Labie darbi

inetag
inetag 9. decembris 2012 23:13

Ir tāds traks dejotāju kolektīvs. Grieži. Vispirms viņi izveido deju kolektīvu pilnīgi autonomi, bez finansējuma, bez atbalsta, tikai ar pašu spēkiem. Tad viņi kolektīvā uzņem jebkuru, kurš grib un ir apņēmības pilns dejot. Viņi neatlasa tikai dejotpratējus, bet iemāca sevi dejā atrast ikvienam. It kā ar to vēl nebūtu gana, viņi vēl izģērbjas. Kolektīva vārdā. Cēla mērķa dēļ. Kolektīvam nav savu tautas tērpu, tie koncertu vajadzībām tiek aizlienēti no citiem deju kolektīviem. Bet tuvojas Deju svētki un ir pēdējais laiks šūdināt savus. Diemžēl tam nepieciešams daudz naudas, jo tautas tērpi ir dārgi. Bet Grieži neskumst un nesēž, rokas klēpī salikuši. Grieži sarosās un top projekts Labajiem Darbiem. Grieži izģērbjas, lai tiktu apģērbti. Arī Tu vari Griežiem palīdzēt apģērbties Deju svētkiem. Nobalso par Griežu projektu Labajos Darbos! Par Griežiem iespējams nobalsot 2 veidos: 1. no sava profila draugos http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=526 2. no mobilā telefona www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/Tautas-terpu-pamatbazes-nokomplektesana-VPDK-GRIEZI.html Paldies jau iepriekš!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inetag 9. decembris 2012 23:13

Ir tāds traks dejotāju kolektīvs. Grieži.
Vispirms viņi izveido deju kolektīvu pilnīgi autonomi, bez finansējuma, bez atbalsta, tikai ar pašu spēkiem.
Tad viņi kolektīvā uzņem jebkuru, kurš grib un ir apņēmības pilns dejot. Viņi neatlasa tikai dejotpratējus, bet iemāca sevi dejā atrast ikvienam.
It kā ar to vēl nebūtu gana, viņi vēl izģērbjas. Kolektīva vārdā. Cēla mērķa dēļ.
Kolektīvam nav savu tautas tērpu, tie koncertu vajadzībām tiek aizlienēti no citiem deju kolektīviem. Bet tuvojas Deju svētki un ir pēdējais laiks šūdināt savus. Diemžēl tam nepieciešams daudz naudas, jo tautas tērpi ir dārgi.
Bet Grieži neskumst un nesēž, rokas klēpī salikuši. Grieži sarosās un top projekts Labajiem Darbiem. Grieži izģērbjas, lai tiktu apģērbti.
Arī Tu vari Griežiem palīdzēt apģērbties Deju svētkiem. Nobalso par Griežu projektu Labajos Darbos!
Par Griežiem iespējams nobalsot 2 veidos:
1. no sava profila draugos http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=526
2. no mobilā telefona www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/Tautas-terpu-pamatbazes-nokomplektesana-VPDK-GRIEZI.html
Paldies jau iepriekš!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā