kavējas!

28. maijs 2013 11:03

sveikas! meitenes gribēju pajautāt vai kādai ir kavējušās mēnešreizes? mans stāsts ir tāds - pirms 3 nedēļām bija tāda kā neliela smērēšanās, burtiski nedaudz(kaut kur 2 nedēļas pēc iepriekšējiem svētkiem), tagad pirms nedēļas bija jābūt sieviešu "priekiem", bet nebija, gribētu bilst, ka tieši pirms nedēļas biju donoru dienā. Draudzenei pēc asins nodošanas tās kavējās pat 2 mēnešus. Ja runā par to, vai varētu būt stāvoklī, tad ar draugu esam pārliecināti, ka tas nevar būt, jo jau pusotru mēnesi neesam mīlējušies, nu vienīgais pirmajos maija datumos nedaudz draiskojušies ar pieskārieniem. Šis mēnesis man kopumā ir ļoti piesātināts:sesija, problēmas ģimenē. Pilnīgi prieks, kur tu rodies?! pie ārsta grasos iet nākošnedēl. Tomēr varbūt varat izteikt savus viedokļus, jo nezinu ko domāt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
skudrina 28. maijs 2013 11:28

Manuprāt, nav tāda sieviete, kas kaut reizi dzīvē nepiedzīvotu cikla iziešanu no ierindas. Citām tiešām mēdz kavēties pat mēnešiem. Neuztraucies pirms laika, jo uztraukumi droši vien arī ir galvenais cēlonis! Aiziesi pie ārsta, ārsts nomierinās un nākamajā dienā jau mēnešreizes būs atpakaļ! ;)

Rebeka 28. maijs 2013 11:18

Nu tu aju pati arī atbildēji, kas varētu būt par vainu.... var būt no stresa vai tās asins noliešanas, var būt no kādas slimības, bet varbūt esi stāvoklī jau otrajā mēnesī :D

28. maijs 2013 11:03

sveikas!
meitenes gribēju pajautāt vai kādai ir kavējušās mēnešreizes?
mans stāsts ir tāds - pirms 3 nedēļām bija tāda kā neliela smērēšanās, burtiski nedaudz(kaut kur 2 nedēļas pēc iepriekšējiem svētkiem), tagad pirms nedēļas bija jābūt sieviešu "priekiem", bet nebija, gribētu bilst, ka tieši pirms nedēļas biju donoru dienā. Draudzenei pēc asins nodošanas tās kavējās pat 2 mēnešus.
Ja runā par to, vai varētu būt stāvoklī, tad ar draugu esam pārliecināti, ka tas nevar būt, jo jau pusotru mēnesi neesam mīlējušies, nu vienīgais pirmajos maija datumos nedaudz draiskojušies ar pieskārieniem.
Šis mēnesis man kopumā ir ļoti piesātināts:sesija, problēmas ģimenē. Pilnīgi prieks, kur tu rodies?!
pie ārsta grasos iet nākošnedēl. Tomēr varbūt varat izteikt savus viedokļus, jo nezinu ko domāt.