Kas jau ir sastādīts?

ilzel
ilzel 17. marts 2010 20:10

Šodien lasīju, ka pēdējais laiks, lai iesēt rozmarīnu un lavandu. Kā reiz būs rīt, parīt jāķeras klāt, un jāsasēj. Kas Jums jau ir sastādīts, vai ko šogad plānojat stādīt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
peeka 2. marts 2011 02:46

Stadit arpuse- darza, tikai no marta beigam.
Latvija- no aprila beigam ar agro plevi.

peeka 2. marts 2011 02:42

olchen- ja velies ko ieset, tad...
Set var pat plastmasas olu konteineros, piena, jogurtu veidnes, u.t.t.
Ja pec 3-7 dienam nekas nenak augsha, tad seklas vecas (saglabajiet veikala pirkuma cheku).
Lai paatrinatu augshanu, dikshanu- vajag "cepuriti".
Es uzklaju caurspidigo partikas plevi- ziedi, paprika,u.t.t. saka dikt saulainaja loga pec 3-4 dienam.
Bet- kad ieseju,tad uzreiz apleju., liku ari apaakshas traukus.
Apleju pec 2 dienam ar augu baroshanas piedevu.

Ja ir jebkadi jautajumi- rakstiet ludzu! :)
Pashu stadi ir labak nekaa pirkti!
Februaris, marts ir laiks seet seklas. ;)

lily 28. februāris 2011 22:03

Puķes sasēju kastītēs... dilles lai zaļo uz palodzes.... sēšu un stādīšu daudz.. man patīk. Sākot ar tomātiem un beidzot ar arbūziem :)

sarmite23 28. februāris 2011 11:24

Ko šogad esat jau sasējušas? Ko sēsiet?

Aggie 24. maijs 2010 11:19

....iestādīju rabarberus un tagad sāku pamazām stādīt zemenes....

olchen 6. maijs 2010 23:55

Rozhuk, izskatās, ka mēs nākamnedēļ kaut ko iesēsim :) Cerams, ka salnas nepiebeigs mūsu ražu.

rozhuks 6. maijs 2010 20:29

Liniti es uzzinasu kur labak tadas zemenes pirkt un tad uzrakstisu=)))

linitis 6. maijs 2010 14:54

kur tāda pakaramās zemenes var nopirkt?

rozhuks 6. maijs 2010 14:20

Olchen,man jau spinatini ir 3cm gari,redisi apmeram ari 3-4cm gari,laistijusi neesmu nevienu reizi pa pusotru nedelu,jo ara bija lietus=DDD,pirmo nedelu biju uzsegusi agrplevi,tacu tagad ir nonemta=)

rozhuks 6. maijs 2010 14:18

Meitenes man sogad oma kaut kur sagadaja skaistus zemenu stadus-pakaramos-pec nedelas man vini bus jau uz balkona un varesu pievienot foto,zinu ka stadinu pirka pa 2Ls,jo loti labi razo un loti laba "kavlitate",ne ta ko var nopirkt katalogos!!!

ilzel 5. maijs 2010 23:18

Par brokoļu stādiem sarunāsim ;) Uz Rīgu braucot paķeršu līdzi.

ilzel 5. maijs 2010 23:16

Sēklu veikalos pārdodas maisiņi ar sīpoliņiem. Ak, vēl lakši noteikti jāsēj!
Vēl jau ir pluss, ka teiksim puravu, kāpostu, paprikas, visu veidu seleriju stādus var nopirkt. Tos tagad sēt jau par vēlu, bet pie stādu tirgotājiem var iegādāties stādiņus (ja kas, var mūsmājās arī), tad mājās tik jāiestāda zemē, lai aug.

olchen 5. maijs 2010 23:12

Gribu! Noteikti gribu! :)
Lai sīpolus sastādītu vajadzīgi taču mazi sīpoliņi? Spināti, redīsi.. Tad jau mēs neko nenokavējām! Es jau baidījos, ka sen jau bija viss jāsastāda :) Un kā ir ar laistīšanu? Vai bieži laistāt?

ilzel 5. maijs 2010 23:09

Olchen - brokoļu stādus negribi?
Mums vēl priekšā spināti, redīsi, burkāni, bietes, ķirbji, gurķi, tomāti, šādas tādas garšvielas, sīpoli, ķiploki, hmmm... ā, vēl pupiņas, kukurūza un zirņi. Nekas no tā vēl nav sasēts. Bet zinu, ka vēl kaut kas bija, tikai vairs neatceros. Cukīni arī vēl jāsēj. (PA KURU LAIKU?!?!?!?!)

olchen 5. maijs 2010 22:41

Meitenes, pastāstiet lūdzu, ko vēl nav par vēlu iestādīt un kādi augi neprāsa biežu laistīšanu? Izskatās, ka šogad mums pašiem dārzā būs jāsaimnieko. Debija, tā teikt :)

ilzel 5. maijs 2010 20:16

:) Divi mani kabači ir jau ziedos!!! :) :) :) Es nevaru nopriecāties :) tas nozīmē, ka līdz ražai vairs nav tālu :)

dacns 5. maijs 2010 20:06

..velejos jautat-kur var nopirkt pakaramas zemenes????
zinu ka var pa tel.(67338954) no 9-21.00) pasutit 5 stadi 9.50, 10 stadi 15.00ls, 15 stadi 19.50ls, 20 stadi 22.00ls, plus 4 ls kurjerpasts

dacns 5. maijs 2010 20:02

man ir tomati, gurķi, dilles, salati, loki, jau otra ture iet, ari ara siklociņi ir jau edamā lielumā, zemenem jau otro gadu cinos, macos :)protams bus zirņi, kartupeļu, burkani un protams daudz puķes, daļa jau sasetas, daļa no pagajušā gada jau aug. Nu ka jau laukos

sigy 13. aprīlis 2010 08:37

es tikai stadisu sipolus!!!iesesu gurku,tomatu seklinas...velejos jautat-kur var nopirkt pakaramas zemenes????loti gribeto suz balkona...

sigy 12. aprīlis 2010 18:01

feina ideja un romantsiki--zupa uz ugunskura!!

ilzel 5. aprīlis 2010 21:56

jārīko ravēšanas talkas! :) pa visiem kopā ātrāk iet, un pēc tam var zupu uz ugunskura vārīt! :)

ievukitis 5. aprīlis 2010 21:44

Nu es arī tāds kārtīgs lauku cilvēks, bet man ravēšana vienmēr patikusi, zemenes ravēt tā riebīgāk, jo tās stīgas, bet vispār ravēt , ja ir laiks ir ok, mani tik tagad vairāk satrauc, ka atkal laika nebūs :(. Un ja neizravē, tad jau arī nekas neaug :(

ilzel 5. aprīlis 2010 21:29

Ar tiem gadiem notiek dīvainas lietas :D
Es arī atceros, kā kādreiz domāju NEKAD MŪŽĀ VAIRS NERAVĒŠU!!! Bet tagad pat man patīk, zinot, domājot par to, kas tur izaugs, ja es parūpēšos par saviem stādiņiem.... :)

ilzel 5. aprīlis 2010 21:28

Saņemot sēklu starp pirkstiem un pavisam viegli saspiežot var just, vai ir kaut kas vai nav. Ja mīksta, tātad sapuvusi, to parasti paspiežot, iznāk pat saturs ārā. Bet ja var just, ka iekšā ir sēkla, tad viss ir ok. Tad vajadzētu izaugt.

olchen 5. aprīlis 2010 19:00

Ilze, nu kaut kur 3 dienas jau diedzējam, bet pagaidām vēl neko nevar redzēt. Rīt mēģināšu iestādīt, varbūt vēl nav par vēlu :)

Man jau arī patik savi audzētie dārzeņi. Bet kā atcerēšos to rāvēšanu... Kartupeļu rakšana vispār mans bērnības murgs :) Bet es tā skatos, ar gadiem tomēr sāk vilkt pie zemes un dārza darbiem :)

1 2