Kas par daudz, tas tikai par skādi....

Kerstyna
Kerstyna 26. jūnijs 2015 09:31

http://www.tvnet.lv/egoiste/stils/565538-meikapa_speks_jauns_socialo_tiklu_trends

Es kaut kā domāju, ka dekoratīvās kosmētikas uzdevusms ir paspilgtināt tēlu, nevis to pilnībā pārveidot.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 29. jūnijs 2015 19:50

Vienā teikumā- ak,sievietes,mēs esam TIK dažādas:D:D

hiperkeri 29. jūnijs 2015 19:50

esmu redzējusi arī pāris no šiem video-jā,rezultāts ir iespaidīgs.
Taču nevar jau nevienu vainot- ja darīšana ir ar lielām auditorijām ,tad Tev vajag sevi pasniegt..nu,kaut kā,lai pārdotu da jebko,ko tu pārdod.ja tev to nevajag,tad tu tur arī nelien,relatīvi runājot.
Ir jau interesanti paspēlēties ar kosmētiku un redzēt,par ko var pārtapt. Mēs jau esam un paliekam mēs pašas gan ar mūsu rīta seju,gan pilno artilēriju virsū,grūtāk ir tiem,kas nepazīst tevi kā personību un spriež tikai un vienīgi pēc vienas sarāmētas bildītes..

hiperkeri 29. jūnijs 2015 19:46

:D:D:D wow,nu kādas kuram tās ambīcijas:D:D:D

norbeta 29. jūnijs 2015 12:25 Kerstyna

Nu diez vai tās bildes kādu dikti ietekmēs vai pamācīs!

Kerstyna 28. jūnijs 2015 22:02 norbeta

Un šīs bildītes ir tieši tādas - pamācošas - ;)

norbeta 28. jūnijs 2015 21:41 Kerstyna

Bet kurš saka ka vajag špaketļkārtu? :D Man pietiek ar skropstu tušu,acu zīmuli un lūpu spīdumu un viss!?Un ne jau pa mājām vai miskatsi iznesot!Jāmāca meitenēm ka var,bet visu ar mēru!

Kerstyna 28. jūnijs 2015 20:44 norbeta

Man ir dēli, kuri mani nekad nav redzējuši ar špakteļa kārtu, jo krāsojos reti, neizjūtu vajadzību uzlikt "masku" pirms miskastes iznešanas. . Mana mamma arī visu dzīvi ir maz krāsojusies, manas māsas arī krāsojas ļoti maz.

norbeta 28. jūnijs 2015 20:23 Kerstyna

Bet vai tad mēs paši vecāki neesam pie tā vainīgi?Un ir tāds periods pusaudzēm,kad gribas izmēģināt visu.Kurai tāds nav bijis?Nu tad arī esam mammas un parunājam ar meiteni par to visu un parādam īstus piemērus kas notiek kad pārmērīgi lieto kosmētiku,kādas problēmas var rasties utt.Un ja tik ļoti,ļoti tomēr gribas ko lietot,tad normāla mamma palīdzēs meitai atrast tāda vecuma ādai piemērotu gan kosmētiku,gan visu pārējo!
Kā saka mēs mammas pašas esam savu meitu spogulis.Varbūt meitenei tik ļoti gribas visu izmēģināt,gribas krāsoties un lietot tonālos,pūderus un visu citu,tikai tāpēc ka pašas mamma nekad neko nelieto!Jā jā ir redzēti tādi dzīves piemēri,ka mammai pašai savu mūžu nav bijusi skropstu tuša.
Uzskatu ka katrai sievietei ir jābūt nedaudz kosmētikas!

Kerstyna 28. jūnijs 2015 14:38 norbeta

Kāpēc sensāciju? Sīkās saskatās šitās bildes un tad tik zlieķējās, tagad reti kurai padsmitniecei ir normāla sejas āda - ādu sabojā ar nepareizi izvēlētiem līdzekļiem un dekoratīvo kosmētiku. Nu nav mazām meitenēm un arī pusaudzēm jāšpaktelējās. Nav. bet šis te bildītes un līdzīgas tikai kultivē ārišķīgumu.

norbeta 27. jūnijs 2015 19:08

Ta lai katra zieķē ko un cik grib virsū!Kas mums latviešiem ir ka citu ārējais izskats izraisa baigās sensācijas? :)

Kerstyna 26. jūnijs 2015 21:32 Emmy

(Y)

vecsprofils 26. jūnijs 2015 17:52

dažām tā pavairāk uzzieķēts, kur jau velk uz to "pārāk" pusi, citām mazāk, kur es teiktu, ka fotosesijai pat ir ok, ikdienai gan labāk bez tām skropstām un uzacīm.

vecsprofils 26. jūnijs 2015 17:50

Hmm, man liekas ka tāds "drama" efekts rodas tieši pielīmēto skropstu un pārlieku trekni un melni sazīmētām uzacīm. Reāli, ja skropstas nokrāsot savas un uzacis tikai nedaudz ietušēt, tad skats būtu ļoti pat labs :) Nezinu, iespējams es to skatos pēc sevis, jo arī mīlu ikdienā staigāt ar kaķacīm (tikai bez tām mega pārforsētām skropstām un pārzīmētām uzacīm), bet man liekas, ka šie gadījumi pat vēl nav tie par kuriem varētu teikt "uzzīmēja jaunu seju" vai "izmainīja sejas vaibstus" :)

Ciao 26. jūnijs 2015 17:00

mmm pilns instagram, kur saloni šo rāda, kā izskatās meitene bez un ar viņu grimmu.. nu uz lieliem svētkiem var un vajag labi izskatīties arī tad, ja ir labi daudz visa kā virsū.. taču ikdienai man liekas ir jānovērtē un jārūpējas par savas ādas stāvokli tikai ar masāžām un kopjošo kosmētiku.

Emmy 26. jūnijs 2015 15:40

Laikam bērnībā maz vecāki ļāva krāsot gramatiņas :D

Kerstyna 26. jūnijs 2015 14:52 Catwoman

(Y)ROFL

Linduchy 26. jūnijs 2015 13:34

Vīrietis no rīta var nobīties - likās gultā ar vienu sievišķi, bet no rīta pamodās blakus citai :D