Kur iegādāt foršus svārkus?

thezeezee
thezeezee 28. jūlijs 2015 14:22

Šoreiz jautājums modes dāmām un visām tām, kas interesējas par apģērbu, modi.. Esmu izstaigājusi Rīgas lielveikalus krustu šķērsu, taču nekur neatrodu foršus, interesantus svārkus. Tas ko es meklēju - pusgari svārki, sievišķīgi, interesanti un ar odziņu, ne klasiski (tie jau pilns skapis), tādi, ko varu vilkt uz darbu un izskatīsies pieklājīgi. Tas ko es atrodu - kokvilnas plāna auduma svārki, mini, melni...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
cordelia 29. jūlijs 2015 12:29 thezeezee

Ap 50-80 EUR

thezeezee 29. jūlijs 2015 12:05 cordelia

Paldies! Paskatījos FB lapu, tiešām interesanti. Kādā amplitūdā svārstās cenas tur?

cordelia 29. jūlijs 2015 11:43

Iesaku POMPOSO. Ideāli svārki. Pati nopirku un gan es, gan apkārtējie sajūsmā. Kvalitāte ar ļoti laba.
Svārkus iespējams iegādāties Rīgā, Raunas ielā 37, apģērbu veikalā „My FASHION Space”, īpašajā „POMPOSO” zīmola stendā.
Te var paskatīties:
https://www.facebook.com/pomposo.lv/info?tab=page_info

Nymph 29. jūlijs 2015 09:47 thezeezee

Starp citu - tieši par kokvilnu runājot, man šķiet, ka Monton (tajā, kurš atrodas Galerijā Centrs), atlaižu stendā redzēju tādus aptuveni līdz ceļgalam (ja esi īsa auguma, tie noteikti Tev būtu līdz ceļgalam) svārciņus (uz tausti likās kā blīva kokvilna, kaut kas uz kokvilnas satīna pusi, bet birku nepētīju) kuplus, ar zīmējumu, bet ne gluži puķītēm - tas bija kaut kas peizemētāks, lielāks. Ar žektīti vai blūzīti kopā būtu ļoti labi. Bet, protams, tas gaumes jautājums :)
Pati nekad neiepērkos tur, bet vēl ir Marks&Spencer (Dominā), tomēr nevaru apsolīt, ka tur kaut kas jēdzīgs varētu būt, jo man vienmēr šķitis, ka tas tāds "tantu veikals" :) Un Čaka iela varētu būt arī variants, jo tur tas piedāvājums atšķiras no lielveikaliem...

thezeezee 29. jūlijs 2015 08:58 Nymph

Doma nebija nicinoši izteikties par kokvilnu. Kā materiāls kokvilna ir ļoti OK, taču veikalos kokvilnas svārki ir tik plāni ar visādām puķītēm un tikai nedaudz nosedz dibenu, ka ar tādiem diemžēl nevaru atļauties iet uz darbu. Turklāt modes veikalos šobrīd dikti topā midi garums, kas manam īsajam augumam izskatās vnk smieklīgi, līdz ar to izvēle vēl sarūk. Iedomājos - varbūt kādos mazos Čaka ielas veikaliņos kādas pērles atrodamas...
Tevis nosauktos veikalus jau izskatīju, vienīgi Nolo ir kaut kas jauns priekš manis - aiziešu paskatīties, paldies par ieteikumu :).

Nymph 28. jūlijs 2015 17:15 thezeezee

Vēl vari iet uz zīmolu veikaliem - Massimo Dutti, Ivo Nikkolo, Twin Set, Nolo, kur varētu domāt, ka ir plašāks dabīgo materiālu apģērbu klāsts...

Nymph 28. jūlijs 2015 17:13

Redzi, to jau Tu nebiji nekur pieminējusi un uzsvērusi, ka meklē dabīga materiāla apģērbus, lai gan, man jāteic, ka šāda kategorijā diez vai atradīsi mūsu veikalos kaut ko, kas atbilstu gan visām Tavām prasībām vienlaicīgi. Vari mēgināt aiziet uz Taste vai Paviljonu, kur varētu būt LV dizaineru oriģinālais veikums no dabīgiem materiāliem, kaut arī apšaubu, ka tas būs kas tiešām uz darbu birojā velkams. Stockmann, tas pats Monton, ko jau pieminēju - vasarā viņiem parasti ir arī izstrādājumi no dabīgā zīda. Cik tad mums ir to dabīgo materiālu - zīds, kokvilna, lins, dažāda veida vilna...
vispār, tā nicinoši likās, ka izteicies par kokvilnu savā tēmas pieteikuma noslēgumā, ka pat iedomaties nevarēju, ka tā tomēr būtu viena no prioritātēm (jo dabīgs materiāls) :)

thezeezee 28. jūlijs 2015 16:46 Catwoman

Vaidē man parasti nepatīk tie plānie, krītošie audumi - ir jau smuki, bet tā kā esmu diezgan tieva, tad nevaru atļauties tādu materiālu (gurnu kauli nesmuki izspiežas)

thezeezee 28. jūlijs 2015 16:45 Nymph

man ir augstas prasības. Poliestera svārki nav tas, ko meklēju. Gribu īstu un dabīgu materiālu, kaut arī par to jāmaksā vairāk.

Linduchy 28. jūlijs 2015 15:12

Es saskāros ar līdzīgu problēmu - meklēju vasaras kleitiņu papildinājumu...bet kaut kā man trāpījās visas nepiedienīgi īsas, negribās staigāt apkārt ar plikām ciskām un knapi piesegtu dibenu :S
Vai esi skatījusies piedāvājumu Vaides veikalā (Origo)?

Nymph 28. jūlijs 2015 14:49

Slikti esi staigājusi, ko lai saka :D
Vakar, piemēram, nopirku sev fantastiskus svārkus Mohito veikalā, kurš ir gandrīz katrā tirdzniecības centrā. Turklāt, tur sievišķīgo 50-to gadu stila svārku ir tik daudz, ka ir tiešām jāiespringst, lai izvēlētos tos vienus vienīgos (ja vien nav neierobežots budžets :) ). Jā, tikai materiāli var ne katram patikt - tāds biezs poliesteris pārsvarā :) Diezgan daudz svārku bija arī Monton, savukārt Mango šobrīd ir atlaides.