Kur garšīgi paēst?

9. janvāris 2011 14:33

Nākamaja nedēļas nogalē plānojam ar vīru atpūsties. Vīra darba vietā jaunā gada balle Sapņu Fabrikā, bet pirmstam gribam aiziet kur pavakariņot. Kopš nolikvidēja mūsu iecienīto vietu "Spalvas pa gaisu" īsti nevaru atrast vietu, kas ietu pie sirds. Padalieties savos atklājumos? Ko iesakat Rīga, (bet ne Vecrīgā , lai nav ar balles kurpēm jātipina tālu tālu :) )

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
daigsis 9. janvāris 2011 20:50

Nu, re Ieva! Man liekas, ka es zinu, uz kurieni jūs ar vīru dosieties ;).

sandija 9. janvāris 2011 20:44

ieva

Ostas skati būs ļoti tālu no tās vietas, kur būsiet jūs. Tur var iebraukt vasarā, es pat nezinu, vai ziemā tur ir ko darīt. Edienkartē nekas tāds izcils tur nav, vismaz kvalitāte viņiem ir ļoti kritusies

sandija 9. janvāris 2011 20:43

Iesaku Botanicu - tikai tur ir jārezervē, jo vienmēr ir pilns. Ēdiens ļoti labs un garšīgs, un NAV DĀRGI priekš tāda līmeņa restorāna.

Nedaudz dārgāk, bet arī ļoti labi ir itāļu virtuve Rossini - man tur pat vairāk patīk nekā Botanica, taču Botanicai ir interesants koncepts - modernā latviešu virtuve

thezeezee 9. janvāris 2011 18:02

Es varu ieteikt Da Sergio itāļu restorānu uz Matīsa ielas. Tur tiešām gardi, bet nu cenas arī tā ap 10 Ls uz cilvēku jārēķinās. Arī Ostas skatos ir būts un tur porcijas man šķiet milzīgas. Gāju ar puisi, kurš notiesāja visu, bet man pusporcija palika pat pāri.

daigsis -> Tu mani saintriģēji ar Botanicu. Pat sagribējās aiziet, laikam kkur jāpiefiksē, ka tāda vieta ir :)

daigsis 9. janvāris 2011 15:36

Manis pieminētajās iestādēs visās var labi paēst, nopietni. Bijām Ostas skatos. Tur tomēr labāk doties vasarā, kad var terasē pasēdēt, jo iekšā ir tāda nedaudz "biroja" atmosfēra (mans subj.viedoklis). Bet ēdieni tur garšīgi un arī porcija (man patīk tas vārds :) ) pietiekoša.
Bet noteikti nevajadzētu baidīties no Botanica. Tev patiešām patiks!!!! Mēģināšu atcerēties konkrētas cenas. Tā - dārgākais otrais maksāja 4.50ls (piem., lasis vai cita ziftiņa ar piedevām, ņamm). Ir labais piedāvājums - vienai personai divi ēdieni (piem., salāti un otrais) par 3.90Ls. Nudien demokrātiski. Es tiešām ceru, ka visu pareizi atcerējos. Tur pēdējo reizi biju decembra beigās...

9. janvāris 2011 15:27

daigsis- Palldies par izseļošo informāciju. Varbūt Tu esi bijusi Ķīpsalā restorānā Ostas skati? Mājas lapā apskatijos ēdienkarti- šķiet kārdinoši. Interesanti- kādas porcjas. Vīrs noteikti gribēs paēst :) ne iekost ....

daigsis 9. janvāris 2011 15:23

Sveika, Ieva!
Iesaku Botanica klusajā centrā, tur auto var nolikt gandrīz pie pašas ieejas. Tev noteikti patiks - lakonsika, izmeklēta ēdienkarte, kur iekļauti ēdieni, kas pagatavoti no "pārbaudītās" saimniecībās audzētiem dārzeņiem. Viņi paši audzē zaļumus, cep maizīti...Cenas neliks vilties (tas nav mazsvarīgi), patiešām patīkami pārsteigs. Atmosfēra nav snobiska, bet gan draudzīga, vienkārša, tur vienmēr ir pilns ar apmeklētājiem. Romantika gan īpaši nesanāks...
Galdiņš gan jānorezervē laicīgi, vismaz pāris dienas iepriekš.
Bet, ja gribas ko nedaudz "stīvāku" (tikai nedaudz), var aiziet uz 1 kvartālu tālāk esošo Rossini. Arī ēdieni no Latvijā (ne tikai) audzētiem produktiem (tāpat galdiņš jārezervē laicīgi).
Ja velk uz kaut ko romantisku un tiešām īpašu, mums ar vīru patīk Fabrikas restorāns Ķīpsalā - skats uz Vecrīgu, Vanšu tiltu (ziemā forši īpaši vakarā, kad viss izgaismots). Te gan izmaksas būs lielākas.
Lai jums īpaši jauka nedēļas nogale!

9. janvāris 2011 14:33

Nākamaja nedēļas nogalē plānojam ar vīru atpūsties. Vīra darba vietā jaunā gada balle Sapņu Fabrikā, bet pirmstam gribam aiziet kur pavakariņot. Kopš nolikvidēja mūsu iecienīto vietu "Spalvas pa gaisu" īsti nevaru atrast vietu, kas ietu pie sirds. Padalieties savos atklājumos? Ko iesakat Rīga, (bet ne Vecrīgā , lai nav ar balles kurpēm jātipina tālu tālu :) )

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā