Kopā ar nopietnu pamulki

apmulsums26
apmulsums26 30. decembris 2015 02:39

es jau vairāk kā 4 gadus dzīvoju kopā ar vīrieti ko loti mīlu Bet viss notiekošais man liek aizdomāties ka nav vērts būt ar cilvēku kas mani krapis gadu vazajies rińkī ar zinami 3 citām un iespejams ka vairak! Vińam nopietnas problemas ar zāles pīpēšanu un psihe pedejā laikā nestabila! škirties bet kā? Mājas problema nav jo māja pieder man bet kredīti ko uz sava vārda vińam vel viss maz 4 gadi jamasa 100% zinu ja panetīšu ne centa nedabūšu bet pati atmasāt nevaru un negribu! Bet gribu tikt arā no šī murga! vienalga cik loti mīłš bet tā vairs dzīvot nevēlos! 

Pati esmu veiksmīga sieviete! Ir darbs ir pašai savi ienākumi! Neesmu neglīta ir loti liela piekrišana! 

un ir jau ar tas lielais BET! Manam berninjam 6 gadi un 4 gadus pavadija lidzas šim vīrietim bet berna klātbūtnē vins vienmēr ka jaukumińš! Nezinu ko un kur un kā lai daru! Gimenes blakus man nav lūdzu nenosodiet bet dodiet man padomus esmu bezizejā apnicis pinkškēt spilvena! Esmu laba sieviete nedzeru netusējos ir tik darbs mājas brninjš par draugus pazaudēju jo dzīvē vissu iekartoju savu gimeni 1 vietā 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
apmulsums26 30. decembris 2015 22:00 LosOjosVerdes

Sniedzu padomu ja vińai nav saistības! Pamulke ja jo pirmos gadus dzīvojot laimīgi panjemu ne simtus bet tukstošus aizdevumu! Un es nespētu tos atmaksāt pat ja vēlētos! Mani fiziski nesit un neaizskar bet gan morāli!
Mīlestība? Hm nezinu vai tā ir! Esmu sieviete kam 26 gadu vecumā ir viss ko vēlētos jebkura sieviete! Nateriali Es esmu patstāviga nekad neesmu sedējusi zem veča tupeles un ja nebūtu tas aizdevums sen jau būtu brīva sieviete!
Šim vīrietim nevar palīdzēt jo mēginåju gadu bet vienīgais ko palīdzēju bija atrast no maucības un vazāšanās rinkī!

LosOjosVerdes 30. decembris 2015 20:51

Un vēl sniedz citai padomu, ka no kāda jātiek vaļā ASAP, bet pati nespēj. Smieklīgi

LosOjosVerdes 30. decembris 2015 20:50

Tu tiešām esi pamuļķe, tik šaubos, vai nopietna...

hiperkeri 30. decembris 2015 17:47

Es domāju,ka Tavs bērns redz,ka mamma nav laimīga:) Un Tu to esi pelnījusi! TĀ kā uz priekšu- sargi sevi un sargi savu laimi:) Sirds jau Tev pateiks priekšā- vajag šķirties vai vajag palīdzēt tam cilvēkam savu dzīvi savest kārtībā un laimi atrast. Dažkārt tā dzīve tomēr ir neparedzama,un pati visu noliek pa plauktiņiem,gribam vai ne:D

Shalako 30. decembris 2015 10:39

Domāju, ka morāli jāgatavojas dzīvot šķirti. Ja pat vēl naivi ticēt, ka varbūt pārstās staigāt pa sievietēm un Tu piedosi, tad situāciju pasliktina vēl blakusapstākļi - atkarībnieks ar nestabilu psihi, Tava un bērna nākotnes labklājība tik un tā paliek uz jautājuma zīmes. Tāda bumba ar laika degli vien sanāk, kādreiz var sprāgt un tad viss aizies uz leju...

Linduchy 30. decembris 2015 08:03

Smags gadījums, bet nu izlemt vari vien pati! No malas gan izskatās, ka jāmet pie malas un jāsāk jauna dzīve...ja arī būtu pašai jāmaksā kredīti.