Kartiņu izveide datorprogrammās

Ivetta
Ivetta 4. decembris 2013 17:47

Esmu mazliet uz izmisuma soļa, jo vajadzētu izveidot oficiālu ielūgumu kartiņu veidā, kas ir veidota datorprogrammā. 

Izmeklējos google tik daudz vietās, kā izveidot datorā kartiņu,  ka tā arī skaidrāka nepaliku. 

Savā MS Word 2003 neatradu tādu formatēšanu kā izveidot kartiņu 9bija tikai vēstules, aploksnes, uzlīmes.. bet ne kartiņas).

Tad secināju, ka drošvien vajadzētu meklēt kādu īpašu programmu.

Lasīju par tādu Publisher programmu. Nobijos, kad lādēju iekšā, jo šķita liela programma, kas varētu aizņemt diezgan vietas... Tas man galīgi neder. 

Man vajag ko mazu un ērtu, saprotamu. 

Vēl mēģināju izprast kā PowerPoint var izveidot kartiņu, bet atkal netiku gudra vai vajag divas tās daļas veidot vai viss uz viena...Un kā pareizi sakoriģēt ka attēls ir priekšā un teksts iekšā... 

Vārdu sakot galīgs čau ar mani, kad vajadzētu zolīdi uztaisīt uz datora kartiņu, ko pēc tam izprintētu un bilde ar tekstu būtu pareizajaš vietās. 

Vai kāda spēs man palīdzēt ar padomu? 
Ar roku veidota kartiņas šoreiz nederēs, lai arī tas šobrīd ir tik aktuāli... Veikalā pirkta - ne tik.

Reāli gribu arī iemācīties, kā veidot datorā kartiņas. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 5. decembris 2013 11:30

Šorīt iedomājos atrast pamācības youtube un vienu ļoti vienkāršu atradu. Hi-hip (party):D