Ko domājat par jauno Sokolova raidījumu?

Rebeka
Rebeka 17. janvāris 2015 11:46

Pati vēl neesmu redzējusi, bet salasījos ļoti sliktas atsauksmes. Tās kuras redzēja pirmo raidījumu, kā jums patika? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 23. janvāris 2015 20:26

man nav televizora un,lai meklētu visu ar Sokolovu saistīto- esmu pārāk slinka vai arī man ir kas labāks padomā.

k. 21. janvāris 2015 22:11

Noskatījos. Nekas tāāds. Vienkārši raidījums. Iespējams, skatīšos arī nākamos raidījumus, bet varbūt ne, atkarībā no noskaņojuma.

Emmy 21. janvāris 2015 20:32

Neko nedomāju, neskatos.

KRX 21. janvāris 2015 12:49

Neesmu redzējusi, bet man ir vairāku radinieku atstāstījumi. Mans viedoklis - absolūts mēsls un kārtējais apliecinājums, ka viņš (Sokolovs) nav īsti normāls. Raidījums priekš homornu nomocītiem tīņiem, kuriem jau frāze "sekss" liek nosarkt un izsauc jaunas pūtītes.

k. 21. janvāris 2015 08:49

Vēl neesmu redzējusi. Tā kā tiek apspriests, būs jāpaskatās, vismaz zināšanai, kas tas tāds ir. :)

Nikte 17. janvāris 2015 12:35

Atvainojos,bet .ūds :X Jautājumi ka 12-gadīgam puisim,tēmas vecas un jau 100 reizes pārmaltas.. Gribēja nezin ko,bet sanāca nekas |-)

vecsprofils 17. janvāris 2015 12:32

Man patika tās ārpus studijas aptaujas - raidījuma sākumā veikalā, ārstu aptaujas, tas bija interesanti. Bet tieši tā intervija ar trim viesēm, nu, manuprāt, tā tāda jau vairāk privātās dzīves iztirzāšana, pārāk intīmas informācijas iznešana publiskā telpā. Viena lieta runāt par seksu, pavisam cita, kad detalizēti stāsta savu pieredzi ar partneri, ko un kā un cik dara, utt.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā