kurām aizmugurē tīņu gadi,bet pumpas palikušas..

hiperkeri
hiperkeri 20. maijs 2010 12:48

nu kā man-sen jau šim ārprātam vajadzēja beigties.bet kā ir-tā ir. tad nu gribēju apvaicāties meitenēm,kurām arī šī problēma-pa dienu lietoju Aknecolor. Taču tam ir ļoti izteikts taukains spīdums, un arī tonis mani neapmierina,tomēr rētiņas ātrāk sadziedē.. vai jūs lietojat ikdienā tonālo krēmu? un ja jā,tad kurš ir piemērotāks? jo gribētos samtaināku ādu un krēmu ,kas labāk maskē nepilnības...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 29. maijs 2010 20:21

nu dzirnavu ielaa 6 vai 9(neatceros:D) ir taa aarstnieciskaa kosmeetikas puspagrabinjsh.no aarpuses taads nasing spechel,bet iekshaa labi speciaalisti.sarp barona un teerbatas ielu centra pusee

tereze 29. maijs 2010 19:58

varbut kada zin,kur ir loti labs kosmetologs,jo man ari pumpas neliek mieru,jo esmu sapratusi,ka tikai ar zinoshu cilveku palidzibu var tik no tam vala:)

vinettagirl 22. maijs 2010 07:31

eh, man arī drīz jau pie 30 (tā kā tīņa vecums garām), bet pumpas!!!! ar regularitāti 1 gadā piestaigāju pie dermatologa uz analīzēm utt., katru reizi pie cita ārsta, katru reizi katrs izraksta kaut ko citu, bet ne reizi nav bijis, ka būtu rezultāts... :( zinu, ka laba lieta ir piestaigāt pie kosmetologa, manā gadījumā - 1x nedēļā uz pīlingu, 2x mēnesī uz tīrīšanu, BET katra reizi maksā ~ 20-25 lati, nevaru atļauties TIKAI kosmetologam mēnesī atļauties ~ 100 latus :(

hiperkeri 21. maijs 2010 18:52

nu bet tad vispaar nevar raadiities aaraa no maajas! peec liikja izskataas...

vitaerina 21. maijs 2010 16:03

dance!
man ari pec dzemdiibam sametaas shadi suudi-nevaru taa bendee nervus liekas shie priskiki:(
es arii nelietoju nekadus tonaalos pat kremus bail lieto ka nesametaas suudi atkal pie dermataloga butu jaiet-tur aiziet taada nauda!

dancce 21. maijs 2010 10:02

nekad nebija šādas problēmas, bet nu jau nepilnus 2 gadus netieku vaļā, kā vienas nost, ta jaunas jau viedojas un sāk augt kā zemādas pumpas, tad pēc 2-3 nedēļam izlien uz āru, viss sākās pēc grūtniecības, domāju hormonu laiks, bet nu jau 2 gadi gandrīz :(
ieilgusi pubertāte :(
tonālos nelietoju tagad vairs, lait, itkā, būtu poras vaļēja. Nezinu - nav tadas naudas arī lai ietu uz to hormonu parbaudi.

hiperkeri 21. maijs 2010 09:23

:D:D cik pozitiivi:D vismaz viens smaids par sho teemu buus:)

talysia 20. maijs 2010 22:41

man ar irsi problema! visa seja visa dekolte zona pupas. lielas.esmu izmeginajusi visu! tada nomierinosa lieta ir tas,ja tev ir tada taukaina ada tad tu ta teikt ilgi saglabasies! nu ja ir loti taukaina ada tad elastans ilgak saglabajas ada. neveidoas kruncinas vecuma pleci un citas novecosanas pazimes! manai mammai piemeram ir 50 gadi, vinai neviens nedod vairak par 35gadiem. un tas ir abrinojami. ja godigi visi vinu uzskata par manu vecako masu ne mammu.! ta ka viens saules starins tev...

hiperkeri 20. maijs 2010 16:59

man apnika tas,ka kosmetologje izrakstiija visaadus losjonus uz receptes.un katru reizi,kad beidzas kaads sejas kopshanas liidzeklis,tad atkal pie aarstiem?? no thanks! tas tieshaam ir ljoti nogurdinoshi..

hiperkeri 20. maijs 2010 16:45

ooo! paldies!pateicos par ieteikumiem! jaa-es vairs nelietoju saldumus kaa agraak un redzu,ka lielie iekaisumi vairs nav tik akuuti saapiiga teema.mazaas gan veel ir,bet ceru,ka vasaras laikaa,kad saksies lielaa skjidrumu uznjemshana veel lielaakos daudzumos,to zarazu njishchastnaju izskalos aaraa...ar puisi tajaa kh khmm teemaa mums probleemu nav-regulaars un labs:):),tagad veel atliek tie kreemi.esmu bijusi pie kosmetologjes,vinja teica,lai vispaar nelieto kosmeetiku..bet tas fiziski nav iespeejams,jo esmu skatuves cilveeks...uz solaariju neeju,lai gan zinu,ka tas izdezinficeetu seju.man vienkaarshi bail.labaak sauliitee lieku pastaigu uztaisu...bet lielais jautaajums-vai vispaar shaadam gadiijumam ir iespeejams samekleet piemeerotu tonaalo kreemu,kas neradiitu jaunus iekaisumus?

20. maijs 2010 14:18

aizej nodod analiizes uz hormoniem, ja neesi veel to dariijusi, tas arii ir iespeejamais iemesls.....plus jaalieto piemeeroti tavai aadai liidzeklji, man bija taada pati probleema....iisteniibaa tik kaadus gadus 2 atpakalj taa pa riktiigam pazuda pumpas, ilgstoshas dzimumattieciibas, pareizs uzturs, pareizi izveeleeti sejas liidzeklji, to vislabaak noteiks kosmetologs/dermatologs, bet es iztiku bez taa.....bet tik tieshaam pamaniiju, koliidz mainiiju uzturu, taa pumpas pazudushas uz visiem laikiem :) visvairaak jau taas pumpas ir tiem, kuriem ir taukaina tipa aada jeb jaukta tipa. man pashai ir taukaina, agraak esmu visu ko izmeeginaajusi no liidzekliem, biju pat atradusi superiigu kreemu aptiekaa, kas dereeja manai aadai perfekti, bet to vairs nerazo :( taatad, jaataisa sejas piilings, 2 x meenesii var 1 x, paarforseet arii nevajag.....tad nelietot, kaa es agraak to dariiju, losjonus, kas satur spirtu, bet gan dabiigus losjonus, es peerku no herbals.lv vari apskatiities tur ir taads toniks sejai Deep cleansing Astrigent lotion, man ljoti patiik, dabiigs un nekaitiigs, plus lietot kreemu nevis taukainai sejas aadai bet mitrinoshus, es piemeeram arii njemu taj pashaa herbals saucas Aloe Vera cream, mitrinosh dabiigs kreems, ljoti maigu aadu padara. plus protams maskas, dzilji attiiroshas un poru savelkoshas, lai netiek netiirumi klaaat, es taisiiju vienu labu masku, auzu paarslas + olas baltums + bishkinj citrons = perfekti tiira aada un poras savelk kaa nu tikai. bet to driikst lietot tikai vienu reizi 10 dienaas.

hiperkeri 20. maijs 2010 12:48

nu kā man-sen jau šim ārprātam vajadzēja beigties.bet kā ir-tā ir.
tad nu gribēju apvaicāties meitenēm,kurām arī šī problēma-pa dienu lietoju Aknecolor. Taču tam ir ļoti izteikts taukains spīdums, un arī tonis mani neapmierina,tomēr rētiņas ātrāk sadziedē..
vai jūs lietojat ikdienā tonālo krēmu? un ja jā,tad kurš ir piemērotāks? jo gribētos samtaināku ādu un krēmu ,kas labāk maskē nepilnības...