Klijas- vesela vēdera garants!

kristined
kristined 17. marts 2010 10:14

Lai gan pirms pāris gadiem atklāju šīs "brīnumpiedevas", tagad atkal brokastīs esmu atsākusi ēst jogurtu ar klijām! Tas TIK fantastiski attīra organismu un vēderu tai skaitā :) Vai esi mēģinājusi klijas ar jogurtu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
roze332 25. maijs 2010 17:48

Zarnu trakta attirišanai iesaku dzert Iaso tēju.Iaso tēja.
Dr. Millera Iaso tēja kuru formulēja doktors Bills Millers (zinātņu doktors Uztura zinātnēs) Džeksonā, Tenesijas štatā - ir unikāls, drošs augu maisījums, kurš sastāv tikai no dabīgām izejvielām; gatavots, lai maigi attīrītu gremošanas traktu un ķermeni.

Dr. Millera Iaso tēja ir ar labu garšu un droša, ķermeni attīroša tēja.

Agrākos laikos, kad cilvēki dzīvoja aktīvu dzīves veidu, strādājot fermās, un ēda tikai veselīgu pārtiku un nepasterizētus piena produktus, ierastais laiks, lai organisms pārstrādātu pārtiku un izvadītu atlikumus no ķermeņa, bija 15 stundas. Šodien ar pārstrādātajām barībām, kurām trūkst fermentu un dabīgās šķiedras, tie ir pārsātināti ar rafinētu cukuru un, pievienojot tam visam vairāk sēdošu un neaktīvu dzīves veidu, laika periods, kas ir nepieciešams, lai organisms pārstrādātu barību ir palielinājies līdz 70 stundām!

Tas palielina "izvades laiku" no 15 līdz 70 stundām un tas nozīmē, ka vairākas dienas indīgās atliekas uzglabājas mūsu ķermenī, nevis kā agrāk tikai 15 stundas. Tagad jums ir skaidrs, kāpēc jūs absorbējat vairāk toksīnu un cilvēki cieš no daudz vairāk un dažādākām slimībām, nekā iepriekšējās paaudzes. Tieši tamdēļ zarnu trakta slimību risks ir daudz lielāks industrializētās valstīs,
Šīs ir tās lietas, par kurām mēs normālos apstākļos nevēlamies runāt vai dzirdēt, taču resnās zarnas stāvoklis ir vitāls mūsu veselībai un labai pašsajūtai. Pretējā gadījumā, ja tam netiek pievērsta nekāda uzmanība, tas var kalpot arī kā nāves iemesls. Ārstiem ir zināms sens Hipokrāta medicīnisks termins: "Nāve sākas resnajā zarnā".

Jūs, iespējams, nedzirdēsiet cilvēkus runājam par savām resnajām zarnām, taču šī ietekme ir viegli pamanāma uzpampušu un resnu vēderu izskatā, tādējādi vizualizējot, cik tālu ir izpletusies šī problēma modernajā sabiedrībā. "Zarnu tīrīšana" ir pamats labai veselībai, un tas liek pamatu labam un veselīgam izskatam.

Resnās un taisnās zarnas tīrīšana ir labākā preventīvā metode un tā jūs varat izvairīties no zarnu iekaisumiem un vēža, kā arī citām smagām zarnu trakta slimībām - kairinošiem zarnu iekaisumiem, Krona slimība, Čūlas kolīta, u.c.
Mūsdienās daudzām no šīm slimībām nav citas ārstēšanas metodes, kā tikai ķirurģiska iejaukšanās.

Ārsti cenšas šos zarnu iekaisumu simptomus dziedēt, izmantojot zāles vai operāciju, neiedziļinoties reālajos slimības iemeslos. Vai jūsu ārsts kādreiz jums ieteica, kā jūs varat izvairīties no šīm slimībām?
Uzņemieties paši atbildību par savu pašsajūtu un veselību! Izmantojot papildus terapiju, respektīvi attīrot zarnu traktu ar Dr.Millera Iaso tēju ir vienkāršākais, patīkamākais veids, ar kuru sākt šo procesu. Tas ir tik elementāri - izdzert divas garšīgas tējas glāzes dienā.
Mūsdienās nav reāli izvairīties no pārāk apstrādātas pārtikas, kas tiek piesātināta ar ķimikālijām, dzērieniem, kas pārsātināti ar kofeīnu, kā arī gaisu un ūdeni ar indīgiem piesārņojumiem. Taču ir iespēja šo situāciju labot - ikdienā, dzerot Iaso tēju, lai palīdzētu izvadīt no organisma toksīnus, parazītus un sablīvētās fekāliju masas, tādējādi atjaunojot resnās zarnas optimālo veselības stāvokli.

Ja jūs gadījumā nezinājāt: ... ja jums regulāri "neiziet vēders" vismaz vienu reizi dienā, jums ir hronisks aizcietējums - un tas radīs veselības problēmas! Agri vai vēlu!
Vai esat ievērojuši, ka mazuļiem ir nepieciešams atviegloties īsi pēc katras ēdināšanas. Viņiem zarnu traktā vēl nav šīs problēmas, tādējādi atlikumi tiek normāli un ātri izvadīti cauri zarnu sistēmu. Tā nav jaunā barība, kas tiek izvadīta, taču daļa atlikumu izvadās, tiklīdz jauns ēdiens nonāk organismā.
Vai jums notiek atlikumu izvadīšana vienreiz dienā vai pēc katras ēdienreizes? Vai arī vienreiz divās dienās? Trīs reizes dienā būtu veselīgi, taču tikai dažiem no mums ir tik veselīga zarnu trakta sistēma.

Iaso tējas primārā funkcija ir uzmanīgi attīrīt zarnu traktu no kaitīgām ēdienu atlikumu masām un atjaunot tā veselības stāvokli, kā arī samazināt slimību risku, kas var rasties šādos apstākļos.

Šis dziedinošo zāļu maisījuma uzlējums, regulāri to lietojot, nodrošina visu cilvēka organisma iekšējo orgānu mīksto attīrīšanu. Visi enzīmi (fermenti), kuri kādreiz pastāvēja mūsu barībā un nodrošināja vitāli svarīga orgāna – resnās zarnas attīrīšanu un aizsargāšanu, šodien tiek pilnīgi iznīcināti, lietojot pārtikas produktu mūsdienu apstrādes un konservēšanas metodes, piena produktu pasterizāciju utt.
Bet tagad, pateicoties Iaso tējai, mēs dodam mūsu resnajai zarnai iespēju atgūt tai kādreiz piemītošo veselību! Dr. Millers nepārtraukti strādāja 20 gadus, lai izstrādātu savu nekaitīgo un resno zarnu efektīvi attīrošo produktu, pilnveidotu to un padarītu to pieejamu visu vecumu un visu svara komplekciju cilvēkiem.
Tējas sastāvā ietilpst īpašais nekaitīgo naturālo ēdamo augu maisījums: Kumelite,Ingvers,Papaija,Mārdadzis,Malvas lapas,hurmas lapas,ārstnieciskais altejs.
Nedaudz par sastāvdaļām.

Hurmas lapas (Diospyros virginiana)
Principā dabā pastāv ap 500 hurmas varietāšu. Lielākoties tās aug tropos, un tikai daži veidi – mērenā klimatā. Japāņu hurma, jeb, kā to vēl sauc, kaki, ir visizplatītākā.
Bet īstenībā kaki dzimtene ir Ķīna, kur hurma tiek audzēta jau vairāk par 100 gadiem, un no turienes šis auglis ir izplatījies citos Austrumāzijas rajonos, bet vēlāk arī Japānā, kas tagad ir galvenais šī auga ražotājs pasaulē.
. Lapas darbojas līdzīgi vidēji spēcīgam caurejas līdzeklim. Hurmas lapas darbojas kā prethemoroidāls līdzeklis, tās lieto, ja ir vēnu varikoza paplašināšanās.
Hurmas lapu ekstrakts satur astragalīnu, un to lietojot iekšķīgi ,tas samazina alerģiskās reakcijas.
Hurmas lapas samazina ādas paresninājumus un iekaisumus, dermatītus. Tās veicina žagošanās izbeigšanu. Hurmas augļi tiek lietoti aizcietējumu ārstēšanai, taisnās un aklās zarnas ,ārstēšanai, asiņošanas apturēšanai.

