krāpnieki ir ka-notievet.lv - tā ir krāpšana

marijameg
marijameg 6. marts 2014 15:24

Sveikas, meitenes!

Es vēlējos jūs brīdināt par krāpniecību pret cilvēkiem, kas šobrīd notiek Latvijā. Vairākas manas draudzenes diemžēl krita par tās upuriem un gandrīz arī es pati. Tāpēc gribu vērst jūsu uzmanību uz šo portālu un aicināt izvairīties un brīdināt citus par to, kā šeit tiek izkrāpta godīgu cilvēku nauda.

Speciāliste Ina Novikova izrādījās viltvārde un tādas vispār nemaz nav. Speciāliste ar 15 gadu pieredzi, laikam cilvēku krāpšanā. Tā ir krāpšana! Ka-notievet.lv kaut kāds gudrinieku vieds naudas izkrāpšanai. Bez aizdomām veic samaksu internetbankā, veselus 10 eiro, bet pēc tam saņem informāciju, ka “vajag ēst veselīgi” un citus krāpnieku tekstus naudas izkrāpšanai. Brīnos, kā patērētāju tiesību aizsardzības centrs vispār atļauj viņiem darboties! Rakstījām sūdzību, bet mums naudu atpakaļ nedeva, jo tā ir krāpšana.

Es varbūt būtu izvēlējusies klusēt, tomēr vakar, kad iegāju sudzibas.lv pamanīju, ka ne es vienīgā esmu saskārusies ar ka-notievet.lv krāpniecību. Tāpēc nespēju samierināties.

Savas draudzenes vārdu es neizpaudīšu, tomēr man šķiet svarīgi, lai jūs dzirdētu viņas stāstu.

Mēs esam ļoti labas draudzenes jau kopš kopā Ogrē beidzām vidusskolu. Mums abām ilgi nebija nekādu attiecību ar puišiem, jo vienmēr esam sauktas par tām "kuplajām" meitenēm, kas puišus nemaz neieinteresē. Protams, tas bija sāpīgi un viennozīmīgi tas ir iedragājis mūsu abu pašapziņu. Atceros kā mēģinājām dažādus notievēšanas paņēmienus, dzimšanas dienā viena otrai dāvinājām sporta klubu abonementus, masāžas utt. bet tā arī nekas nemainījās. Tagad, kad pagājuši vairāki gadi varu teikt paldies Dievam! neesmu vairs tik apaļa! Pēc meitiņas piedzimšanas mainijās vielmaiņa, tomēr viennozīmīgi pāris "liekie" man vēl ir.

Manai draudzenei tomēr, lai ko vina darītu, svars zem 100 nekrīt. Pirms pāris nedēļām viņa internetā uzgāja mājas lapu ar nosaukumu ka-notievet.lv Viņa bija priecīga redzot, ka latvieši piedāvā iegādāties itkā sakarīga paskata pdf grāmatu un audiofailu, viņai šķita diezgan uzticama paskata mājaslapa.  "Speciāliste" un grāmatas autore Ina Novikova arī pieteikusi sevi kā treneri un uztura speciālisti ar 15 gadu pieredzi. Nu viss katrā ziņā izskatījās uzticami. Cena arī pieņemama, jo ar atlaidi. Draudzene bez aizdomām vaica pirkumu internetbankā un gaidīja atbildi. Neizskaidrojamu iemeslu dēļ pats fails (ko viņa gaidīja turpat vai 4h kopš pirkšanas brīža) no sākuma atsacījās vērties vaļā. Lai ko viņa darītu, vispār neuzrādījās, ka tur kas būtu iekšā. Nosūtīja atkārtotu e-pastu ar lūgumu failus saņemt vēlreiz. Saņēmusi atvainošanos un informāciju, ka  viņa nav vienīgā, kam pirmais saņemtais fails neatveras. Beidzot arī pienāca arī  īstais fails. 

Atvērusi to, draudzene bija šokā. Vai tiešām tādai jāizskatās grāmatai?! Tā sastāvēja no materiāliem, rakstiem ar gramatikas kļūdām, dažkārt pat līdz galam neiztulkotiem tekstiem. Visi ievietotie attēli kā tikko no Google atrasti vēl ar tām saucamajām ūdenszīmēm virsū. Nu taču skaidri redzams, ka viss kopēts no interneta un neviens speciālists tur klāt nav stāvējis! Viņu mājas lapā rakstīts, ka viņi GARANTĒ materiālu augstāko kvalitāti! Nu ja tā ir augstākā kvalitāte, tad interesanti ko viņi uzskata par zemu kvalitāti?! 60lpp bezvērtīgas informācijas un savārstījumi.

Jūs domājat, ka varēsiet aizrakstīt viņiem un viņi atskaitīs naudu par failu neatbilstību tam, kas solīts mājaslapā? Ne taču! Draudzene viņiem vairākkārt rakstīja un sūdzējās par saņemto materiālu, bet grāmatas autore vai tirgot'ji nolēma pārtraukt komunicēšanu ar neapmierināto klientu. Nožēlojami! Krāpnieki, gļēvuļi un nodevēji! Lūk, ko es par to varu pateikt! Vēlos, lai visi, kas nolēmušo uzsākt veselīgu dzīvesveidu no šiem ļaudīm izvairītos!! Tas nav taisnīgi pret mums!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
melita 4. aprīlis 2014 08:17

Tāda nau šī lapa vien.Un ja grib,var atrast tik daudz informācijas bez maksas.Nekādi brīnumi par Jūsu naudu nebūs.Un tas ka Jūs samaksājat naudu kg.nezudīs.

pece 10. marts 2014 09:22

Varu piebilst divas lietas:
1) kur aitas, tur cirpēji - efektīvas metodes neko nedaro (kā teica cerīte) nav un nebūs!
2) mūsu kontrolējošās iestādes ir bezzobainas. Lai gan tīri teorētiski jebkuru netā iegādātu produktu/preci 14 dienu laikā vari atgriezt pārdevējam pat bez paskaidrojuma un dabūt atpakaļ naudu.

Pati savā apmātībā uz taisnīgumu reiz ziņoju PTAC, Pārtikas un veterinārajam dienestam, policijai un Bez tabu par LV nereģistrētu uztura bagātinātāju reklamēšanu - rezultāts - tā kā nebiju gatava apstaigāt visas iestādes, iesniedzot uz papīra uzrakstītus iesniegumus, noformētus atbilstoši iesnieguma likumam, norādot manu adresi, personas kodu un visus citus datus, un kļūstot par apsūdzētāju reklāmas izvietotājam oficiāli, tad visas iestādes laimīgi pievēra acis.

Nikte 8. marts 2014 15:25 cerite

(Y)(Y)(Y)(Y)

Cerīte 7. marts 2014 12:33

Es ar esmu tievēšanas specs/tievēju jau n-tos gadus / un par velti visiem dāvāju savu unikālo.efektīgo metodi..................MAZĀK ĒST UN VAIRĀK KUSTĒTIES..............visas ,kas to ievēroja,notievēja,100 proc garantija.Bet ja nopietni-beidziet cerēt ka ir kāda cita viegla un bez ierobežojumiem metodika.

vecsprofils 6. marts 2014 16:21 Noelle

Pilnībā piekrītu. Gribēju jau izteikties, bet padomāju noklusēt šoreiz.

Noelle 6. marts 2014 15:56

Meitenes, šādos gadījumos, lai cik skarbi tas neizklausītos, man gribās teikt - ir aitas, ir cirpēji. Nerunājot jau par tieši specifisko jomu - notievēšanas programmu piedāvāšanu, esmu pārsteigta, ka cilvēki ir tik ārkārtīgi naivi, maksājot naudu par šāda un līdzīga satura virtuālām muļķībām.
Tieši tāpat kā sūtot savus datus, paroles, konta numurus (nereti arī pin kodus) u.c. personisku un sensitīvu informāciju uz mistiskiem numuriem vai e-pastiem, kas sola "vieglu naudu", pārkaistot naudu nabaga bēgļiem no Zimbabves vai citām Āfrikas republikām... Vai iegulda tūkstošus aizdomīgos fondos, finanšu pirmaīdās u.c. veidojumos.
Par velti nav pat siers peļu slazdā.
Par to tiek runāts, rakstīts, runāts atkal un atkal, atspoguļojot piemērus, par to var lasīt atsauksmes, bet tik un tā pietiek cilvēku, kas uz šo uzķeras. Ir jādomā, kritiski jāvērtē katrs šāds piedāvājums/aicinājums!!! Mācaties no citu kļūdām!

Sieviešuklubs.lv 6. marts 2014 15:38

Un ko par to visu saka http://www.ptac.gov.lv/page/104 ???