Koptas sievietes tēls

vecsprofils 24. janvāris 2014 22:03

Parunāsim vispusīgā un detalizētā veidā par šodien moderno vārdu savienojumu "kopta sieviete"! Jautājumi var likties provokacionāli un pat absurdi, bet piedāvāju iziet cauri visiem neviennozīmīgiem faktoriem. (Vēlamas bildes)

* Kādu jūs redziet koptu sievieti vecumu kategorijās: 26-35; 36-45; 46-55; 56-60...? (vajadzības gadījumā kategorijas var mainīt)

* Vai kopta sieviete asociējas tikai ar skaistumkopšanas salonu apmeklēšanu (manikīrs, pedikīrs utt.), vienmēr ieveidotiem/iztaisnotiem (safrizētiem) matiem jebkuros laika apstakļos jebkurā diennakts stundā?

* Vai koptai sievietei vienmēr jābūt uzkrāsotai? Kāds ir minimālais kosmētikas "must have", kas padara sievieti par koptu? 

* Vai iedegums padara sievieti par koptu? Vai kopta sieviete var būt bāla?

* Vai kopta sieviete apmeklē fizioterapijas-veselības procedūras un nodarbības tādas kā: baseins, vingrošana, masāža u.c.?

* Vai kopta sieviete izvēlas cenas ziņā tikai dārgu kosmētiku? Ko nozīmē kvalitāte kosmētikā? Provokacionāls jautājums - kāpēc ar kvalitāti saprot tikai cenas ziņā dārgu kosmētiku? Patoss, vēlme pašapliecināties? (Mēs taču visi saprotam, ka arī ne tik dārgā preču klāstā ir labi un kvalitatīvi produkti)

* Vai kopta sieviete izvēlas cenas ziņā tikai dārgu apģērbu? Ko nozīmē kvalitāte apģērbā? Provokacionāls jautājums - kāpēc ar kvalitāti saprot tikai cenas ziņā dārgu apģērbu, aksesuārus? Patoss, vēlme pašapliecināties? (Mēs taču visi saprotam, ka arī ne tik dārgā preču klāstā ir labi un kvalitatīvi apģērbi, aksesuāri)

Visbeidzot

* Vai kopta sieviete ir tā, kas par sevis kopšanu regulāri izdod nosacīti lielu naudas summu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 26. janvāris 2014 18:25

Kopts = kvalitatīvs!!! :)

Koptai sievietei ir kopti mati, āda un nagi, taču nav obligāti jādodas uz saloniem to visu sakopt, to var mierīgi darīt arī mājās pati.

Koptai sievietei ir tīrs, kārtīgs, kvalitatīvs apģērbs, kaut no humpalām, bet labā stāvoklī un labi sakombinēts.

Koptas sievietes ādas krāsai nav nekāda starpība, taču ādai jābūt labā stāvoklī, tas var arī vispār nekrāsoties, ja āda ir laba un uzacu forma piestāvoša un tās nav izpūrušas, tad var iztikt arī bez nekā.

Koptai sievietei nav jāizdod kaudzi naudas, un ja ar veselību viss kārtībā nav jāapmeklē masāžas utt. :)

VIT@ 26. janvāris 2014 10:39

Kopts manā skatījumā neiedala vecumus, dārdzību un visu pārējo pieminēto! Taču es piekrītu, ka neatkarīgi no zīmola, koptība atspoguļojās kvalitātē, kam ne vienmēr ir jāmaksā ļoti daudz un jābūt uzskricelētam zīmolu nosaukumam. Turklāt par koptību liecina arī tas kā sieviete izturas pret sevi, kopj savas lietas, ķermeni un zina kas ir viņas. Tā piemēram neskrien līdzi reklāmas saukļiem, bet meklē savu īsto produktu.. vispār tas uz visu attiecināms. Un nenoliedzami, primārais ko liek savā vēderā tas parādās arī uz sejas un ķermenī. Tāpēc, jo labākas , lasīt arī kvalitatīvākas lietas liksim vēderā jo skaistākas būsim!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā