Kažoki, ziemas mēteļi

vecsprofils 4. oktobris 2014 16:56

Kārtējā sezonas tēma par ziemas virsdrēbēm. Kāda tipa ziemas mēteli/kažoku/kurtku ģērbjat? Vai tās ir vairākas? Pērkat katru sezonu kaut ko jaunu vai ģērbjat vairākus gadus pēc kārtas?

Pagājušā ziemā tā arī neatradu neko īsti ziemīgu (ir vairākus gadus vecs balts pufaikmētelis, kuru izvelku tikai neciešamos laikapstākļos), tā kā ziema mums salīdzinoši silta, tad tā arī nostaigāju rudens (vilnas/kašmira bez siltinājuma) mēteļos, bet gribu tik un tā iegādāties ziemas variantu. Meklēju kažoku līdz celim, sāku pat sirot Internetā, bet sastopos atkal ar šaubām - nevar zināt, cik bieza vilna ir un ļoti daudzi ir 3/4 piedurknēm - ziemai! Jā, skaisti jau ir, bet vai ziemai, nezinu...tad ir jāmeklē super silti garie cimdiņi...

Dalāmies viedokļiem, modeļiem utt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 8. oktobris 2014 20:10 VIT@

gan jau būs, savādāk ko tad es, veltīgi te ņēmos ap kažoku, vai :D

Ciao 8. oktobris 2014 20:07 Shalako

nu sniegu vajag fonā :D

vecsprofils 8. oktobris 2014 19:59 VIT@

a nezinu, ko tur vēl fočēt īpaši, varbūt pozas dēļ tā izskatās vairāk "kroku", nu labā piedurkne noteikti palika neielocīta. Vilna ir bieza, ziemas kažoks, ta ka viss oki doki ;)

Ciao 8. oktobris 2014 19:52 Shalako

vārdu sakot gaidu bildes ;)

vecsprofils 8. oktobris 2014 19:48 VIT@

Tie vidējie baltie ļoti tīk!
Par kažoku nē, it kā ir uz auguma, iespējams izskatās lielāks labās piedurknes dēļ, kur neesmu to ielocījusi, pašlaik tieši ņemos ap piedurknēm :)

Ciao 8. oktobris 2014 19:37 Shalako

pētu tavu kažoku, ludzu safočē vēl... pašlaik neko nevar saprast, izskatās ļoti liels uz tava smalkā augumiņa 8-|

Ciao 8. oktobris 2014 19:35 Shalako

Ok, man arī tādi cimdiņi ir :) Ma liekas ļoti identiski taviem, nēsāju gan pie vakara pasākuma, man ir vairāki dienas pusgarie cimdi, kurus varu nēsāt kā formālos. Te būs zemāk
garie ir abi ādas un īsie ir īstais austais vintage.. ļoti smalks darbs.. principā tie vairāk ir teātra cimdiņi .. un tad man ir identiski vēl kā tavējie ;)

vecsprofils 8. oktobris 2014 19:18

Zibspuldzes dēļ tie tā spīd, dzīvē tie ir vienkārši melni. Bez zibenes man sanāca miglaini, dabīgā apgaismojuma istabā nepietiek vairs.

vecsprofils 8. oktobris 2014 19:12 VIT@

Kaut kas līdzīgs atlasam ir, domāju labi izskatīsies gan ar izejamo apģērbu, gan formal kādam apģērbam ;)

Ciao 8. oktobris 2014 19:08 Shalako

bet tie tavi cimdiņi garie ir vairāk vakara cimdi, jeb es neredzu kārtīgi materiālu. Izskatās pēc atlasa.

vecsprofils 8. oktobris 2014 19:00

p.s. piedurknes bik saīsināšu gan, nedaudz prasās

vecsprofils 8. oktobris 2014 19:00

Es tomēr ieguvu to, ko gribēju un pat labāk ;) Kā tur tas slavenais Koelju citāts "Ja tu kaut ko vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu", uz apģērbu man viennozīmīgi strādā! Devos uz cita apgabala vintage bodi, iepriekš Internetā cītīgi izmeklējos, kur vēl mums tādas pieejamas te, tā nu ar riteni vējiem līdzi braucu. Pa ceļu jau vairākkārt nožēloju, kam tas vajadzīgs, jo šodien stiprs vējš, bet... tad, kad es ieraudzīju, sapratu, ka pūles nebija veltīgas. Tā nu esmu atradusi kažoku, mākslīgu, vilna šķiet izskatās diezgan "благородно". Sākumā jau nodomāju, ka īsināšu līdz celim, bet mājās atbraucot un pielaikojot ar augstpapēžu zābakiem, sapratu, ka neko neīsināšu, garums visnotaļ sēž glaimojoši. Josta ir mana, vēl domāšu, vai nēsāt ar šo pašu vai meklēt kādu citu. Un jā, lai arī man nav pusgaro piedurkņu mētelīša, toties garie cimdiņi ir, kā jau īstenai dāmai pienākas tādiem būt ;)

vecsprofils 8. oktobris 2014 18:51 KRX

Man arī šķiet, ka klasiska piegrieztne izskatās komplementējoši uz jebkuras figūras, bet "karlsona" tipa šķiet vizuāli der tikai Twiggy figūrai, lai gan "īpašajam" stāvoklim iespējams tas ir neslikts risinājums ;)

KRX 8. oktobris 2014 14:12 VIT@

Jā, apmēram līdzīgu arī iedomājos, kaut gan tā trapece man īpaši nepiestāv. Mans variants būtu - mugura normāla, bet priekšā abas puses paplatinātas, lai pēc tam var pāršūt vienkāršu taisnu mēteli. Man vienkārši pašai vislabāk patīk klasika, kā pielikumā (krāsa tikai cita):

Ciao 8. oktobris 2014 10:24

KRX, šitais ir karlsons, dikti smuki arī izskatās un pēc tam var arī nepāršūt.

Shaloko, es nupat tā padomāju, šūt ir ļoti labi vēl tad, ja var dabūt labus audumus par pieņemamām cenām... jo Tu pat nevari iedomāties kas darās audumu veikalos.. plus vēl jāzina materiāli pēc taustes, lai nepiešmauc neviens/dīvaini, bet tā ir/ un jā ir jāuzķer labs šuvējs, kas spēj realizēt tās idejas... un vēl jau nerunājot par miljons aksesuāriem, kuri pašam jādomā ... lai gan liekas tas viss skaisti, bet tomēr tas ir darbs, lai visu kopā skaisti nokomplektētu ;)

KRX 8. oktobris 2014 08:26

Virsdrēbes ir mana sāpe :D
Pagaidām velku sev šūtu tikrīzkrāsas rudens/pavasara mētelīti līdz celim (klasiska griezuma, stāvkrādziņa). Nopirku jau audumu un nesīšu šuvējais lai uzšuj man karslona mētelīti līdz celim, ko pēc tam varēs pārtaisīt par normālu apģērbu :) Jāsaka, ka nebiju oriģināla un nopirku melnu audumu.... taču attaisnojums - man nav vispār nekā melna no virsdrēbēm (neskaitot ādas jaku).
Vēl man ir 2 t.s.kurtkas - viena plānāka balta ar kažokādas imitācijas apkaklīti, otra elektrozilā krāsā ziemai ar kapuci. Abas velku diezgan reti, parasti brīvdienās pie džinsiem. Zilo šai ziemai jau rezervējusi lielā meita (emo) :)
Kažoku es negribētu laikam, jo nekur tā nestaigāju, lai varētu to cēli iznest :D Mašīnā ar garām virsdrēbēm ir briesmīgi neērti! Man ir bijis garais mētelis, bet to vilku tikai uz teātri vai citiem svinīgiem pasākumiem, jo bija nežēlīgi smags (šūts tika no šineļa auduma). Beigās ar asarām acīs izmetu ārā, jo laiks bija pagājis :)

Ciao 7. oktobris 2014 16:34 Shalako

tā noteikti ir liela priekšrocība un arī interesants hobijs ;)

vecsprofils 7. oktobris 2014 12:13 VIT@

mm, paldies, zināšu tagad arī (Y) Izrādās man ir svārki šāda auduma un drapējuma.
Vari arī pacensties, ja ne šai sezonai, tad pavasarim (Y) Tev priekšrocība, ka pati var uzšūt, kas ir ļoti liels bonuss realizēt visu, kas patīk. Es atkal varu lielākais pārveidot no esoša uz vēlamo šo to, tāpēc man vismaz jāatrod jau līdzīgs izejmateriāls :D

Ciao 7. oktobris 2014 09:23 Nikte

ROFL Man jau slinkums priekš sevis saņemties 8-| Bet jo vairāk skatos, jo vairāk patīk ROFL

Ciao 7. oktobris 2014 09:22 Shalako

Ļoti mīlīgs adījums (Y)
Ja nemaldos, tad to sauc par žakarda audumu /manam ieliktajam mētelītim/

Nikte 6. oktobris 2014 17:40 VIT@

(Y)(Y)(Y)(Y) saņiemies arī priekš manim ;) :D Ļoti skaists!!!

vecsprofils 6. oktobris 2014 17:35

Ar tiem drapējumiem man Rīgā bija 2 kleitas no mammas laikiem, bordo un gaiši zilā krāsā, bet šķiet, ka mamma tās kaut kur dziļi aizbāza. Tās biju pavalkājusi īsu brīdi 19 gados un tad atteicos.... a tagad tā noderētu.

vecsprofils 6. oktobris 2014 17:01 VIT@

Arī skaists, tie "tapešu" drapējumi ļoti pievilcīgi.
Tā, kamēr meklēju savu sapņu kažoku, ieslēdzās sievietes režīms...
nu, es ieraudzīju un nevarēju nenopirkt, adīta mētelīš-kleita, kā radīta šim laikam... ;)

Ciao 6. oktobris 2014 13:00

ja es saņemsos, tad man būs šads mētelis, tikai ar violetīgu noskaņu.

vecsprofils 5. oktobris 2014 19:25 Nikte

ahā, tādas apakšas vienmēr šķiet bremzē brīvu pārvietošanos :D

1 2