Holy Thistle (Silybum marianum) – tā unikālas dziednieciskās īpašības sen ir pazīstamas cilvēkiem. Šis augs tika lietots aknu ārstēšanai, kaitīgo vielu izvadīšanai no aknām, žultspūšļa slimību un dzeltenās kaites ārstēšanai.
Šodien šo augu izmanto, lai ārstētu cilvēkus, kas ir inficēti ar imunitātes deficīta vīrusu un HIV, no hepatīta, kā arī,lai pasargātu cilvēku aknas no preparātu, ar kuriem ārstē šīs slimības, blakusiedarbības.
(Silybum Marianum) satur flavonoidu silimarīnu (Silymarin), kurš darbojas kā spēcīgs antioksidētājs un aizsargā aknu šūnas, bloķējot tās no graujošo toksīnu uzsūkšanas un attīrot tās no tiem toksīniem, kas jau iesūkušies tur agrāk.
Ir pierādīts, ka silimarīns arī atjauno sagrautas aknu šūnas, uzlabo aknu un žultspūsļa darbaspējas, bieži iedarbojas kā mērens caurejas līdzeklis.
Ir atzīts, ka Holy Thistle piemīt spēcīga iedarbība uz asins attīrīšanas procesu, asinsrites uzlabošanu. Divas Iaso tējas tasītes dienā var pilnīgi izārstēt cilvēku no hroniskām galvassāpēm. Šis augs ārstē kuņģa slimības un uzlabo gremošanas procesu. Labas un kāti ir ēdami, Eiropā tos lieto zaļo salātu gatavošanai.
Zāles uz šī auga pamata ir ļoti populāras kā ASV, tā arī Eiropā. Vācijā, piemēram, tika veikti vairāk par 200 eksperimentālo un klīnisko pētījumu, kuri liecināja, ka Holy Thistle ir efektīvs līdzeklis no daudzām saslimšanām, tajā skaitā no aknu aptaukošanās no hroniskā un akūta hepatīta, no aknu bojāšanas dažādu zāļu iedarbības rezultātā un pat no cirozes vēlajās stadijās – parasti tas ir neapgriežams process un nekādas tradicionālās zāles to neārstē.
Malvas lapas (Malva Leaves)
(Malva verticillata) – ietilpst malvas augu dzimtā (Malvaceae), kuras sastāvā ir arī Алтей лекарственный (Marsh Mallow) un Гибискус (Hibiscus).
Lapām piemīt mēreni patīkama garša. Ķīnā šo malvu audzē jau 2500 gadu, bet mūsu dienās dažās Eiropas valstīs bez šī auga nevar iedomāties zaļo salātu ar patīkamu garšu un smaržu.
Malvas sēklas satur augu līmi, polisaharīdus un flavonoidus. Tradicionālajā medicīnā malvas lapas bieži pievieno tējai, lai nodrošinātu gremošanas trakta iekšējo sieniņu attīrīšanu.
Augs iedarbojas kā nomierinošs līdzeklis, tas nomierina un mīkstina audu kairināšanu, it sevišķi audu, kuri izstrādā gļotas. Malva ir mērens diurētisks un caurejas līdzeklis. Tējas uz šī auga pamata lieto nieru slimību ārstēšanai, tās remdē slāpes, novērš gļotas un caureju.
Malvas lapas lieto vēdera sāpju un gastrītu ārstēšanai, zarnu trakta iekaisuma mazināšanai, uzlabo liesas darbu. Ķīnieši lieto malvas lapas kakla skalošanai, ja cilvēkam ir angīna.
Lapas var lietot kā bronhu kairināšanu mierinošo līdzekli cilvēki, kam bieži ir bronhīti un emfizēma.
Dzerot tikai divas glāzes dienā, Dr. Millera pacienti veiksmīgi izmanto tēju lai:
• Lai samazinātu vēdera apkārtmēru un tauku slāni visās pārējās ķermeņa
• Panāktu lielāku enerģijas daudzumu un vairāk priecātos par dzīvi
• Atjaunotu domāšanas spējas un uzlabotu atmiņu, kas tiek samazināta asinīs esošo toksīnu dēļ
• Atbrīvotos no alerģijām un siena drudža
• Iztīrītu no ķermeņa medikamentu pārpalikumus un smagos metālus, toksīnus
• Iztīrītu nikotīna un pasīvās smēķēšanas sekas
• Palīdzētu atturēties no smēķēšanas
• Attīrītu zarnu traktu, nieres, aknas, plaušas
• Uzlabotu gremošanas un zarnu trakta darbību
• Atbrīvotos no parazītiem, sēnītēm un citām baktērijām
• Atjaunotu 80% probiotisko baktēriju dabīgo līdzsvaru un veicinātu uzturvielu veiksmīgu asimilāciju organismā
• Atbrīvotos no aizcietējumiem un hemoroīdiem
• Palīdzētu atvieglot gremošanas slimības. Tādas kā kuņģa dedzināšanas sāpes, zarnu iekaisuma slimības, krona slimību, kolītu, vēdera izejas slimības
• Uzlabotu ādas stāvokli un ķermeņa aromātu, kurus ietekmē toksīni, kas tiek izvadīti caur sviedru dziedzeriem
• Panāktu
veselīgāku, maigāku un jauneklīgāku ādas izskatu
• Palīdzētu samazināt holesterīna līmeni un cīnītos pret paaugstinātu asinsspiedienu
Vairāk informācijas internetā http://www.iasotejalv.ucoz.lv

