Ko uzdavināt brālim 35 gadu jubilejā?

Nikky
Nikky 15. janvāris 2018 14:26

Februārī brālim paliek 35. Pilnīgi nav ne jausmas, ko viņam uzdāvināt. Kaut kādus gadžetus dāvināt ir pārāk dārgi. Citas lietas, reizēm šķiet, viņu vispār neinteresē. Var būt ir kādi ieteikumi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 23. janvāris 2018 14:00

ROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFL

Nikky 23. janvāris 2018 13:03

Atrādu tādu variantu. Coex.lv Dāvanu karte ar Bitcoin monētam. Zinu, kā viņš vēro, kas ar tam tirgū notiek, bet pats vēl ne uzdrošinājās nopirkt. Izskatās arī diezgan pievilcīgi un cena šobrīd drusciņ nokrita.

Shalako 16. janvāris 2018 15:36

Šodien jau moderni dāvināt baigi sarežģītās special dāvanas, bet nu es gan dāvinātu kaut ko vienkāršu, ņemot vērā, ka tas ir Tavs brālis - dāvanas, kuras vienmēr ir praktiskas: ādas naudas maks, ādas portfelis, jauns, labs džemperis/krekls, kādus skūšanās piederumus, tādus prezentatīvākus, aitas vilnas lielo segu, atkarībā precējies vai nē - bet arī tādas lietas kā kvalitatīvu gultas veļas komplektu, kaut ko no virtuves gadžetiem, piem. varbūt viņam garšo sendviči, nu tad kādu sendvič meikeru vai tādā garā...
Bet vispār uzjautā, ko viņš vēlētos, varbūt, ka viņš krāj naudiņu kaut kam - tad jau arī konvertiņš ar naudiņu savu artavu tur arī dotu :)

chika 15. janvāris 2018 19:12

Nu visvienkāršāk ir, ja brālim ir sieva/draudzene/mīļakā - tad uzjautāt ko viņam vajag uzdāvināt. Gan jau šī dāma zinās ko ieteikt. Ja galīgi neko nevar izdomāt - tad vnk uzdāvini cirvja kātu! ;) Vnk prikola pēc un pieliec klāt zīmīti - cirvi pērc pats!

Linduchy 15. janvāris 2018 18:51

Grūti ieteikt kaut ko noteiktu, ja nav zināms, kādas ir cilvēka intereses. Vienam patīk asas izjūtas - tad var dāvināt, piemēram, lēcienu ar izpletni kopā ar instruktoru. Savukārt citiem patīk mierīgākas lietas - piemēram, novērtētu jaunu makšķeri vai vizuļus.
Var uzdāvināt biļetes uz kādu koncertu vai ceļojumu (kaut vai to pašu Tallink kruīzu uz Stokholmu)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā