Lamināta tīrīšana

kristined
kristined 17. marts 2010 09:59

Mums dzīvoklī ir lamināts un tā kā mums ir 2,5 gadus veca meitiņa, tad tas nozīmē, ka lamināts ir švīkās, jo viņai vajag stumdīt krēlslus un citus priekšmetus. Vai varat ieteikt kādu līdzekli, kas it kā aizpildītu plaisas laminātā?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 14. aprīlis 2010 16:55

Maz ticams, ka plaisas var aizpildīt, švaks un ne pārāk kvalitatīvs lamināts gadījies. Mūsmājās lamināts kalpo nu jau 10-to gadu, un vienīgā vieta, kur redzams bojājums ir darba vietā zem datorkrēsla. Tāds sīkums kā divi bērni, kas stumda visu, nav spējuši neko ļaunu tam nodarīt. Vispār kopju ar ūdeni un speciālo tīra'mo līdzekli, izņemot 2-3 gadu periodu, kad bērni mazi, jo tad speciālo līdzekli lietoju ārkārtīgi reti, jo netīk, ka mazie ar roķelēm pa to dzīvojas.

lilypily 23. marts 2010 16:13

es ieteiktu uzlikt paklāju vai linoleju - nu kamēr bērns švīkājas! lai nesabojātu vēlvairāk... pēctam jau var atkal noņemt...
kā plaisas aizpildīt - jāpainteresējas pie speciālista !

tifany33 20. marts 2010 23:21

Kas tas par līdzekli, kas tik nežēlīgi smird? Es pērku mūsu Spodrības, tos, kas domāti laminātam, nu un viņam ir mazliet aromāts pievienots, bet.....tūlīt tas arī izgaro, drīzāk ir svaiguma sajūta, tagad pavasarī, kad logi vaļā, pavisam neko nejūt. Un lamināts spīdīga un nav švīku.

ki4ija 17. marts 2010 15:08

Es reizi mēnesī mazgājot grīdu, ūdenim klāt pieleju speciālo šķidrumu (pirktu DEPO), kas it kā veido aizsargkārtu laminātam. Kad savu 3istabu dzīvokli esmu ar to izmazgājusi, jūtos tā, it kā 2 dienas no vietas būtu dzērusi - viņš šausmīgi smird. Bet nedomāju, ka tas pasargā pret švīkām. Un ja vēl bērns ar rociņām pa zemi dzīvojās (pa to aizsarkārtu)...

kristined 17. marts 2010 11:07

Jā, bet visām lietām, piemēram, rotaļlietām tādus virsū neuzliksi..

olchen 17. marts 2010 10:43

Līdzekli neieteikšu, bet mēs visām mēbelēm (krēsliem tai skaitā) uzlīmējām tādas speciālas uzlīmes lai neskrapētu grīdu.

kristined 17. marts 2010 09:59

Mums dzīvoklī ir lamināts un tā kā mums ir 2,5 gadus veca meitiņa, tad tas nozīmē, ka lamināts ir švīkās, jo viņai vajag stumdīt krēlslus un citus priekšmetus.

Vai varat ieteikt kādu līdzekli, kas it kā aizpildītu plaisas laminātā?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā