Kur glabājat rotaslietas, kosmētiku?

vecsprofils 3. oktobris 2013 12:49

Vai jums istabā ir paredzēts kāds sieviešu lietu stūrītis, kur saliktas smaržas, rotaslietas, kosmētika? Vai arī glabājat juku jukām pa plauktiem dažādās istabās?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 30. aprīlis 2015 12:13

ou,man ir,ir visam sava vietiņa:) Uz buduārgaldiņa ar svecēm ir smaržas,ziedi un lūpu krāsas- ātram pēdējā mirkļa bonusam. Rotaslietām ir noteikta vietiņa, bet bižutērija ir vienkārši pakārta un zara,kas atnests no meža- man šalles un bižutērija ir uz šādas odziņas(jo mums istabās ik pa laikam ir dabas tēma). Kosmētika man stāv vannas istabā blakus ādas kopšanas produktiem stikla traukos. zinu jau,ka nedrīkst glabāt- siltuma un mitruma ietekmē viss bojājas,taču vēl neesmu gatava atvēlēt vietu krēmiņiem ledusskapī:D

Madame 11. oktobris 2013 00:49

Rotaslietas man stāv lielā draudzenes-mākslinieces taisītā stikla šķīvī guļamistabā uz galdiņa pie gultas. Dārglietas stāv tām paredzētā lādītē plauktā kopā ar parfimēriju. Manā mājā nav tāda skaistuma stūrīša. Kosmētikas man nav daudz, tā satilpst vienā makā un maks stāv kaut kur dzīvoklī (krāsojos pie mazā spogulīša un, kur nu esmu todien krāsojusies, tur arī stāv maks), sevis kopšanas līdzekļi plauktā un grozos vannas istabā.

mazaapele 9. oktobris 2013 21:09

Man arī ir atdalīts savs stūrītis rotaslietām un kosmētikai, taču ar laiku, tās tiek izmētātas pa visiem stūrīšiem :D

vecsprofils 5. oktobris 2013 11:10

Skaidrs :) Man vienmēr ir nodalīta vieta kā tāds skaistumkopšanas stūrītis guļamistabā. Cik nu no manas bildes profilā var redzēt, glabāju rotaslietas dārgumu lādītēs, lielākās un mazākās, bet visas ir speciāli tam paredzētas. Smaržas stāv rindiņā turpat blakus, daļa kosmētikas arī savā kosmētikas somiņā - pūkains maks, bet pārējā un visādas gumijas, sprādzes un stīpiņas šī galda esošās atvilknītēs. Vannasistabā glabāju tikai higiēnai piederošo - dezodorants, kāds ķermeņa krēms, kosmētikas noņēmēju ar tam piederošo utt. Pamatā tas skaistumkopšanas stūrītis ir arī mana mīļākā vietiņa, kur pulcējas viss tas skaistums, tās personīgās mīļumlietas, kas dara skaistāku un paceļ omu :)

VIT@ 5. oktobris 2013 09:38

Nu tā, laikam jau viss ir pārāk saorganizēts, bet nu apmēram rotas lietas, kuras nevalkāju ikdienā, man stāv speciālās kastītēs, kuras ir noliktas labi tālu lādītēs, kuras glabājas speciālā plauktiņā :D /Sarežģīti, zinu/, savukārt ikdienas rotas lietas ir divi groziņi, pirmais groziņš ir uz naktsgaldiņa, otrs groziņš ir pie kosmētikas, kas atrodas vannas istabā. Vannas istabā arī ir sava kārtība, kosmētika, kas ir dekoratīvā stāv atsevišķi no kopjošās arī tur ir sadalījums, ziemas un vasaras, katra stāv atsevišķā nodalījumā! Smaržas glabāju divejādi. Smaržas, kas ir koncentrētākas kuras nevar glabāt siltumā turu skapī, savukārt smaržūdeņus, kas ir viegli un garo neatkarīgi ārā no temperatūras, turu vannas istabā, vai kādā kumodē, kur smarža varētu sajaukties piemēram ar gultas veļu vai apakšveļu :) Tā nu un protams ir atsevišķi kosmētikas līdzekļi gan kopjošie, gan dekoratīvie, kurus jā turu ledusskapī :D Piemēram koncetrētie serumi, kas ir apmulās, tiem ir jābūt aukstumā un vēl šis tas..

Noelle 4. oktobris 2013 14:01

Man katrai lietai ir sava vieta, bet no ideālā viedokļa raugoties - tajās valda pilnīgs haoss :D
Ja būtu tieši šobrīd atbilstoši resursi/iespējas, man būtu atsevišķa "pucēšanās istaba", kā skapis, bet istaba. Tur tad arī greznumlietas stāvētu. Bet kosmētikai, manuprāt, vieta tomēr ir vannasistabā (arī, protams, atbilstoši sakārtotai) :)

Rebeka 4. oktobris 2013 11:47

Kosmētika un biežāk lietotās rotaslietas man atrodas vannasistabā smukās kastītēs un kārbiņās.

Tad vēl ir rotu kaste istabā noglabāta. :)

Kerstyna 4. oktobris 2013 11:28

Visur :D. Vienīgi rotaslietas, laikam , visas ir vienā lādītē. Nekādas organizētības.... diemžēl :$

Emmy 3. oktobris 2013 16:01

Juku jukām...