Kursi dziedniecībā

sofi
sofi 10. februāris 2011 21:42

Dziednieks-ekstrasens. Likteņa korekcijas konsultants. Pirmās pakāpes kurss. Paredzēts visiem, kas interesējas par dziedniecību un arī tiem, kas vienkārši grib palīdzēt sev un saviem tuvākajiem. Programma. Dziedniecība pastāv apmēram 40000 gadus. Dziedniecības pamatā ir cilvēka fiziskais ķermenis, dvēsele un gars. Fiziskā ķermeņa līmenis pats par sevi nevar pastāvēt, to vajag vadīt. Šajā kursā iemācīsieties labāk saprast sevi un citus cilvēkus. Visu kursa laiku nemitīgi strādāsiet ar sevi, attīstīsiet savas spējas dažādos uzdevumos un treniņos. Treniņu laikā jūs iemācīsieties slikto no cilvēka paņemt un vietā nolikt labo. Mācīsieties būt atvērti. Kursos iepazīsiet numeroloģijas pamatus -ko nozīmē skaitļi – 1,2,3 … , kurus bieži pielietosiet savās zināšanās, uzzināsiet par stihiju izvietojumu un to ietekmi uz veselību. Kas ir liktenis un tā iespēju robežas. Cilvēka raksturs, griba , saderība - cik efektīvi cilvēks izmanto savas spējas. Kompleksi un kā tos var mazināt . Auras saskatīšana, sajušana, attīrīšana. Parastā hipnoze, lai uzlabotu cilvēka veselību vai emocionālo stāvokli. Cilvēka uzvedības programmēšana, viņa gribas pakļaušana, lai viņam palīdzētu un sagrautu to, kas viņam traucē vai nodara ļaunumu. Darbs ar energo-informācijas bojājumiem („ ļaunā acs, kaitējums, nolādējums”) telpas un teritorijas attīrīšana no energo-informācijas esamības un piesārņojuma („trokšņojošie gari – poltergeists, spokošanās utt.”). Medicīnas pamati, pirmās palīdzības sniegšana, cilvēka organisma funkcijas un emocionālā uzvedība „Trešās acs” atvēršana. Darbs ar svārstu un rāmīti. Ūdens uzlādēšana un tā īpašību noteikšana pirms un pēc uzlādēšanas. Kursā veiksiet dažādus vingrinājumus spēju attīstīšanai ar svecēm, spoguli. Aizpildīsiet arī testus sevis pārbaudei. Turpinājumā ir iespējama augstāk aprakstītā kursa padziļināta apgūšana semināros, individuālajās nodarbībās, papildus apgūt zīlēšanu ar Taro kārtīm, astroloģisko prognozēšanu, strādāt ar akmeņiem, naturālajiem materiāliem, veikt cilvēka bioenerģētikas kompjūterdiognostiku, ķermeņa elektro- fizioterapiju. Regulāri plānojam izbraukumus uz anomālajām un ģeopatoloģiskajām zonām, sakrālām (kulta) vietām. Vairāk informācijas adresē: http://www.soleil.lv/index/0-60

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kukainis2012 2. marts 2012 14:42

maijucis11 27.02.11 21:53:48
To nevar iemācieties par maksu !!!

Par velti jau arī neiemācīsies. .. Bet tomēr, es uzskatu ka visiem cilvēkiem tādas zināšanas ir dots no pirmsākumiem, un cilvēks nevis iemācās , bet gan atceras šīs zināšanas

peeka 27. februāris 2011 23:07
maijucis11 27. februāris 2011 21:53

Piekrītu Egucis. Visi nevar būt dziednieki. Tas ir no Dieva dots. Ir cilvēki, kas nedaudz var attīstīt sev tādas spējas, kā noteikt āderes, darboties ar svārstu, bet ne jau redzēt auras.. Un ir cilvēki, kuriem nekad nebūs tādu spēju!!!!TO NEVAR IEMĀCĪTIES PA MAKSU! es gāju dabas dziedniecības kursos pie Ilzes Jansones 15 gadus atpakaļ.Tur tika mācīts daudz kas noderīgs un par brīvu, vairāk dotas zināšanas par veselīgu uzturu, āderēm, enerģijām, latvju dainām, un daudz ko citu visu neatceros un par BRĪVU!

egucis 27. februāris 2011 15:24

šīs spējas cilvēkam tiek dotas no dieva- dziednieka spējas! neticu ka kko tādu var iemācīties!!! un auras it sevišķi nevar vnk tāpat iemācīties redzēt!!!

miseva 26. februāris 2011 12:33

HAHA... dziednieciba tagad visu ietver? gan taro, gan numerologjiju, gan astrologjiju uc ?!!!
wooow... cik man tad jasamaksaa par tadu brinumkursinju, pec kura atversies tresha acs un redzeshu visiem auras, ka ari speshu citu gribu paklaut sev un nonjemt visiem ljaunas acis?!
skatos ka pec shadiem kursinjiem uz pasaules butu tikai brinumcilveku :D
ajajaj... es ari pazistu vienu dziednieku, kursh stundu iesaaka vispirms marketingojot savas vecas kurpes, lai kads nopirktu... :)

smukaa 26. februāris 2011 11:54

peeka - dziedniekiem arī ēst gribās;)
Ja visu darīs par velti,badā nomirs!

sandija 26. februāris 2011 08:07

peeeka

Kas tas ir JUS?

peeka 26. februāris 2011 03:57

Un, dosim.
Bez maksas.

peeka 26. februāris 2011 03:57

... Panemsiet no cilveka slikto, ieliksiet labo....
Kur likt to nelabo?! :)
Kapec to darat par maksu?
Tas ir no Dieva- bezmaksas!
Ievelkat poltergeistus un citus garus- Jus zinat ar ko rikojaties?
Tas ir no garu pasaules, kur mums nav jabut vel dziviem esot.
No velna tas- nav ne varda par svetibu un baznicu. :(
Naudu taisat.... Kauns.
Butu devusi veselibu Latvijas cilvekiem.
Mes devam. ;)

sofi 10. februāris 2011 21:42

Dziednieks-ekstrasens. Likteņa korekcijas konsultants.

Pirmās pakāpes kurss. Paredzēts visiem, kas interesējas par dziedniecību un arī tiem, kas vienkārši grib palīdzēt sev un saviem tuvākajiem.

Programma.

Dziedniecība pastāv apmēram 40000 gadus. Dziedniecības pamatā ir cilvēka fiziskais ķermenis, dvēsele un gars. Fiziskā ķermeņa līmenis pats par sevi nevar pastāvēt, to vajag vadīt.
Šajā kursā iemācīsieties labāk saprast sevi un citus cilvēkus. Visu kursa laiku nemitīgi strādāsiet ar sevi, attīstīsiet savas spējas dažādos uzdevumos un treniņos. Treniņu laikā jūs iemācīsieties slikto no cilvēka paņemt un vietā nolikt labo. Mācīsieties būt atvērti.
Kursos iepazīsiet numeroloģijas pamatus -ko nozīmē skaitļi – 1,2,3 … , kurus bieži pielietosiet savās zināšanās, uzzināsiet par stihiju izvietojumu un to ietekmi uz veselību. Kas ir liktenis un tā iespēju robežas. Cilvēka raksturs, griba , saderība - cik efektīvi cilvēks izmanto savas spējas. Kompleksi un kā tos var mazināt .
Auras saskatīšana, sajušana, attīrīšana. Parastā hipnoze, lai uzlabotu cilvēka veselību vai emocionālo stāvokli. Cilvēka uzvedības programmēšana, viņa gribas pakļaušana, lai viņam palīdzētu un sagrautu to, kas viņam traucē vai nodara ļaunumu.
Darbs ar energo-informācijas bojājumiem („ ļaunā acs, kaitējums, nolādējums”) telpas un teritorijas attīrīšana no energo-informācijas esamības un piesārņojuma („trokšņojošie gari – poltergeists, spokošanās utt.”).
Medicīnas pamati, pirmās palīdzības sniegšana, cilvēka organisma funkcijas un emocionālā uzvedība „Trešās acs” atvēršana. Darbs ar svārstu un rāmīti. Ūdens uzlādēšana un tā īpašību noteikšana pirms un pēc uzlādēšanas. Kursā veiksiet dažādus vingrinājumus spēju attīstīšanai ar svecēm, spoguli. Aizpildīsiet arī testus sevis pārbaudei.
Turpinājumā ir iespējama augstāk aprakstītā kursa padziļināta apgūšana semināros, individuālajās nodarbībās, papildus apgūt zīlēšanu ar Taro kārtīm, astroloģisko prognozēšanu, strādāt ar akmeņiem, naturālajiem materiāliem, veikt cilvēka bioenerģētikas kompjūterdiognostiku, ķermeņa elektro- fizioterapiju. Regulāri plānojam izbraukumus uz anomālajām un ģeopatoloģiskajām zonām, sakrālām (kulta) vietām.

Vairāk informācijas adresē: http://www.soleil.lv/index/0-60