Kuriozi seksā

vecsprofils 2. septembris 2013 17:46

Laiks arī pikantai tēmai! :P Pastāstiet kādus kuriozus vai atgadījumus seksa laikā - varbūt kaut ko negaidīti salauzāt, uzvedāties pārāk skaļi, varbūt jūs kāds "pieķēra" utt. utjpr. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inika 5. septembris 2013 11:04 Kerstyna

njā ir nācies arī man atbildēt uz zvanu seksa laikā,bet laicīgi beigt sarunu pirms mēs beidzam :D kaimiņiem jau šokings,klusi nesanāk :D:D:D

ladyme 4. septembris 2013 13:54 Spotorno

jā, mums bija liels pārsteigums, vēl ilgi smējāmies par šo gadījumu :D

vecsprofils 4. septembris 2013 13:43 ladyme

Ārprāts :D :D :D Atliek tikai nojaust vai bērns pamodies jau pēc....
Iedomājos kāds sašutums, pārsteigums un mulsums bijis :D

ladyme 4. septembris 2013 13:34

vakarā lielajā gultā kopā ar vīru un 4gadīgo meitiņu skatījāmies TV , tad meitiņa turpat cieši aizmiga. Paši vēl lgi skatījāmies TV kamēr sagribējās pamīlēties. Viss notika klusu, lai nepieceltu mazo augšā. Pēc mīlēšanās vīrs man klusu čukst: "ui kā gribas padzerties ūdeni!"...un pēkšņi mazā ierunājas: " tēti-es arī!" :D :D :D

Tā mums bija mācība, lai cik cieši bērns aizmidzis, viņa klātbūtnē nedrīkst gultas priekiem nodoties! (angel)

mazaa raganina 4. septembris 2013 10:20 Spotorno

Procesā jutu,ka sāk stipri miesa sāpēt, dedzināja pamatīgi.

Kerstyna 3. septembris 2013 19:45

Reiz mēs dienaslaikā aktīvi mīlējāmies, kad zvana telefons, es biju gatava savējo nosist, ciest nevaru tādus traucēkļus, bet mums tai dienā viss bija tik trauksmaini, ka.... Nu lūk, viņam zvana boss, viņš nepārtraucot darāmo atbild, un sāk ar to bosu runāt. Man bija tāds uzrāviens, ka ieraudzīju zvaigznes dienas laikā un viņš pēc tam teica, ne jau boss, protams, ka tas esot bijis varen satraucoši, un labi, ka boss beidza runāt pirms mēs beidzām,.... Citādi viņam būtu neliels šokings:D

Emmy 3. septembris 2013 18:42 Spotorno

(Y) par gultu

vecsprofils 3. septembris 2013 11:36

Jā, un jums arī seksā vienmēr liekas, ka, lai cik gulta nebūtu liela, tā ir tomēr par mazu? :D

Rebeka 3. septembris 2013 11:34

Bijām aizbraukuši atpūtas izbraucienā uz Liepāju un palikām viesnīcā.
Acīm redzot mums tik karsti gāja, ka numuriņā ieslēdzās ugunsdzēsības trauksme. Viss personāls saskrēja pie durvīm, un tā kā mēs kamēr nebijām saģērbušies viņus iekšā nelaidām, tad nu kamēr atvērām durvis viņiem , jau laikam bija skaidrs, un tā tizli smīnēja visi :D

vecsprofils 3. septembris 2013 11:33 makvins

āāāā traki gan, pamanījāt jau procesā vai tikai gatavojoties?

vecsprofils 3. septembris 2013 11:32

Tādu pavisam lielu izgāzienu laikam nebija, ļoti daudz bija divdomīgu, nepārprotamu situāciju "viss skaidrs....!" :D Piemēram, pāris gadus atpakaļ kopā ar vīru un vīramāti devāmies uz trīs dienu pasākumu Lietuvā. Tad nu no rīta satiekoties restorānā viņa mamma vīram jautāja: "Kas tev ar aci, tik sarkana, ko naktī darīji?" un ar skatienu un smīnu pagriežas pret mani... Sāku smieties, vīrs arī...Nu vīramāte arī pasmējās, sakot, ka viss ir skaidrs... :D Tad vēl bieži sanāk, ka mūs dzird kaimiņi un mājiniekie (ja sanāk nakšņot kopā), lai gan cenšamies uzvesties klusi, bet nu... kaut kas vienmēr nodod :D
Vienreiz bija sanācis sasisties ar pierēm, iekost vīram zodā... :D

mazaa raganina 3. septembris 2013 11:24

Dabā sarkano skudru pūznītī.....aaaaaaaaaaaaaaaaaa!

vecsprofils 3. septembris 2013 11:20 Linduchy

Ahaha, nu tu gan dod! :D Ir labs!

Linduchy 3. septembris 2013 10:04

Pirmais, kas ienāk prātā - nospiedies mammas numurs telefonā ''procesa'' laikā. To pat nepamanīju, tikai, kad aizbraucu mājās, mamma skatījās pārsteigtu skatienu uz mani :D

Cerīte 3. septembris 2013 09:48

(emo)Man laikam ir pilnīgi neinteresants seks-nekas vairāk par mīlēšanos mašīnā nenāk domās.

Emmy 3. septembris 2013 09:16

Neko tādu nespēju atcerēties !