Labi muzikanti kāzām!

lusila
lusila 15. decembris 2011 18:36

Sveikas, meitenes! Vai kāda lūdzu varētu ieteikt labu dzīvo mūziku kāzām?- Tas, ko mēs vēlamies ir laba, dejojama, kvalitatīva mūzika LV, RU un EN valodās, un vēlams ar vismaz diviem cilvēkiem sastāvā un vismaz diviem mūzikas instrumentiem. Tā kā esmu latviete un topošais vīrs krievu tautības, arī viesi attiecīgi 50%/50% un tādēļ arī velamies dažādu mūziku. Tas, ko pavisam nevēlamies ir, šlāgeris viena cilvēka sastāva pie sintizatora vai kaut kas tamlīdzīgs! Būšu ļoti pateicīga par ieteikumiem! Paldies! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lottemaijapuke 21. janvāris 2012 20:38

Ja muzikantus vēl neesat atraduši, iesaku iepazīties ar Henrix! Biju kāzās, kur viņi spēlēja - lieliski! Jauni, atraktīvi puiši - gan labi izskatās, gan dzied un pavelk publiku :)

lusila 16. decembris 2011 20:20

Liels paldies par ieteikumu, bet skatos i-netā, ka nekur nav iespējams paklausīties kā viņi dzied- ne youtube.com., ne google.lv ir kāda informācija par viņiem, tikai tie kontakti un viss!
Kā lai paklausās?

KRX 16. decembris 2011 17:07

Reiz biju Latgalē uz kāzām ar izteikti izciliem muzikantiem "Trīs vīri laivā" (Y)
Lai gan biju vedējmāte, principā, vedējus ar tādiem muzikantiem tur nevajadzēja. Un spēlēja līdz pēdējam dejotājam, atsāka ar pirmo dejotāju. Tiesa, nezinu, cik maksāja, ebt lai cik arī maksātu, es noteikti ņemtu viņus uz savām kāzām! Viņu kontakti:
http://www.kulturaskarte.lv/lv/amatiermakslas-kolektivs/andrupenes-pagasta-vokali-instrumentalais-ansamblis-tris-viri-laiva

lusila 16. decembris 2011 11:13

Nu rēķinām ne dārgāk par 500Ls, labāk jau mazliet lētāk :) Liels paldies!

sandrusha 16. decembris 2011 01:40

Kādās summās domājiet? Ir tādi feini puiši Janes Unit (ja pareizi atceros nosaukumu), bija vēl jautra grupiņa . Uz mirkli aizmirsu kā sauca mūsu mazikantus, arī bija jautri un visās 3 Tevis pieminētajās valodās laida. Tā atradu mūsējos ar: http://www.precos.lv/pakalpojumi/kazu_muzikanti/client.php?client_id=5195
Vēl varen jautri puiši (5 gab) ir grupa Vēja radītie ( te draugos lapa:http://www.draugiem.lv/vejaraditie/)

lusila 15. decembris 2011 22:41

:D paldies, pameklēšu :)

hiperkeri 15. decembris 2011 20:10

viņiem varbūt ir sintezators,bet šlāgerus jūs nedabūsiet dzirdēt:D:D:D:D
(nē,nu,ja labi samaksā,gan jau arī tos viņi ar zobu sāpēm,bet varētu `uzlaist`:D:D:D:D:D)

hiperkeri 15. decembris 2011 20:09

iekš draugiem.lv noteikti iečeko manus bijušos kursabiedrus- Disko Drostaliņas. 5 puiši,atskaņo visu no Labvēlīgā tipa līdz Elvisam Preslijam;)

lusila 15. decembris 2011 18:36

Sveikas, meitenes!
Vai kāda lūdzu varētu ieteikt labu dzīvo mūziku kāzām?- Tas, ko mēs vēlamies ir laba, dejojama, kvalitatīva mūzika LV, RU un EN valodās, un vēlams ar vismaz diviem cilvēkiem sastāvā un vismaz diviem mūzikas instrumentiem. Tā kā esmu latviete un topošais vīrs krievu tautības, arī viesi attiecīgi 50%/50% un tādēļ arī velamies dažādu mūziku.
Tas, ko pavisam nevēlamies ir, šlāgeris viena cilvēka sastāva pie sintizatora vai kaut kas tamlīdzīgs!
Būšu ļoti pateicīga par ieteikumiem!
Paldies! :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā