Kur?

avokado
avokado 4. augusts 2011 15:08

Kur Jus parasti izklaidejaties-tusejat? Gribas redzet,vai esmu vieniga cuka :),kura tuset iet bez merka,taisa ziepes barcikos,tusinu vietas :). Nu tas taa. Jus ta pa nopietno,jeb ari medzat pierities un varat ziepes? Protams saprata robezhas. Es tik intereses pec.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 4. augusts 2011 15:26

Nee,tik traki nav. Tapec saku,saprata robezhas. Tas ziepes jau domatas,ka kartiga izsmiesanas par kautko. Taja barina parasti esmu pati jaunaka,laikam iespaidojos no 30 gadigas masas. :) Daram ta,lai nakamaja rita butu vissmiekligakas bildes,labas atminas un... varbut kads jauns numurs trubaa. :)

hiperkeri 4. augusts 2011 15:23

Tu tak esi DĀMA! pa smuko vajag atpūsties,nevis raut sevi bedrē tā,ka nākošajā rītā kauns spogulī skatīties;)

avokado 4. augusts 2011 15:17

Man 22. Nu ja nesaprati mani. Bet gribetos zinat Jusu variantus.

hiperkeri 4. augusts 2011 15:13

īsti nesaprotu vispār Tavu jautājumu. cik Tev vispār gadu? jo tas jau it kā viss nostabilizējas ar gadiem-nāk laiks,nāk padoms.. es vienmēr eju izdejoties ar sev tuviem cilvēkiem un labi pavadīt laiku. tā kā tusēt bez mērķa es neeju. protams,`tusēšana` draugiem mājās izvēršas par lielu izēšanos,bet vienmēr ejam izspēlēties galda tenisu,volejbolu,pēc tam visi-uz klubiņu padejot.. pat nezinu,kādas ziepes Tu domā..

avokado 4. augusts 2011 15:08

Kur Jus parasti izklaidejaties-tusejat? Gribas redzet,vai esmu vieniga cuka :),kura tuset iet bez merka,taisa ziepes barcikos,tusinu vietas :). Nu tas taa. Jus ta pa nopietno,jeb ari medzat pierities un varat ziepes? Protams saprata robezhas. Es tik intereses pec.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā