kleitas:)

kikakeita
kikakeita 7. aprīlis 2013 12:58

sveikas saja pavasara diena:) vai kada no jums,varetu pateikt ka veidot piegrieznes pasai?velos skaistu kleitu uz sadas modes ka bildite:) man ir xl izmers un diezgan kuplas krutis.gruti sameklet apgerbu,jo pa sauru sad tad ir augsina.varbut kadai no jums,kurai ir ta pat un vares man palidzet:) paldies:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kikakeita 8. aprīlis 2013 19:59

fauna-ja tev ir kada ideja uz sada tipa kleitam kada piegriezne uz xl izmerinu ar lielam dotibam augsa :) un mazliet ar mazu riepinu:) gaidisu kadu zinu:)

fauna 8. aprīlis 2013 15:05

Konstruēšana un modelēšana man nav sveša, bet nav ne jausmas kā to 5 minūtēs parādīt un izstāstīt caur internetu.

kikakeita 8. aprīlis 2013 10:39

es skatojos interneta par siem zurbaliem,bet tur tikkai maksas piegrieznes.
tur jau ta lieta,kad pagaidam sadu kleitu neesmu pati iegadajusies un neko pat lidzigu:(

fauna 8. aprīlis 2013 09:46

Ieteiktu nopirkt burdas žurnāliņu, kur iekšā ir piegrieztnes. :) vai arī pārveidot jau esošu apģērbu.

kikakeita 7. aprīlis 2013 16:56

hiperkiri-mani radini visi vel pagaidam lv,ta ka nevaresu sekot tavam padomam.

hiperkeri 7. aprīlis 2013 15:02

Jā,Anglijā ir ļoti daudz apģērbu jaunām sievietēm ar iem.Iesaku,ja ir kāds pazīstamais,kam ir kāda darīšana,tad iekš arī pašiem populārākajiem Debenhams,Primarkiem,Tkmaxxiem varēs atrast tādas kleitiņas.pat pārsteidzoši..

kikakeita 7. aprīlis 2013 12:58

sveikas saja pavasara diena:)
vai kada no jums,varetu pateikt ka veidot piegrieznes pasai?velos skaistu kleitu uz sadas modes ka bildite:)
man ir xl izmers un diezgan kuplas krutis.gruti sameklet apgerbu,jo pa sauru sad tad ir augsina.varbut kadai no jums,kurai ir ta pat un vares man palidzet:)
paldies:)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā