Konkurs priekš taschinkas

nosiguldas
nosiguldas 7. septembris 2011 13:46

Ievas virtuve rīko konkursu neprofesionāliem kūku cepšanā, tas ir konkurss tieši tev. Ja izlemsi vēlu veiksmi un turēšu īkšķus, lai veicās.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
taschinka 16. septembris 2011 08:01

Izlasīju,bet,nē,es nepiedalīšos.
Gan,jo Rīgā,gan jo nav kas pieskata dēlu,gan,jo publiski, var nekas lāgā nesanākt.

nosiguldas 14. septembris 2011 15:36

vai žurnālu apskatīji, gaidu tavu piedalīšanos konkursā

taschinka 8. septembris 2011 19:00

Rīt apskatīšos zurnālu. ;)

nosiguldas 8. septembris 2011 08:50

Man gribētos teikt, ka tieši no tādiem cilvēkiem kā tu sanāk savas lietas profesionāļi, jo tu mīli to ko dari, ir tikai maza nianse tu esi nepārliecināta un baidies.......... Nesaki uzreiz nē, padomā un nopērc žurnālu "Ievas virtuve", reizēm kādu brīdi ģenerēta ideja arī atrod savu pielietojumu.

taschinka 7. septembris 2011 19:56

Un tādi kā es un pat vēl labāki ir ļoti daudz,ja būtu jāsūta recepte tad,jā,bet braukt nu nekā,diemžēl.
Bet paldies,ka piedāvāji.

taschinka 7. septembris 2011 19:54

Es nēesmu publisks cilvēks.Jā,mājās gatavot,bet kaut kur,kur kāds vēro stipri šaubos,ka kaut kas sanāks.Un mājās ir mājās.

nosiguldas 7. septembris 2011 16:20

Bet ja labi padomā var taču atrast iespēju, balva arī iespaidīga 500 Ls dāvanu karte. Tev pavārmāksla patīk un padodas, noriskē un es domāju, ka mēs visas jutīsim tev līdz.

taschinka 7. septembris 2011 15:43

Ā,tad nē,šādi es netieku.

Noelle 7. septembris 2011 15:22

Laikam "Ievā" ir pieteikums, kas jāaizpilda un jāiesūta viņiem, bet pati kūku cepšana, cik sapratu, būs "klātienē" :)

taschinka 7. septembris 2011 15:16

Un kas tur jādara? Jāiesūta recepte?

nosiguldas 7. septembris 2011 13:46

Ievas virtuve rīko konkursu neprofesionāliem kūku cepšanā, tas ir konkurss tieši tev. Ja izlemsi vēlu veiksmi un turēšu īkšķus, lai veicās.