Kur doties ceļojumā?

tuuja 25. septembris 2012 17:56

Esmu Svari pēc horoskopa, neizlēmīga pēc velna. :D Tagad sēžu un domāju, kur labāk doties ceļojumā, decembra sākumā abiem ar vīru ir atvaļinājums, plānojam it kā uz Ēģipti, vai nu Hurgada, http://altebo.lv/ce%C4%BCojumi/%C4%93%C4%A3ipte/%C4%93%C4%A3ipte-hurgada-%28novatours%29/, vai Šarmšeiha http://altebo.lv/ce%C4%BCojumi/%C4%93%C4%A3ipte/%C4%93%C4%A3ipte-%C5%A1arm-el-%C5%A1eiha-%28novatours%29/ I kur būtu labāk, ja braucam pirmo reizi??? Kādas vispār atsauksmes par šitām divām pilsētām? Esat bijušas?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
tuuja 27. marts 2013 16:29

Nu ko lai saka, bija forši!!! Drīz norēķināsimies par iepriekšējo atlikto maksājumu un dosimeis vēl ! Dabūjām vēl altebo pastāvīgā kliena dāvanu kartu , laiakam brauksim uz Kritu, tagad gaidam piedāvajumus!

sherija 7. februāris 2013 00:47

Šajā nedēļas nogalē Ķīpsalā būs Balttour izstāde. Tas ir nozīmīgs tūrisma pasākums.Izstāde ir starptautiska, tādēļ tajā piedalās ne tikai vietējie, bet arī ārzemju tūrisma nozares uzņēmumi. Daudzi uzņēmumi uz šõ pasāķumu gatavo īpašus piedāvājumus par īpaši pievilcīgām cenām, tikai jābūt gatavam, ka vismaz daļa naudas jāsamaksā uzreiz (kā kurš to organizē- citi uz vietas uz līguma pamata izsniedz čeku par visu vai daļēju summu, citi slēdz līgumu, kurā noteikts laiks, kurā ceļojums jāapmaksā par piedāvāto cenu). Izstādē piedalās gan tūroperatori,. gan aģenti gan arī tiešie pakalpojumu sniedzēji- viesnīcas, avio kompānijas un arī tūrisma informācijas sniedzēji no dažādām valstīm.
Ja ir laiks, iesaku aiziet, jo tad nebūs jātērē laiks ejot uz vairākām firmām un meklējot kaut ko īpašu. Vienīgais- ieejas maksa pieaugušājiem ir 3Ls. Vairāķ info var atrast www.balttour.lv jāņem sadaļa Apmeklētājiem un iesaku arī paskatīties Īpašie piedāvājumi. Paskaties lapu un zināsi vai tev ir jēga iet uz to izstādi.

zvjozda 6. februāris 2013 17:39

iesaku doties uz Egypt. lai arī cik tas klišejiski varētu šķist, tā,manuprāt, nav tikai zvilnēšana pie pludmales..
par cenām domāju, ka var visu pačekot googlēēē.. ielūkojies kaut tai pašā iepr.minētajā altebo.lv .. viņi apvieno visus ceļojumus uz Ēģipti, tur ar var salīdzināt cenas gan lux,gan mazliet pieticīgākās vietās. pal El Gouna gan nemācēšu teikt,bet Hurgada ir cool

egregore 27. septembris 2012 17:31

es domaaju, ka uz cilveeku par 3 * viesniicu buus kaadi 350-400 Ls, ja laiciigi rezervee, kaadriez uz taadu pashu viesniicu liimeni vareeja pa 300Ls aibraukt

KRX 27. septembris 2012 17:11

Nu, labi, es laikam neprecīzi pajautāju. Cik vidēji izmaksā pats ceļojums? Neskaitot personīgos tēriņus.

egregore 27. septembris 2012 13:00

es neesmu bijusi tieshi Hurgadaa kaadus 3 gadus, man viesniicaa viss jau bija ieklauts, taapeec tur neko neizteereeju, jo negaaju uz SPA centru, tik vien kaa atstaaju teejas naudu housee keep puishiem, bet pilseetaa nespeeju nedeelas laikaa izteereet 200 dolaarus, jo nebija ko pirkt, vieniigi araabu ielaa labas cenas garshvielaam, bet tur bez vieteejaa labaak neiet, zinu, ka celojumi uz Kairu no Hurgadas maksaa padaudz utt., bet es neko taadu neesmu pirkusi. Par taxi cenu jaanorunaa ieprieksh, citaadi tur gan vini var nopleest peec tam

KRX 27. septembris 2012 12:08

Ar kādu summu apmēram jārēķinās uz Hurgadu? Nu, lai nav viss LUX variantā, bet tāds normāls ceļojums.

egregore 26. septembris 2012 22:05

esmu bijusi neskaitaamas reizes abaas divaas, sakaraa ar to, ka tur par leetu cenu saule ir garanteeta vienmeer, citaadi tur nebrauktu. Ja braucat uz Hurgadu, taa ir leetaaka, un var arii izbaudiit vairaak to araabu bardaku, ja taa var teikt, pilseeta netiiraaka, maajeles prastaakas. Sharmesheiha ir taada lepnaaka, bet arii garlaiciigaaka, toties droshaaka. Juuraa man peldeeties ne paaraak patika. Izneemums ir El-Gouna, tas ir taads tuuristu ciems nostaak no Hurgadas, loti eiropeisks, labs serviss un laba pludmale, un arii loti drosha vieta, man patika islabaak. Lai Jums jauks celojums, vienalga kurp arii dotos!

tuuja 25. septembris 2012 17:56

Esmu Svari pēc horoskopa, neizlēmīga pēc velna. :D Tagad sēžu un domāju, kur labāk doties ceļojumā, decembra sākumā abiem ar vīru ir atvaļinājums, plānojam it kā uz Ēģipti, vai nu Hurgada, http://altebo.lv/ce%C4%BCojumi/%C4%93%C4%A3ipte/%C4%93%C4%A3ipte-hurgada-%28novatours%29/, vai Šarmšeiha http://altebo.lv/ce%C4%BCojumi/%C4%93%C4%A3ipte/%C4%93%C4%A3ipte-%C5%A1arm-el-%C5%A1eiha-%28novatours%29/

I kur būtu labāk, ja braucam pirmo reizi??? Kādas vispār atsauksmes par šitām divām pilsētām? Esat bijušas?