Daina T.26443427 skyp ezuks15

26. marts 2010 14:48

Vienīgi tāds ieteikums no manas puses- labāk klijas pirkt aptiekās vai ekoveikalos, jo parastās klijas satur daudz visas tās ķimikālijas ar ko graudaugi audzējot smidzināti.

Kas tad ir klijas? Klijas ir graudu apvalki un vairums kaitīgo vielu lokalizējas mizās, tādēl jālieto ekoloģiskās klijas

inny 26. marts 2010 09:37

es arī esmu sākusi lieot klijas- lieku pie jogurta bez piedevām, pankūku masai.

lile 22. marts 2010 10:14

arii biju dzirdejusi par klijam,ka vinas loti palidz vedera izejai,un par tadam lietam ka aizcietejumi un vederu pusanos varot aizmirst,bet laikam tas kaa kuram,jo man klijas nepalidzeeja..man pec berninam dzimsanas ir problemas ar vederu,un esmu izmeginajusies visu ko vien var iedoamties,bet nekaa!:(

evita 21. marts 2010 19:34

Paldiesins par iformaciju :)

zaniite 21. marts 2010 17:29

Tagad klijas viegli pieejamas, piemēram, Super neto, arī Prizmā ir...efekts tiešām labs. Garšīgi var pankūkas pagatavot iemaisot nedaudz klijas, turklāt tā gan vēderam draudzīgi, gan vismaz mazliet veselīgāk :)

evita 21. marts 2010 15:59

kur vinas var iegadaties?

ligamis 21. marts 2010 15:56

...cik zinu, lai būtu labs efekts uz 1 tējkroti klijas nepieciešams uzdzert glāzi šķidruma.

vandzi 17. marts 2010 14:27

jā, grūtniecības laikā bija neaizstājams palīgs vēderam. Sākumā jaucu kopā ar jogurtu, bet drīz vien kliju struktūra darīja savu, un sāka grūtāk un grūtāk dabūt iekšā. Tādēļ vēlāk iemanījos vienu tējkaroti ielikt mutē un uzdzert dzeramo jogurtu.

kristined 17. marts 2010 13:24

Taureni, varbūt pamēģini kliju radziņus (tie ir kā kurūzas nūjiņas tikai no klijām). Ir pat ar visādām garšām- ābolu, biešu un burkānu. Šitie arī man garšo!

taurenis 17. marts 2010 13:19

Reiz esmu pamēģinājusi klijas, man tās liekas piedodiet kā zāģu skaidas. Nu nevaru dabūt iekšā pat ar jogurtu nē.
Varbūt tas tāpēc, ka ēdienu izvēlos pēc izskata.

olchen 17. marts 2010 13:05

tās ir tīras šķiedrvielas, kas stimulē zarnu darbību, iztīra tās. Šķiedrvielas netiek pārstrādātas organismā, iziet no tā, paķerot līdzi visus "labumus" :) Šķiedrvielas ir arī dārzeņos, bet tie jāapēd daudz vairāk lai panāktu tādu rezultātu.

evita 17. marts 2010 12:56

Gribēju uzinati,kaads labums ir no tam klijaam?

olchen 17. marts 2010 10:41

Iecienīju klijas grūtniecības laikā. Nācās dzert daudz dzelzs preparātus, tāpēc bija lielas problēmas ar vederu. Brokastīs ēdu klijas ar kefīru un kivi un rezultāts bija satriecošs :)

kristined 17. marts 2010 10:14

Lai gan pirms pāris gadiem atklāju šīs "brīnumpiedevas", tagad atkal brokastīs esmu atsākusi ēst jogurtu ar klijām! Tas TIK fantastiski attīra organismu un vēderu tai skaitā :)

Vai esi mēģinājusi klijas ar jogurtu?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā