karstuma viļņi

cecilija 7. februāris 2011 09:52

Labrīt! Vēlētos padalīties savā problēmā. Esmu tikko beigusi lietot ok, taču nu naktīs mani nomoka lieli karstuma viļņi. No sākum anosvīstu viscaur slapja, pēc tam uznāk lieli drebuļi un ir auksti. Diemžēl internetā visa pieejamā informācija saistīta tikai ap klimaksu. Šo lietu sev vēl piedēvēt negribētos, esmu 27 gadus veca. Varbūt vēl kādai ir līdzīga problēma un arī zināms risinājums...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
saulite77 7. februāris 2011 14:12

Vajag pārbaudīt vairogdziedzera hormonus, to izmaiņas ir biežš karstumviļņu iemesls. Iespējam ka ir hipertireoze. (Esmu ārste, tāpēc arī zinu, ka tā var būt)

silva9 7. februāris 2011 10:13

Varbūt aizej līdz ģimenes ārstam vai aizej līdz neirologam varbūt tas ir saistīts ar veģetīvo nervu sitsēmu. Vai pieraksties pie savas ginekaloģes.

cecilija 7. februāris 2011 09:52

Labrīt! Vēlētos padalīties savā problēmā. Esmu tikko beigusi lietot ok, taču nu naktīs mani nomoka lieli karstuma viļņi. No sākum anosvīstu viscaur slapja, pēc tam uznāk lieli drebuļi un ir auksti. Diemžēl internetā visa pieejamā informācija saistīta tikai ap klimaksu. Šo lietu sev vēl piedēvēt negribētos, esmu 27 gadus veca. Varbūt vēl kādai ir līdzīga problēma un arī zināms risinājums...