Krākšana

pelle
pelle 19. februāris 2011 11:29

Sveikas, meitenes! Manam vīrietim ir problēmas ar krākšanu :(, kas ietekmē arī mani...nevaru pagulēt, jāiet uz citu istabu, vai ik pa laikam jāiedod sānos dunka un teksts- beidz krākt. Tā gribās iet kopā gulēt, bet šā apstākļa dēļ, izvēlos iet kādu stundu ātrāk gulēt, lai varu iemigt. Kad esmu aizmigusi-nedzirdu, kā pamostos, tā esmu nelaimīga, jo saldais miegs pazudis. Žēl arī klausīties, jo var dzirdēt,ka dēļ krākšanas pat zūd elpa. Pie kāda ārsta jāgriežas (varbūt varat ieteikt kādu labu speciālistu), vai šī problēma ir ārstējama? Vai ir nepieciešama operācija? Ar kādiem līdzekļiem jārēķinās?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pelle 19. februāris 2011 14:04

Varbūt tiesām vairogdziedzeri pirms tam pārbaudīt? Visādus brīnumlīdzekļus jau var jebkurā laikā izmēģināt, tik es vēlētos zināt cēloni. Esmu novērojusi, ka krākšana pastiprinās, kad ir lietots alkohols.

duska 19. februāris 2011 13:05

Šis ir tieši tas līdzeklis kas manam tētim palīdzēja :)

rozhuks 19. februāris 2011 12:28

Sveika Pelle!!!
Māmiņu klubā vienreiz cilaja jau šo tēmu,un pat bija vīrieši kas testēja vienu produktu,kas ļoti palīdzēja:
Te vari izlasīt vairak par šo : http://www.maminuklubs.lv/akcijas_un_atlaizu_kuponi/akcija-kraksanas-arstesanas-produktam-silence%C2%AE/

duska 19. februāris 2011 11:34

Hmmm, labi ka manam puisim šī krākšana ir tikai alkohola reibumā izteikta un j gadās pakrākt es maigi pieskaros un viņš pārstāj, bet man tētim ļoti liela problēma ar krākšanu, un mamma bija pirkusi kaut kādu aeirosolu kas pirms gulētiešanas jāiepūš kaklā ( rodas tādas kā putas tētim dikti nepatika) bet krākšana pazūd un izārstējas...Maksāja līdz 10 ls vismaz divus gadus atpakaļ, bet par to pie kura ārsta jāgriežas tu vari doties pie ģimenes ārsta un viņam būtu jāzin kas un kā, varbūt vairogdzidzars jāpārbauda

pelle 19. februāris 2011 11:29

Sveikas, meitenes! Manam vīrietim ir problēmas ar krākšanu :(, kas ietekmē arī mani...nevaru pagulēt, jāiet uz citu istabu, vai ik pa laikam jāiedod sānos dunka un teksts- beidz krākt.
Tā gribās iet kopā gulēt, bet šā apstākļa dēļ, izvēlos iet kādu stundu ātrāk gulēt, lai varu iemigt. Kad esmu aizmigusi-nedzirdu, kā pamostos, tā esmu nelaimīga, jo saldais miegs pazudis. Žēl arī klausīties, jo var dzirdēt,ka dēļ krākšanas pat zūd elpa.
Pie kāda ārsta jāgriežas (varbūt varat ieteikt kādu labu speciālistu), vai šī problēma ir ārstējama?
Vai ir nepieciešama operācija? Ar kādiem līdzekļiem jārēķinās?