Kas jau ir sastādīts?

ilzel
ilzel 17. marts 2010 20:10

Šodien lasīju, ka pēdējais laiks, lai iesēt rozmarīnu un lavandu. Kā reiz būs rīt, parīt jāķeras klāt, un jāsasēj. Kas Jums jau ir sastādīts, vai ko šogad plānojat stādīt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzel 5. aprīlis 2010 11:28

mmm.. piparmētras!!! :) Tās tiešām noteikti VAJAG!!!! :)

karinisheks 5. aprīlis 2010 11:21

Man ir dilles, pētersīļi , rosmarīns un iestādīju arī piparmētras.....uz palodzes jau izskatās smuki;)

ilzel 5. aprīlis 2010 10:39

Švaki? Kad Tu viņas sāki diedzēt? vispār pēc 4 dienām jau jābūt sadīgušām, un tad jāliek podiņos. Man tā diedzēšana atsevišķi ne visai, jo ja pārliek daudz mitruma, sēklas var sapūt, nevis izdīgt.. Tāpēc mēs pa taisno kūdras substrātā iekšā, un lai aug.

:) dārzeņus man mājās gribas tā, lai nekas nav jāpērk veikalā. :)

olchen 4. aprīlis 2010 23:45

artišoki? :) Ilze, Tu esi dārzkopības monstrs labā nozīmē!

Mēs tikai mēģinām ķirbju sēklas izdiedzēt, lai vasarnīcā varētu iestādīt. Pagaidām švaki iet..

ilzel 2. aprīlis 2010 22:18

Man vairs nav vietas kur likt, sastādīju artišokus, baklažānus, tomātus un baziliku. viss, pārējam jāgaida līdz siltumnīca būs gatava.

lily 30. marts 2010 23:26

Esmu sasējusi papriku, tomātus... vispār jau daudzko taisis sēt.... pagaišo gadu arī daudzko stādiju.... man jau patīk, ka varam baudīt savu izaudzēto produkciju... Veiksmi visām!

rozhuks 29. marts 2010 12:33

Man ir sastadits majorans,baziliks un protams locini aug,drizuma domaju tomatus un gurkus set!
Zemenes karinamas pirksu tomer gatavus stadinus...!Par pukem vel isti nezinu ko stadisu,virs ir PRET lai dzivokli pataisu par lielu botanisko darzu=))))

Aggie 29. marts 2010 08:30

...es esmu tā iesprūdusi pie omītes, ka pašas dārzs palicis novārtā, kad tikšu mājās, būs jau par vēlu ko sēt, dabūšu pirkt stādus...
...vīrs rakstīja, ka manas pavasara puķes jau zied pilnā plaukumā, žēl, ka es to neredzu...
...bet, kas man šogad augs?... - zemenes, saldie zirņi, salāti, sīpoli, puķes, nekas īpašs, būs jāskatās pēc situācijas, kad tikšu atpakaļ mājās...

bapsic 28. marts 2010 23:44

Es emu sasējusi papriku,puravus,asteres un dažādas garšvielas arī rozmarīnu...:)

ievukitis 17. marts 2010 21:23

Jā, vēl jau lielākā sēšana priekšā, vismaz mums, bet sasēti ir puravi, selerijas, paprika un petūnijas iesēju.

ilzel 17. marts 2010 21:07

Mēs šogad esam saplānojuši sasēt daudz ko! :)
Vīrs šovakar atbrauca no darba, samīļoja bērnus un tad uzreiz uz siltumnīcu, apraudzīt kā tie 'bērni' - paprika un kabači aug :)

heima 17. marts 2010 21:05

nekādi nevaru saņemties un sasēt tomātus. Pagājušajā gadā vīrs uz balkona audzēja un pēdējos vēl novembrī novāca:) Vispār man ar to lietu tā neiet,bet mamma ņemas kā traka. mazais jau gaida ,kad varēs braukt pie omes un ēst gurķus.Jo zina ,ka omītei ir viss.:))ogas, tomāti ,gurķi:)

lienite 17. marts 2010 21:04

es ar atcers kā māsai dzimšanasdiena uzdāvināja lielu puķuzirņu pušķi un es sēdeju pie vāzes ar degunu smaržīgajos ziedos.

ilzel 17. marts 2010 21:01

mmm, puķuzirņi!! Skaistais jūnijs!!! :) Dievinu šo aromātu! :)

17. marts 2010 20:30

Pilna veranda ar puķuzirņu stādiem :) :) :)

ilzel 17. marts 2010 20:29

Jā, var pēc tam izstādīt laukā. Es plānoju rozmarīnam atvēlēt stūri siltumnīcā, tur viņš noteikti augs labāk, nekā ārā. Un arī podiņā domāju atstāt - 1) kā dāvana, manuprāt, ideāla, 2) lai arī ziemā man būtu rozmarīns.

sandija 17. marts 2010 20:26

Bet vai tad pēc tam to pārstāda dobē?

ilzel 17. marts 2010 20:17

Es tieši nedaudz esmu iesākusi rakstīt par rozmarīnu. :)
Bet ar sēšanu neka sarežģīta nav. Sākumā sasēju vienā kastītē, labi samitrinātā kūdras substrātā, un atstāju siltā istabā uz skapja. Vēlāk, kad būs sadīguši, tad sapiķēšu pa podiņiem.
Latvijas apstākļos šis daudzgadīgais augs tomēr diezgan slikti pārziemo, tāpēc visideālāk tomēr, nevis pārstādīt ārā, bet atstāt podiņā, un pa ziemu turēt istabā.

sandija 17. marts 2010 20:12

KUR un kā lai iesēju? Es dievinu rozmarīnu! Lavanda man aug vasaras dārzā, bet rozmarīnu?

ilzel 17. marts 2010 20:10

Šodien lasīju, ka pēdējais laiks, lai iesēt rozmarīnu un lavandu. Kā reiz būs rīt, parīt jāķeras klāt, un jāsasēj.

Kas Jums jau ir sastādīts, vai ko šogad plānojat stādīt?

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā