viņas uz operāciju (ja vajag to var dabūt arī no ģimenes doka) ----> ginekologa ieteiktais ārsts operācijai (attiecīgi iestāde).

Tev jāizdomā ko gribi un vari atļauties. Lapraskopijas labi taisa daudzviet. Man ir bijušas divas lapraskopijas ginekoloģiskās - viena Jūras medicīnas centrā pie Dr.Melkas - viss bija labi, bet attieksme no dokas nu tā - dikti vēsa un mazliet augstprātīga (bet galvenais ir rezultāts). otrā reize 1 slimnīcā, toreiz pie Daigas Baranovskas. Par izmaksām neko nezināšu, jo abas reizes bij sen un tā droši vein nav taisnība.

Ceru, ka ginekologs tev labs, cistas ir divējādas - vienas kuras uzrodas un pašas pazūd, otras, kuras pašas nepazūd un tās ir jālikvidē. Vēl jau jāspaprot kāpēc tādas rodas un kādi ir tavi plāni tuvākā nākotnē.

Linduchy 20. maijs 2015 15:22

(hug)(hug)(hug)
Pieredzes šādā jautājumā man nav, bet esmu dzirdējusi viedokli, ka cistas labāk neaiztikt, ja vien īpaši netraucē dzīvot, jo tās pēc tam atkal izaug :^) Nezinu - patiesība vai nē...bet ko saka tava ginekoloģe?